WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Danışmanlığı Nedir?

  WordPress altyapısını kullanan bir internet siteniz veya blogunuz mu var? Ortaya çıkan problemleri çözmekte zorlanıyor ve çözemiyormusunuz. Tüm problemleriniz çözecek bir WordPress uzmanına ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığım paketlere göz atın. Sitenizdeki teknik problemleri çözebilir, tasarımsal veya yazılımsal sorunlarınız için iyi bir yol haritası çıkartabilir, gerektiğinde domain veya hosting konusunda yardımcı olabilirim.

  Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  Kişisel WordPress Blog Sitesi Danışmanlığı
  Kurumsal WordPress Tanıtım Sitesi Danışmanlığı
  Online Satış Yapan E-Ticaret Siteler için Danışmanlık Hizmeti

  Verdiğimiz WordPress Danışmanlığından Bazıları

  Web tasarım hizmetleri denildiğinde web site yapımı dışında size sunabileceğimiz çok sayıda çalışmamız vardır:

  • Alan adı satın alma ve tescil
  • Barındırma hizmeti
  • İnternet sitesi taşıma
  • Sitenizin mobil ve seo uyumunun yapılması
  • Güvenlik sorunlarının giderilmesi
  • Seo analizlerinin yapılması
  • Sitedeki kırık linklerin düzeltilmesi
  • Kaliteli link yapısının oluşturulması
  • Site içi tasarımın gerçekleştirilmesi
  • Temanın düzenlenmesi
  • Site içi düğme yapısının oluşturulması
  • WordPress internet sitesi kurulumu
  • Seo eklentisinin indirilmesi ve kurulması
  • İstediğiniz bir temanın seçilip düzenlenmesi
  • Sitenin güvenlik sertifikalarının alınması
  • Gerekli bütün eklentilerin alınması ve siteye tanımlanması
  • Güncelleştirmelerin yapılması
  • Altyapı geliştirme çalışmalarının yapılması
  • Site hızının yükseltilmesi
  • İçeriklerin güncellenmesi
  • Sayfa tasarımlarının yenilenmesi gibi çalışmaları yer alır.

  Web tasarım hizmeti bir internet sitesinin genel düzeni, iç ve dış bağlantılarını da kapsar. Profesyonel web tasarım hizmetleri alan adı ve barındırma işlemleri tamamlandıktan sonra alınan hizmetlerden biridir. Bu hizmetlerin her biri web tasarım uzmanı tarafından gerçekleştirilir.

  WordPress Danışmanlık Hizmeti

  Bir kurumun faaliyet alanını ulusal ve uluslar arası ortamlarda ayrıntılı olarak online yayın yapmaya imkan sağlayan web sitelerinin oluşturulması sürecine web tasarım denir. Video, ses kaydı, fotoğraf ve metin gibi görsel araçların bir araya getirilmesi ile oluşan internet ağ sistemine web sitesi denir. Web sitelerinde firmalar siteyi ziyaret eden kişileri bilgilendirmek için ürünlerinin fiyat ve teknik özelliklerini tanıtmak için video ve resim yüklemesi yapılır. Bu sayede ziyaretçiler ile etkileşim kurulmuş olunur. Web siteleri son zamanlarda tanıtım aracı olarak kullanılmaya başlandı.

  Firmalar internet üzerinden online mağaza kurarak ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Ürünlerin tüm bilgileri sitelere yüklenip online alışveriş merkezleri kuruldu. Ödeme yöntemleri olarak paypal, payu, banka havalesi ve sanal post sistemleri kullanılmaya başlandı. İnternet dünyasında siz de yerinizi almak için WordPress web tasarım hizmetleri almalısınız.

  WordPress dünyada en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. WordPress kullanıcılarına bağımsız hareket etme özgürlüğü sağlar. Web sitenizi WordPress tabanlı tasarlarsanız kısa sürede ilerleyebilirsiniz. WordPress sistemi üzerinde bütün uygulamalar ücretsizdir. Eski usul statik HTML sayfalar özelleştirilen içerik yönetim sistemlerinden sonra geçerliliğini yitirdi. WordPress sisteminde % 100 Türkçe dil desteği bulunur. Sınırsız sayıda yabancı dili destekler. Sistem % 100 SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır.

  Özel WordPress Web Tasarımı

  WordPress alt yapılı internet siteniz varsa mutlaka siteniz için özel tema geliştirmelisiniz. Temaları dilerseniz hazır olarak WordPress sistemi üzerinden hazır temalardan alıp kullanabilirsiniz. Temelde bir web sitesi oluşturduktan sonra hazır tema kullanmak yerine kendinize özel tema oluşturmalısınız. Tema sitenizle uyumlu olur. Hazır temaların sitenize uyum sağlaması zor olabilir. Her tema güncellemesinde sitenizin yapısında bozulmalar meydana gelebilir. Temanızın zengin eklenti seçeneği içermesi ve açık kaynak kodlu olması önemlidir.

  WordPress sisteminde milyonlarca eklenti bulunur. Her eklentinin görev ve misyonu farklıdır. Siteniz için faydalı olan eklentileri belirleyip bu eklentileri yüklemeniz sitenizden maksimum verim almanızı sağlar. Gereksiz eklentiler sitenizi kasabilir. Bu da sitenizin hızının yavaşlamasına, tema yapısının bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden web tasarım uzmanlarından eklenti konusunda mutlaka destek almak gerekir. Eklentilerde güvenlik açıkları bulunabilir. Bu yüzden internette gördüğünüz her eklentiyi sitenize kurmaya kalkışmayın. Aksi takdirde siteniz büyük tehlikelerle karşılaşabilir. Güvenilir ve popüler eklentileri kullanmaya çalışın. Eklentileri de mutlaka WordPress uzmanlarına kurdurmalısınız.

  WordPress sistemini kurup siteyi yayına aldığınız anda yönetim panelinde Görünüm ve temalar bölümünden WordPress temalarınızı kurabilirsiniz. Tema bölümünde dilerseniz WordPress sisteminin hazır temalarını kurabilirsiniz. WordPress özel tasarım ile yeni temalar oluşturabilirsiniz.

  WordPress Web Tasarım Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

  İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun alt yapıda olan WordPress temalarını sizler için belirliyoruz. Size seçebileceğiniz alternatif temalar sunuyoruz. Sizin seçip beğendiğiniz temalar üzerinden özel tasarımlar yapmaya başlıyoruz. Potansiyel müşteri dönüşümlü satışların oluşturulması için yardımcı sayfa tasarımları oluşturuyoruz. Güncellemesi kolay olan içerikler ve menüler oluşturuyoruz. Web sitenizi yayına aldıktan sonra içeriklerin güncellenmesi konusunda size gerekli bilgi ve deneyimleri aktarıyoruz. Web siteniz için en az 6 ay teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Web tasarım hizmetini basit bir tasarım uygulaması olarak görmüyoruz. Gelişmiş yazılım çalışmalarından tutun sosyal medya tanıtımlarına kadar birçok konuda size hizmet vermeye çalışıyoruz. E-ticaret için çözümler üretiyoruz. İşlemlerinizi kolaylaştıracak uygulama ve eklentileri sizler için özel olarak kuruyoruz. Arama motorunda performansınızı arttıracak teknikler ve yöntemler konusunda sahip olduğumuz zengin ve derin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

  PSD to HTML to WordPress

  Kendi yaptığımız psd tasarımları ya da müşterilerimizin bize verdiği psd tasarımlarını seo ve mobil uyumlu hale getirmek için bootstrao ile kodlayıp WordPress entegresini yapıyoruz. Psd tasarımlarınız birebir WordPress alt yapısına geçirilip uyumlu hale getiriyoruz.

