WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

Jannah teması blog sitesi kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temadır. Jannah 12.800 kullanıcı tarafından indirilmeye sahip mobil ve seo uyumlu WordPress temasıdır. WordPress Jannah tema kurulum hizmeti almak için sipariş vermeniz yeterlidir.

Anahtar teslim wordpress jannah tema kurulum hizmeti ile Jannah temasının içinden beğendiğiniz demolardan istediğinizi 1 gün içerisinde kurarak kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tema Kurulumuna Neler Dahil?

 • WordPress kurulumu
 • Jannah kurulumu ve Lisanslama (lisans ücreti müşteriye aittir)
 • Jannah eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Genel wordpress ayarlarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • Link yapılarının ayarlanması
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • Menülerin kurulumu
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • SEO Eklentisinin kurulumu ve ayarları
 • Akismet Anti-Spam eklentisinin kurulumu
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması

 

Jannah Teması Özellikleri

 • Gutenberg desteği.
 • AMP uyumlu tasarım
 • Mobil uyumlu tasarım
 • WooCommerce entegrasyonu ve tasarımı
 • bbPress’e özel tasarım
 • 20’den fazla özel demo
 • Tek tıkla kolay demo kurulumu
 • 800’den fazla Google yazı tipi
 • Özel içerik modülleri
 • Benzersiz reklam alanları
 • Mega menü desteği
 • Basit ve anlaşılır sayfa oluşturucu
 • %100 RTL desteği
 • Gif desteği
 • Premium ve özel eklentiler
 • Gece modu özelliği
 • Temaya özel web bildirim alanları
 • Ajax canlı arama
 • Sitenizi hızlandırmak için özel eklenti desteği

WordPress Jannah Blog Teması Nasıl Kurulur?

Blog yazarlarının göz bebeği, kullanımı kolay WordPress Jannah blog teması kurulumu açısından da son derece pratiktir. WordPress Jannah teması, haber ve magazin gibi paylaşım sitelerine uyum sağlayacak, ziyaretçileri kendine çekecek bir temadır.

Çeşitli WordPress temaları arasından Jannah blog teması satın alabilir, internet sitenizi daha çekici hale getirebilirsiniz. Son derece sade ve kullanışlı bir ara yüzü vardır. En önemli avantajı, mobil sürümü sayesinde telefonlara uygun olarak tasarlanmasıdır.

Tema ne kadar basit olsa da kurulumunun bir uzman tarafından yapılması önemlidir. WNM Yazılım WordPress site kurulumu konusunda size yardımcı olacak web uzmanıdır.

WordPress Jannah blog teması, kurulum açısından oldukça pratiktir. Temayı satın aldıktan sonra sitenize kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Temayı kurduktan sonra en çok önemsemeniz gereken şey, sitenizin SEO uyumlu hale gelmesidir. Seo uyumu bloğunuzun daha çok trafik alması ve ziyaretçileriniz için sitenizin daha kullanışlı hale gelmesini sağlar.

Kullanacağınız fontu ve site içi elemanları seçtikten sonra sitenizi ziyaretçileriniz için en iyi şekilde optimize etmelisiniz. İyi bir kullanıcı deneyimi, bloğunuza daha kısa sürede sadık bir okuyucu kitlesi çekmenize yardım eder. Üstün kullanıcı deneyimi sağlayan WordPress Jannah blog teması kurulumu ile 800’den fazla yazı tipi seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bu sayede sitenizdeki kategorilere en uygun, yazılarınızı keyifle ve kolaylıkla okumayı kolaylaştıracak fontu rahatlıkla seçebilirsiniz.

Temanın avantajları sadece yazı fontlarının bolluğuyla sınırlı değildir. Hızlı erişim özelliği, site ziyaretçilerine kolaylık sağlar. İsterseniz hazır demo seçeneğinden faydalanabilir ve tek bir dokunuşla sitenizi oluşturabilirsiniz. Ama profesyonel görünümlü bir web sitesi sahibi olmanız bloğunuzu çok daha popüler hale getirecektir. 10 yılı aşkın sektör tecrübesiyle WNM Yazılım WordPress jannah ve birçok farklı tema kurulumu konusunda size profesyonel destek sağlar.

Jannah wordpress teması kurulumu, oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulayarak kullanmaktan keyif alacağınız, yeni bloğunuza kısa sürede kavuşabilirsiniz:

İlk olarak WordPress uyumlu sitenizin yönetici paneline girin.
“Görünüm” ayarlarından “temalar” seçeneği bulun ve tıklayın.
“Tema ekle” seçeneğine basıp, satın aldığınız Jannah tema dosyasını yükleyin.
Kurulumun tamamlanması uzun zaman alabilir. Tamamlandıktan sonra ister zevkinize göre bir görünüm oluşturun, isterseniz demo görünümlerden birini seçip kendinize göre düzenleyin.
Jannah blog temasının en önemli avantajlarından biri, farklı dillere otomatik çeviri yapabilmesidir. Bu sayede uluslararası ziyaretçi çekme imkanınız bulunur. WordPress Jannah blog teması kurulumu için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Bunun yerine işi uzmanına bırakmayı tercih edip WNM Yazılım’ın profesyonel web tasarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

WNM Yazılım ile için uzun zamandır çalışıyoruz. Profesyonelliğine ve çözüm üretimine hayranız. Web sitemiz ile ilgili tüm altyapıyı kendisine teslim ettik ve çok rahat ettik.Müşterilerimizden internet ile ilgili hep çok övgü aldık ve almaya devam ediyoruz.Bunun için kendisine müteşekkiriz. Firmamızın iletişimini kullanıcı odaklı ve en doğru şekilde yapılandırdı. Firmamızın verimliliğinde web sitemizin katkısı yadsınamaz. Gerek görselliğiyle gerekse sade iletişimiyle sektörde öne çıkan bir web sitesi olduğunu müşterilerimizin övgüleriyle kanıtladı.Ayrıca, Bugra Bey ve ekibinden süreçte ek taleplerimizi de yapıcı önerilerle çok hızlı yanıtladı. Son derece profesyonel bir şekilde çalışıyorlar. Bu bizi de rahatlatan bir unsur. Öne çıkan bir kurumsal web sitesi ve bunu destekleyen ve sürekliliği olan bir altyapı isteyen her firmaya güvenle öneririz.EUPorto – Yatırımla Avrupa Vatandaşlığı

Tuncay Yılmaz
Kurucu
EUPorto

Kurumsal websitesi tasarımı gibi binlerce kişinin veya şirketin olduğu bir alanda doğru kişileri bulmak çok zor. Bu konuda pek çok ajansla olan deneyimlerimize dayanarak WNM yazılım ajansıyla tanıştığıma çok memnun olduğumu özellikle vurgulamak isterim. Hele ki ajansın sahibi Buğra beyin ilgisi, sabrı, becerisi ve tabiki hızı bizi çok mutlu etti. Özel taleplerimizi yerine getirirken, önerilerini de esirgemedi. Birkaç aylık kısa bir sürede kendisini yakınlarıma tavsiye ederken buldum. Burdaki yorumları da önemseyen biri olarak mutlaka paylaşmak isterim. Çalışmaya daha başlarken çerçevenin net çizildiği, neler yapılabilir, neler önerilmez… gibi konularda konuşmaya da açık biri olan Buğra beyi de özellikle tebrik ve takdir ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

Ayse Burcu Arslan
Kurucu
ARS Danışmanlık

WNM Yazılım ile çalışmak bizim için gerçekten keyifli bir deneyim oldu. Tercih Fuarcılık Ltd. Şti olarak, web sitemizin tasarımı ve altyapısı konusunda bize sağladıkları üstün hizmetten son derece etkilendik. Firmanın uzman ekibi, profesyonel yaklaşımı ve yaratıcı çözümleri sayesinde dijital varlığımızı güçlendirmemize büyük katkı sağladı.Ekibin her aşamada sunduğu hızlı yanıtlar ve kesintisiz destek, iş birliğimizi verimli ve sorunsuz hale getirdi. WNM Yazılım’ın işimize verdiği önem, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı, işimizin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağladı.Her zaman yanımızda olan ve ihtiyaçlarımıza uygun çözümler sunan WNM Yazılım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve gelecekteki projelerimizde de kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Şenol Ezer
General Manager
Tercih Fuarcılık

1 yıl önce yollarımız kesişti. Çözüm odaklı ve hızlı geri bildirimleri çok değerli. Ayrıca WordPress sitemizin gelişiminde uzmanlıklarından dolayı çok başarılı sonuçlar aldık. 2. yıl işbirliğimizi genişleterek yeni anlaşmalar yaptık. Eğer konusunda uzman ve ne yaptığını gerçekten bilen sitenizi emanet edecek firma arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İyi varsınız 🙂

Mehmet Kızıltaş
Kurucu
Engelsiz Kariyer

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader