WordPress’e Geçiş Hizmeti

WNM Yazılım, WordPress’e taşıma konusunda güçlü deneyime sahip tanınmış bir WordPress web sitesi taşıma ajansıdır.

Deneyimli ve Uzman Ekip

Ayrıntılara dikkat eden ve başarılı bir geçiş için gereken tüm teknik konuları ele alarak web sitelerini WordPress’e taşıma konusunda uzman, deneyimli geliştiricilerden oluşan bir ekibimiz var.

Adım Adım Yaklaşım

Sorunsuz ve eksiksiz bir geçiş sağlamak için tüm süreci daha küçük parçalara bölerek iyi planlanmış adım adım bir yaklaşım izliyoruz.

Özelleştirilmiş Hizmet

Benzersiz özellikler ve mükemmel hizmet sunarak kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlıyoruz. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun eksiksiz bir özelleştirilmiş geçiş sağlayarak yardımcı olabiliriz.

Sıfır Kesinti Süresi

Yeni WordPress web sitesini geliştirmek için sunucularımız üzerinde çalışıyoruz. Bu, mevcut web sitenizi etkilemeden mevcut sitenizi yeni platforma taşımanıza yardımcı olur. Bu ayrıca geçiş sırasında sıfır kesinti süresi nedeniyle kullanıcılarınıza %100 kullanılabilirlik ve görünürlük sağlar.

Güvenli

Veri ve içerik güvenliği ana odak noktamızdır. Bize emanet ettiğiniz hiçbir veri güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Mevcut web sitenizden hiçbir içerik silinmez; veriler, WordPress veritabanı geçişi sırasında yeni web sitesine kopyalanır. Veri bütünlüğü %100’de tutulur . Yeni site yayına girmeden önce tüm veriler kontrol edilir.

Stressiz Taşıma

Taşımanın uçtan uca hizmetlerini ele alıyoruz. Kaliteli, zamanında teslimat, müşterilerimizin bize emanet ettiği şeydir. WordPress uzmanları, başarılı bir geçiş sağlamak için Çevik Metodolojiyi takip eder. Profesyonel karakter ekleyerek ve iç bağlantıları düzelterek en iyisini sunuyoruz.

Arama Sıralamalarını Koru

Geçiş süreci, zaman içinde oluşturduğunuz sıralamaları etkilemez. Web siteniz WordPress’te barındırıldığında, sıralamalar yalnızca iyileşir. Teknoloji uzmanlarımız, arama motorlarını herhangi bir değişiklik hakkında sık sık “bilgilendirir”, böylece geçiş, mevcut sıralamanızı düşürmez.

Manuel WordPress Web Sitesi Taşıma

WordPress Ajansı olarak biz WordPress uzmanlarıyız ve geçiş için herhangi bir otomatik araca güvenmiyoruz. Sonuçları %100 verimlilikle aktarmak ve test etmek için gelişmiş teknolojileri manuel olarak kullanıyoruz. Verilerinizi anlıyoruz ve bütünlüğü sizin için önemlidir.

Sitenizi WordPress’e Taşıyalım – WordPress’e Geçiş Hizmeti

10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile farklı platform ve altyapılardaki internet sitelerinizi sorunsuz bir şekilde WordPress uzmanları ile birlikte taşıyoruz. Web sitesini wordpress’e aktarmak için firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Kurumsal web sitelerini WordPress’e taşıma

WNM Yazılım, kurumsal düzeyde web sitelerini hemen hemen tüm altyapılardan veya açık kaynaklı CMS’den WordPress’e taşıma konusunda güçlü deneyime sahip tanınmış bir WordPress web sitesi taşıma ajansıdır. Web sitesi performansını ve güvenliğini sağlayan özel WordPress geçiş hizmetleri sunuyoruz. WordPress veritabanı taşıma süreçlerimiz, %100 veri bütünlüğünü korumak için manuel olarak gerçekleştirilir.

Geçiş Yapabileceğimiz Platformlar

Sitecore’dan WordPress’e Geçiş
Drupal’dan WordPress’e Geçiş
Joomla’dan WordPress’e Geçiş
Blogger’dan WordPress’e Geçiş
Squarespace’den WordPress’e Geçiş
Django CMS’den WordPress’e Geçiş
Joomla’dan WordPress Geçiş

Neden WordPress’e Geçmelisiniz?

WordPress, bugüne kadar milyonlarca web sitesi tarafından kullanılan, dünya çapında en popüler İçerik Yönetim Sistemidir . WordPress kendi kendine barındırılabilir , bu da harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Kurumsal uzantılar tarafından herhangi bir sınırlama olmaksızın son derece özelleştirilebilir, ancak teknoloji konusunda bilgili olmayan blog yazarları için bile kullanımı yine de kolaydır . WordPress geçişiniz için bir plan belirlemenize yardımcı olabiliriz!

WordPress’e geçişin faydaları

Güçlü CMS

WordPress artık CMS pazarındaki %62’lik payla web sitelerinin %35’ine güç sağlıyor .

WooCommerce -Çevrimiçi Satışa Başlayın

WooCommerce’de %39’dan fazla veya 1,5 milyondan fazla çevrimiçi mağaza çalışıyor.

SEO için harika

WordPress, Google dahil arama motorlarıyla uyumlu olmasını sağlayan basit bir URL yapısına sahiptir.

Son derece özelleştirilebilir

WordPress için binlerce eklenti mevcuttur (genellikle ücretsizdir).

Kullanımı kolay

WordPress, yaygın olarak en kullanıcı dostu CMS olarak kabul edilir . Yönetimi hızlı ve basittir.

Bedava

WordPress ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Uzun ömür ve ölçeklenebilirlik

WordPress web siteleri oldukça ölçeklenebilirdir . Eklentiler yüklenerek web sitenizin işlevselliği genişletilebilir.

Geliştiricilere erişim

Küresel kullanımı ve popülaritesi nedeniyle WordPress, büyük bir geliştirici topluluğundan yararlanır .

Mobil uyumlu

WordPress temalarının büyük çoğunluğu zaten mobil uyumludur ve sürekli güncellenir.

Aktif WordPress topluluğu

Uzmanlar, benzersiz WordPress projenizle ilgili soruları yanıtlamak için her zaman aktif ve çevrimiçi forumlarda mevcuttur.

WordPress’e Nasıl Geçerim?

Sorunsuz ve hızlı bir süreç sağlamak için herhangi bir web sitesi geçişi için iyi planlanmış bir prosedürümüz var.

 1. Danışma
  Mevcut web sitenizle ilgili karşılaştığınız sorunları tartışacağız ve yeni WordPress web siteniz için gereksinimlerinizi not edeceğiz. Bu prosedür , geçişten ne beklediğinizi tam olarak anlamamıza yardımcı olur .
 2. Planlama
  Tüm bilgileri topladıktan sonra , web sitenizin içeriğini, özelliklerini ve işlevlerini ve ayrıca verilen zaman dilimini göz önünde bulundurarak yaklaşan geçiş için ayrıntılı bir plan geliştireceğiz .
 3. Başlatma
  Ekibimiz ve müşteri ekibi planı mükemmelleştirdikten sonra, üzerinde anlaşmaya varılan hüküm ve koşullara göre geçiş sürecini hemen başlatacağız. Geçiş için her şeyi hazır hale getirmek için verilerin ve medyanın yedeklenmesiyle başlayarak ayrıntılı bir program izleyeceğiz.
 4. Teslimat
  Teslimat, herhangi bir geçiş projesinin en önemli parçasıdır. Beklentilerinizi karşılamak bizim hedefimizdir ve bu nedenle, size teslim etmeden önce her şeyin doğru yerde ve işlevsel olduğundan emin olmak için yeni web sitesini eksiksiz bir şekilde test ediyoruz.
 5. Destek
  Desteğimiz proje tesliminde bitmiyor. Web sitenizi korumanıza yardımcı olmak için buradayız. Web sitenizin sistematik bir performans analizini gerçekleştirecek, sorunları ve hataları kontrol edecek ve web sitenizin sorunsuz çalışmasını ve diğer önemli ticari faaliyetlere odaklanabilmenizi sağlamak için bunları düzelteceğiz.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