  Özel WordPress Web Tasarımı

  Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özgün WordPress web siteleri tasarlıyoruz. Tasarımda HTML ile her aşamada müşterinin isteklerine uygun yapıya getiriyoruz. Sizin için özet tasarlanan temalar her zaman size avantaj sağlar. Projeninizin ihtiyaçlarına göre geliştirilen temalarda fazla kod ve eklenti kullanmazsınız. Böylece siteniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Sitelerinizde kasılma ve zorlanma yaşanmaz. Sitenizde kod açığı oluşmaz. Böylece sitenizin güvenliği üst seviyede korunmuş olur.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress e-ticaret kullanan müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm önerleri sunuyoruz. Sanal pos, xml entegrasyon, fatura yazdırma, muhasebe programı gibi alanlarda teknik destek hizmeti veriyoruz. E-ticaret siteleri için özel tasarımlar geliştiriyoruz. E-ticaret alt yapısı olarak WordPress de karar kılarsanız gelin sizin için nasıl bir e-ticaret platformu oluşturabileceğimize birlikte karar verelim.

  Hazır WordPress Tema Kurulumu

  Hazır WordPress teması satın alıp müşterilerimiz için özel olarak kuruyoruz. Themeforest, monstertemplete gibi hazır tema satışı yapan sitelerden aldığınız temaları sitenize kurarak gerekli ayarları yapıyoruz.

  Güvenlik ve Güncelleme Desteği

  WordPress siteleri açık kaynak kodlu bir sistemdir. Güncelleme dönemlerinde güncellemelerin sağlıklı yapılmaması durumunda siteler kolayca hacklenebilir. Bu durum sitede güvenlik zafiyetinin oluşmasına neden olabilir. Siteniz birilerinin eline geçebilir. Yıllarca uğraştığınız sitenizi 1 gecede kaybedebilirsiniz. Sitenize gizli kodlu linkler ekleyebilirler. Siteniz farklı amaçlara hizmet edebilir. Sitenizin kontrolü sizin elinizden çıkabilir. Güncelleme sonrası sitenizde veri kaybı yaşanabilir. İstemeyen durumlarla karşılaşmamak için sitenizin güvenlik sistemini kontrol ediyoruz. Güncelleme konusunda size gerekli teknik bilgi ve desteği veriyoruz.

  WordPress Seo Optimizasyonu

  WordPress seo dostu bir yapıdadır. Sitenize WordPress tabanını kurmanız google arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için yeterli değildir. Çünkü sizin gibi binlerce benzer site de WordPress alt yapısını kullanıyor olabilir. Bu yüzden seo eklenti ayarlarını doğru biçimde yapmalısınız. Seo ayarlarının doğru yapılmaması siteye büyük zarar verir. Uzman ekibimiz sitenizin WordPress seo ayarlarını sizler için yapmaktadır. Seo Optimizasyon ayarları düzgün yapılan, düzenli içerik eklenen siteler kısa sürede ciddi ziyaretçi kitlesine ulaşır. Kelime bazlı olarak kısa sürede google da üst sıralarda yer alabilir. WordPress seo optimizasyon ayarları, web tasarım, e ticaret, eklentiler gibi konularda gerekli destek ve hizmeti almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri sitenizi geliştirmeniz için size sunmayı kendimize görev edindik.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

  Bünyamin Dardağankökü
  Operations Manager
  Jewelry Store
  En İyi Uzmanlar İle Çalışın

  En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WORDPRESS

  Özel Tasarım WordPress

  WordPress Özelleştirilmiş Tasarım Buğra Yazar Danışmanlık farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern,…
  WORDPRESS

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WORDPRESS

  WordPress Destek Hizmeti

  WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var? Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun…
  WORDPRESS

  WordPress Eğitimi

  WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

  WORDPRESS

  WordPress Güvenlik Hizmeti

  WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

  WORDPRESS

  WordPress Web Tasarım

  Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret web tasarım çözümleri

  WORDPRESS

  WordPress Yedekleme

  Profesyonel WordPress Yedekleme Hizmeti Buğra Yazar Danışmanlık ile ortak olduğunuzda, yolun her adımında yanınızda olmaya söz veriyoruz. İçeriği kaybetmek, hiçbir…
  WORDPRESS

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WORDPRESS

  WordPress Hosting

  WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

  WORDPRESS

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WORDPRESS

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…
  WORDPRESS

  WordPress Nedir?

  WordPress, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Bu platform sayesinde, bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için gereken çeşitli araçlar ve özellikler sunulur.

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

  Hiçbir sonuç bulunamadı.
  Google Değerlendirme Notu
  5.0
  185 yoruma göre
  js_loader