WordPress’e Geçiş Hizmeti

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Bize projeden biraz bahseder misiniz veya istediğiniz hizmetin kısa bir özetini paylaşır mısınız?
placeholder

Deneyimli ve Uzman Ekip

Ayrıntılara dikkat eden ve başarılı bir geçiş için gereken tüm teknik konuları ele alarak web sitelerini WordPress’e taşıma konusunda uzman, deneyimli geliştiricilerden oluşan bir ekibimiz var.

placeholder

Adım Adım Yaklaşım

Sorunsuz ve eksiksiz bir geçiş sağlamak için tüm süreci daha küçük parçalara bölerek iyi planlanmış adım adım bir yaklaşım izliyoruz.

placeholder

Özelleştirilmiş Hizmet

Benzersiz özellikler ve mükemmel hizmet sunarak kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlıyoruz. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun eksiksiz bir özelleştirilmiş geçiş sağlayarak yardımcı olabiliriz.

placeholder

Sıfır Kesinti Süresi

Yeni WordPress web sitesini geliştirmek için sunucularımız üzerinde çalışıyoruz. Bu, mevcut web sitenizi etkilemeden mevcut sitenizi yeni platforma taşımanıza yardımcı olur. Bu ayrıca geçiş sırasında sıfır kesinti süresi nedeniyle kullanıcılarınıza %100 kullanılabilirlik ve görünürlük sağlar.

placeholder

Güvenli

Veri ve içerik güvenliği ana odak noktamızdır. Bize emanet ettiğiniz hiçbir veri güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Mevcut web sitenizden hiçbir içerik silinmez; veriler, WordPress veritabanı geçişi sırasında yeni web sitesine kopyalanır. Veri bütünlüğü %100’de tutulur . Yeni site yayına girmeden önce tüm veriler kontrol edilir.

placeholder

Stressiz Taşıma

Taşımanın uçtan uca hizmetlerini ele alıyoruz. Kaliteli, zamanında teslimat, müşterilerimizin bize emanet ettiği şeydir. WordPress uzmanları, başarılı bir geçiş sağlamak için Çevik Metodolojiyi takip eder. Profesyonel karakter ekleyerek ve iç bağlantıları düzelterek en iyisini sunuyoruz.

placeholder

Arama Sıralamalarını Koru

Geçiş süreci, zaman içinde oluşturduğunuz sıralamaları etkilemez. Web siteniz WordPress’te barındırıldığında, sıralamalar yalnızca iyileşir. Teknoloji uzmanlarımız, arama motorlarını herhangi bir değişiklik hakkında sık sık “bilgilendirir”, böylece geçiş, mevcut sıralamanızı düşürmez.

placeholder

Manuel WordPress Web Sitesi Taşıma

WordPress Ajansı olarak biz WordPress uzmanlarıyız ve geçiş için herhangi bir otomatik araca güvenmiyoruz. Sonuçları %100 verimlilikle aktarmak ve test etmek için gelişmiş teknolojileri manuel olarak kullanıyoruz. Verilerinizi anlıyoruz ve bütünlüğü sizin için önemlidir.

Sitenizi WordPress’e Taşıyalım – WordPress’e Geçiş Hizmeti

10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile farklı platform ve altyapılardaki internet sitelerinizi sorunsuz bir şekilde WordPress uzmanları ile birlikte taşıyoruz. Web sitesini wordpress’e aktarmak için firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Kurumsal web sitelerini WordPress’e taşıma

WNM Yazılım, kurumsal düzeyde web sitelerini hemen hemen tüm altyapılardan veya açık kaynaklı CMS’den WordPress’e taşıma konusunda güçlü deneyime sahip tanınmış bir WordPress web sitesi taşıma ajansıdır. Web sitesi performansını ve güvenliğini sağlayan özel WordPress geçiş hizmetleri sunuyoruz. WordPress veritabanı taşıma süreçlerimiz, %100 veri bütünlüğünü korumak için manuel olarak gerçekleştirilir.

Geçiş Yapabileceğimiz Platformlar

Sitecore’dan WordPress’e Geçiş
Drupal’dan WordPress’e Geçiş
Joomla’dan WordPress’e Geçiş
Blogger’dan WordPress’e Geçiş
Squarespace’den WordPress’e Geçiş
Django CMS’den WordPress’e Geçiş
Joomla’dan WordPress Geçiş

Neden WordPress’e Geçmelisiniz?

WordPress, bugüne kadar milyonlarca web sitesi tarafından kullanılan, dünya çapında en popüler İçerik Yönetim Sistemidir . WordPress kendi kendine barındırılabilir , bu da harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Kurumsal uzantılar tarafından herhangi bir sınırlama olmaksızın son derece özelleştirilebilir, ancak teknoloji konusunda bilgili olmayan blog yazarları için bile kullanımı yine de kolaydır . WordPress geçişiniz için bir plan belirlemenize yardımcı olabiliriz!

WordPress’e geçişin faydaları

Güçlü CMS

WordPress artık CMS pazarındaki %62’lik payla web sitelerinin %35’ine güç sağlıyor .

WooCommerce -Çevrimiçi Satışa Başlayın

WooCommerce’de %39’dan fazla veya 1,5 milyondan fazla çevrimiçi mağaza çalışıyor.

SEO için harika

WordPress, Google dahil arama motorlarıyla uyumlu olmasını sağlayan basit bir URL yapısına sahiptir.

Son derece özelleştirilebilir

WordPress için binlerce eklenti mevcuttur (genellikle ücretsizdir).

Kullanımı kolay

WordPress, yaygın olarak en kullanıcı dostu CMS olarak kabul edilir . Yönetimi hızlı ve basittir.

Bedava

WordPress ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Uzun ömür ve ölçeklenebilirlik

WordPress web siteleri oldukça ölçeklenebilirdir . Eklentiler yüklenerek web sitenizin işlevselliği genişletilebilir.

Geliştiricilere erişim

Küresel kullanımı ve popülaritesi nedeniyle WordPress, büyük bir geliştirici topluluğundan yararlanır .

Mobil uyumlu

WordPress temalarının büyük çoğunluğu zaten mobil uyumludur ve sürekli güncellenir.

Aktif WordPress topluluğu

Uzmanlar, benzersiz WordPress projenizle ilgili soruları yanıtlamak için her zaman aktif ve çevrimiçi forumlarda mevcuttur.

WordPress’e Nasıl Geçerim?

Sorunsuz ve hızlı bir süreç sağlamak için herhangi bir web sitesi geçişi için iyi planlanmış bir prosedürümüz var.

 1. Danışma
  Mevcut web sitenizle ilgili karşılaştığınız sorunları tartışacağız ve yeni WordPress web siteniz için gereksinimlerinizi not edeceğiz. Bu prosedür , geçişten ne beklediğinizi tam olarak anlamamıza yardımcı olur .
 2. Planlama
  Tüm bilgileri topladıktan sonra , web sitenizin içeriğini, özelliklerini ve işlevlerini ve ayrıca verilen zaman dilimini göz önünde bulundurarak yaklaşan geçiş için ayrıntılı bir plan geliştireceğiz .
 3. Başlatma
  Ekibimiz ve müşteri ekibi planı mükemmelleştirdikten sonra, üzerinde anlaşmaya varılan hüküm ve koşullara göre geçiş sürecini hemen başlatacağız. Geçiş için her şeyi hazır hale getirmek için verilerin ve medyanın yedeklenmesiyle başlayarak ayrıntılı bir program izleyeceğiz.
 4. Teslimat
  Teslimat, herhangi bir geçiş projesinin en önemli parçasıdır. Beklentilerinizi karşılamak bizim hedefimizdir ve bu nedenle, size teslim etmeden önce her şeyin doğru yerde ve işlevsel olduğundan emin olmak için yeni web sitesini eksiksiz bir şekilde test ediyoruz.
 5. Destek
  Desteğimiz proje tesliminde bitmiyor. Web sitenizi korumanıza yardımcı olmak için buradayız. Web sitenizin sistematik bir performans analizini gerçekleştirecek, sorunları ve hataları kontrol edecek ve web sitenizin sorunsuz çalışmasını ve diğer önemli ticari faaliyetlere odaklanabilmenizi sağlamak için bunları düzelteceğiz.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store
En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

WORDPRESS

Özel Tasarım WordPress

WordPress Özelleştirilmiş Tasarım WNM Yazılım farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern, özgün…
WORDPRESS

WordPress SEO Hizmeti

Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

WORDPRESS

WordPress Destek Hizmeti

WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var? Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun…
WORDPRESS

Strateji ve Danışmanlık

WordPress Danışmanlık Hizmeti kapsamında WordPress kurulum, tema seçimi, SEO strateji gibi pek alanda wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WORDPRESS

WordPress Eğitimi

WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

WORDPRESS

WordPress Güvenlik Hizmeti

WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

WORDPRESS

WordPress Web Tasarım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret web tasarım çözümleri

WORDPRESS

WordPress Yedekleme

Profesyonel WordPress Yedekleme Hizmeti WNM Yazılım ile ortak olduğunuzda, yolun her adımında yanınızda olmaya söz veriyoruz. İçeriği kaybetmek, hiçbir web…
WORDPRESS

WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

WORDPRESS

WordPress Hosting

WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

WORDPRESS

WordPress E-Ticaret

WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

WORDPRESS

WooCommerce Uzmanı

WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…
WORDPRESS

WordPress Nedir?

WordPress, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Bu platform sayesinde, bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için gereken çeşitli araçlar ve özellikler sunulur.

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
204 yoruma göre
js_loader