WNM Yazılım ile için uzun zamandır çalışıyoruz. Profesyonelliğine ve çözüm üretimine hayranız. Web sitemiz ile ilgili tüm altyapıyı kendisine teslim ettik ve çok rahat ettik.Müşterilerimizden internet ile ilgili hep çok övgü aldık ve almaya devam ediyoruz.Bunun için kendisine müteşekkiriz. Firmamızın iletişimini kullanıcı odaklı ve en doğru şekilde yapılandırdı. Firmamızın verimliliğinde web sitemizin katkısı yadsınamaz. Gerek görselliğiyle gerekse sade iletişimiyle sektörde öne çıkan bir web sitesi olduğunu müşterilerimizin övgüleriyle kanıtladı.Ayrıca, Bugra Bey ve ekibinden süreçte ek taleplerimizi de yapıcı önerilerle çok hızlı yanıtladı. Son derece profesyonel bir şekilde çalışıyorlar. Bu bizi de rahatlatan bir unsur. Öne çıkan bir kurumsal web sitesi ve bunu destekleyen ve sürekliliği olan bir altyapı isteyen her firmaya güvenle öneririz.EUPorto – Yatırımla Avrupa Vatandaşlığı

Tuncay Yılmaz
Kurucu
EUPorto

Kurumsal websitesi tasarımı gibi binlerce kişinin veya şirketin olduğu bir alanda doğru kişileri bulmak çok zor. Bu konuda pek çok ajansla olan deneyimlerimize dayanarak WNM yazılım ajansıyla tanıştığıma çok memnun olduğumu özellikle vurgulamak isterim. Hele ki ajansın sahibi Buğra beyin ilgisi, sabrı, becerisi ve tabiki hızı bizi çok mutlu etti. Özel taleplerimizi yerine getirirken, önerilerini de esirgemedi. Birkaç aylık kısa bir sürede kendisini yakınlarıma tavsiye ederken buldum. Burdaki yorumları da önemseyen biri olarak mutlaka paylaşmak isterim. Çalışmaya daha başlarken çerçevenin net çizildiği, neler yapılabilir, neler önerilmez… gibi konularda konuşmaya da açık biri olan Buğra beyi de özellikle tebrik ve takdir ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

Ayse Burcu Arslan
Kurucu
ARS Danışmanlık

WNM Yazılım ile çalışmak bizim için gerçekten keyifli bir deneyim oldu. Tercih Fuarcılık Ltd. Şti olarak, web sitemizin tasarımı ve altyapısı konusunda bize sağladıkları üstün hizmetten son derece etkilendik. Firmanın uzman ekibi, profesyonel yaklaşımı ve yaratıcı çözümleri sayesinde dijital varlığımızı güçlendirmemize büyük katkı sağladı.Ekibin her aşamada sunduğu hızlı yanıtlar ve kesintisiz destek, iş birliğimizi verimli ve sorunsuz hale getirdi. WNM Yazılım’ın işimize verdiği önem, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı, işimizin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağladı.Her zaman yanımızda olan ve ihtiyaçlarımıza uygun çözümler sunan WNM Yazılım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve gelecekteki projelerimizde de kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Şenol Ezer
General Manager
Tercih Fuarcılık

1 yıl önce yollarımız kesişti. Çözüm odaklı ve hızlı geri bildirimleri çok değerli. Ayrıca WordPress sitemizin gelişiminde uzmanlıklarından dolayı çok başarılı sonuçlar aldık. 2. yıl işbirliğimizi genişleterek yeni anlaşmalar yaptık. Eğer konusunda uzman ve ne yaptığını gerçekten bilen sitenizi emanet edecek firma arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İyi varsınız 🙂

Mehmet Kızıltaş
Kurucu
Engelsiz Kariyer

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader