Strateji ve Danışmanlık

WordPress Danışmanlık Hizmeti kapsamında WordPress kurulum, tema seçimi, SEO strateji gibi pek alanda wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Strateji ve Danışmanlık Nedir?

WordPress kullanmak istiyorsunuz fakat doğru ajansı bulamadınız mı? Ortaya çıkan problemleri çözmekte zorlanıyor ve çözemiyor musunuz? Tüm problemleriniz çözecek bir WordPress uzmanına ihtiyacınız varsa doğru iş planı ve yol haritası oluşturma konusunda hizmet vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kişisel WordPress Blog Sitesi Danışmanlığı
Kurumsal WordPress Tanıtım Sitesi Danışmanlığı
Online Satış Yapan E-Ticaret Siteler için Danışmanlık Hizmeti

Verdiğimiz WordPress Danışmanlığından Bazıları

Web tasarım hizmetleri denildiğinde web site yapımı dışında size sunabileceğimiz çok sayıda çalışmamız vardır:

 • İhtiyacınıza göre web sitesi altyapı oluşturma
 • Alan adı satın alma ve tescil
 • Barındırma hizmeti
 • İnternet sitesi taşıma
 • Sitenizin mobil ve seo uyumunun yapılması
 • Güvenlik sorunlarının giderilmesi
 • Seo analizlerinin yapılması
 • Sitedeki kırık linklerin düzeltilmesi
 • Kaliteli link yapısının oluşturulması
 • Site içi tasarımın gerçekleştirilmesi
 • Temanın düzenlenmesi
 • Site buton yapısının oluşturulması
 • WordPress internet sitesi kurulumu
 • Seo eklentisinin indirilmesi ve kurulması
 • İstediğiniz bir temanın seçilip düzenlenmesi
 • Sitenin güvenlik   SSL sertifikalarının alınması
 • Gerekli bütün eklentilerin alınması ve siteye tanımlanması
 • Güncelleştirmelerin yapılması
 • Altyapı geliştirme çalışmalarının yapılması
 • Site hızının yükseltilmesi
 • İçeriklerin güncellenmesi
 • Sayfa tasarımlarının yenilenmesi gibi çalışmaları yer alır.

Web tasarım hizmeti bir internet sitesinin genel düzeni, iç ve dış bağlantılarını da kapsar. Profesyonel web tasarım hizmetleri alan adı ve barındırma işlemleri tamamlandıktan sonra alınan hizmetlerden biridir. Bu hizmetlerin her biri web tasarım uzmanı tarafından gerçekleştirilir.

WordPress Danışmanlık Hizmeti

Bir kurumun faaliyet alanını ulusal ve uluslar arası ortamlarda ayrıntılı olarak online yayın yapmaya imkan sağlayan web sitelerinin oluşturulması sürecine web tasarım denir. Video, ses kaydı, fotoğraf ve metin gibi görsel araçların bir araya getirilmesi ile oluşan internet ağ sistemine web sitesi denir. Web sitelerinde firmalar siteyi ziyaret eden kişileri bilgilendirmek için ürünlerinin fiyat ve teknik özelliklerini tanıtmak için video ve resim yüklemesi yapılır. Bu sayede ziyaretçiler ile etkileşim kurulmuş olunur. Web siteleri son zamanlarda tanıtım aracı olarak kullanılmaya başlandı.

Firmalar internet üzerinden online mağaza kurarak ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Ürünlerin tüm bilgileri sitelere yüklenip online alışveriş merkezleri kuruldu. Ödeme yöntemleri olarak paypal, payu, banka havalesi ve sanal post sistemleri kullanılmaya başlandı. İnternet dünyasında siz de yerinizi almak için WordPress web tasarım hizmetleri almalısınız.

WordPress dünyada en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. WordPress kullanıcılarına bağımsız hareket etme özgürlüğü sağlar. Web sitenizi WordPress tabanlı tasarlarsanız kısa sürede ilerleyebilirsiniz. WordPress sistemi üzerinde bütün uygulamalar ücretsizdir. Eski usul statik HTML sayfalar özelleştirilen içerik yönetim sistemlerinden sonra geçerliliğini yitirdi. WordPress sisteminde % 100 Türkçe dil desteği bulunur. Sınırsız sayıda yabancı dili destekler. Sistem % 100 SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Özel WordPress Web Tasarımı

WordPress alt yapılı internet siteniz varsa mutlaka siteniz için özel tema geliştirmelisiniz. Temaları dilerseniz hazır olarak WordPress sistemi üzerinden hazır temalardan alıp kullanabilirsiniz. Temelde bir web sitesi oluşturduktan sonra hazır tema kullanmak yerine kendinize özel tema oluşturmalısınız. Tema sitenizle uyumlu olur. Hazır temaların sitenize uyum sağlaması zor olabilir. Her tema güncellemesinde sitenizin yapısında bozulmalar meydana gelebilir. Temanızın zengin eklenti seçeneği içermesi ve açık kaynak kodlu olması önemlidir.

WordPress sisteminde milyonlarca eklenti bulunur. Her eklentinin görev ve misyonu farklıdır. Siteniz için faydalı olan eklentileri belirleyip bu eklentileri yüklemeniz sitenizden maksimum verim almanızı sağlar. Gereksiz eklentiler sitenizi kasabilir. Bu da sitenizin hızının yavaşlamasına, tema yapısının bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden web tasarım uzmanlarından eklenti konusunda mutlaka destek almak gerekir. Eklentilerde güvenlik açıkları bulunabilir. Bu yüzden internette gördüğünüz her eklentiyi sitenize kurmaya kalkışmayın. Aksi takdirde siteniz büyük tehlikelerle karşılaşabilir. Güvenilir ve popüler eklentileri kullanmaya çalışın. Eklentileri de mutlaka WordPress uzmanlarına kurdurmalısınız.

WordPress sistemini kurup siteyi yayına aldığınız anda yönetim panelinde Görünüm ve temalar bölümünden WordPress temalarınızı kurabilirsiniz. Tema bölümünde dilerseniz WordPress sisteminin hazır temalarını kurabilirsiniz. WordPress özel tasarım ile yeni temalar oluşturabilirsiniz.

WordPress Web Tasarım Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun alt yapıda olan WordPress temalarını sizler için belirliyoruz. Size seçebileceğiniz alternatif temalar sunuyoruz. Sizin seçip beğendiğiniz temalar üzerinden özel tasarımlar yapmaya başlıyoruz. Potansiyel müşteri dönüşümlü satışların oluşturulması için yardımcı sayfa tasarımları oluşturuyoruz. Güncellemesi kolay olan içerikler ve menüler oluşturuyoruz. Web sitenizi yayına aldıktan sonra içeriklerin güncellenmesi konusunda size gerekli bilgi ve deneyimleri aktarıyoruz. Web siteniz için en az 6 ay teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Web tasarım hizmetini basit bir tasarım uygulaması olarak görmüyoruz. Gelişmiş yazılım çalışmalarından tutun sosyal medya tanıtımlarına kadar birçok konuda size hizmet vermeye çalışıyoruz. E-ticaret için çözümler üretiyoruz. İşlemlerinizi kolaylaştıracak uygulama ve eklentileri sizler için özel olarak kuruyoruz. Arama motorunda performansınızı arttıracak teknikler ve yöntemler konusunda sahip olduğumuz zengin ve derin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

PSD to HTML to WordPress

Kendi yaptığımız psd tasarımları ya da müşterilerimizin bize verdiği psd tasarımlarını seo ve mobil uyumlu hale getirmek için bootstrao ile kodlayıp WordPress entegresini yapıyoruz. Psd tasarımlarınız birebir WordPress alt yapısına geçirilip uyumlu hale getiriyoruz.

Özel WordPress Web Tasarımı

Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özgün WordPress web siteleri tasarlıyoruz. Tasarımda HTML ile her aşamada müşterinin isteklerine uygun yapıya getiriyoruz. Sizin için özet tasarlanan temalar her zaman size avantaj sağlar. Projeninizin ihtiyaçlarına göre geliştirilen temalarda fazla kod ve eklenti kullanmazsınız. Böylece siteniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Sitelerinizde kasılma ve zorlanma yaşanmaz. Sitenizde kod açığı oluşmaz. Böylece sitenizin güvenliği üst seviyede korunmuş olur.

WordPress E-Ticaret

WordPress e-ticaret kullanan müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm önerleri sunuyoruz. Sanal pos, xml entegrasyon, fatura yazdırma, muhasebe programı gibi alanlarda teknik destek hizmeti veriyoruz. E-ticaret siteleri için özel tasarımlar geliştiriyoruz. E-ticaret alt yapısı olarak WordPress de karar kılarsanız gelin sizin için nasıl bir e-ticaret platformu oluşturabileceğimize birlikte karar verelim.

Hazır WordPress Tema Kurulumu

Hazır WordPress teması satın alıp müşterilerimiz için özel olarak kuruyoruz. Themeforest, monstertemplete gibi hazır tema satışı yapan sitelerden aldığınız temaları sitenize kurarak gerekli ayarları yapıyoruz.

Güvenlik ve Güncelleme Desteği

WordPress siteleri açık kaynak kodlu bir sistemdir. Güncelleme dönemlerinde güncellemelerin sağlıklı yapılmaması durumunda siteler kolayca hacklenebilir. Bu durum sitede güvenlik zafiyetinin oluşmasına neden olabilir. Siteniz birilerinin eline geçebilir. Yıllarca uğraştığınız sitenizi 1 gecede kaybedebilirsiniz. Sitenize gizli kodlu linkler ekleyebilirler. Siteniz farklı amaçlara hizmet edebilir. Sitenizin kontrolü sizin elinizden çıkabilir. Güncelleme sonrası sitenizde veri kaybı yaşanabilir. İstemeyen durumlarla karşılaşmamak için sitenizin güvenlik sistemini kontrol ediyoruz. Güncelleme konusunda size gerekli teknik bilgi ve desteği veriyoruz.

WordPress Seo Optimizasyonu

WordPress seo dostu bir yapıdadır. Sitenize WordPress tabanını kurmanız google arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için yeterli değildir. Çünkü sizin gibi binlerce benzer site de WordPress alt yapısını kullanıyor olabilir. Bu yüzden seo eklenti ayarlarını doğru biçimde yapmalısınız. Seo ayarlarının doğru yapılmaması siteye büyük zarar verir. Uzman ekibimiz sitenizin WordPress seo ayarlarını sizler için yapmaktadır. Seo Optimizasyon ayarları düzgün yapılan, düzenli içerik eklenen siteler kısa sürede ciddi ziyaretçi kitlesine ulaşır. Kelime bazlı olarak kısa sürede google da üst sıralarda yer alabilir. WordPress seo optimizasyon ayarları, web tasarım, e ticaret, eklentiler gibi konularda gerekli destek ve hizmeti almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri sitenizi geliştirmeniz için size sunmayı kendimize görev edindik.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

WNM Yazılım ile için uzun zamandır çalışıyoruz. Profesyonelliğine ve çözüm üretimine hayranız. Web sitemiz ile ilgili tüm altyapıyı kendisine teslim ettik ve çok rahat ettik.Müşterilerimizden internet ile ilgili hep çok övgü aldık ve almaya devam ediyoruz.Bunun için kendisine müteşekkiriz. Firmamızın iletişimini kullanıcı odaklı ve en doğru şekilde yapılandırdı. Firmamızın verimliliğinde web sitemizin katkısı yadsınamaz. Gerek görselliğiyle gerekse sade iletişimiyle sektörde öne çıkan bir web sitesi olduğunu müşterilerimizin övgüleriyle kanıtladı.Ayrıca, Bugra Bey ve ekibinden süreçte ek taleplerimizi de yapıcı önerilerle çok hızlı yanıtladı. Son derece profesyonel bir şekilde çalışıyorlar. Bu bizi de rahatlatan bir unsur. Öne çıkan bir kurumsal web sitesi ve bunu destekleyen ve sürekliliği olan bir altyapı isteyen her firmaya güvenle öneririz.EUPorto – Yatırımla Avrupa Vatandaşlığı

Tuncay Yılmaz
Kurucu
EUPorto

Kurumsal websitesi tasarımı gibi binlerce kişinin veya şirketin olduğu bir alanda doğru kişileri bulmak çok zor. Bu konuda pek çok ajansla olan deneyimlerimize dayanarak WNM yazılım ajansıyla tanıştığıma çok memnun olduğumu özellikle vurgulamak isterim. Hele ki ajansın sahibi Buğra beyin ilgisi, sabrı, becerisi ve tabiki hızı bizi çok mutlu etti. Özel taleplerimizi yerine getirirken, önerilerini de esirgemedi. Birkaç aylık kısa bir sürede kendisini yakınlarıma tavsiye ederken buldum. Burdaki yorumları da önemseyen biri olarak mutlaka paylaşmak isterim. Çalışmaya daha başlarken çerçevenin net çizildiği, neler yapılabilir, neler önerilmez… gibi konularda konuşmaya da açık biri olan Buğra beyi de özellikle tebrik ve takdir ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

Ayse Burcu Arslan
Kurucu
ARS Danışmanlık

WNM Yazılım ile çalışmak bizim için gerçekten keyifli bir deneyim oldu. Tercih Fuarcılık Ltd. Şti olarak, web sitemizin tasarımı ve altyapısı konusunda bize sağladıkları üstün hizmetten son derece etkilendik. Firmanın uzman ekibi, profesyonel yaklaşımı ve yaratıcı çözümleri sayesinde dijital varlığımızı güçlendirmemize büyük katkı sağladı.Ekibin her aşamada sunduğu hızlı yanıtlar ve kesintisiz destek, iş birliğimizi verimli ve sorunsuz hale getirdi. WNM Yazılım’ın işimize verdiği önem, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı, işimizin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağladı.Her zaman yanımızda olan ve ihtiyaçlarımıza uygun çözümler sunan WNM Yazılım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve gelecekteki projelerimizde de kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Şenol Ezer
General Manager
Tercih Fuarcılık

1 yıl önce yollarımız kesişti. Çözüm odaklı ve hızlı geri bildirimleri çok değerli. Ayrıca WordPress sitemizin gelişiminde uzmanlıklarından dolayı çok başarılı sonuçlar aldık. 2. yıl işbirliğimizi genişleterek yeni anlaşmalar yaptık. Eğer konusunda uzman ve ne yaptığını gerçekten bilen sitenizi emanet edecek firma arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İyi varsınız 🙂

Mehmet Kızıltaş
Kurucu
Engelsiz Kariyer

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader