Müşteri beklentilerini her seferinde aşıyoruz

İşte bizi en iyi wordpress ajansı yapan şey.

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

Vavskins Web sitesi tasarım aşamasının başından sonuna kadar planlı programlı hareket ederek süreci tamamladık. İstediğimiz tasarım yüzünü oluşturmak WNM Yazılım ile zor olmadı. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Murat Şirin
Founder
Vavskins

İlk dakikadan, son ana kadar iletişimlerini çok güçlü şekilde sürdürdüler ve aklımıza takılan her soruya detaylı şekilde yanıt verdiler. Gerek kurumsal gerek insani ilişkileri çok kuvvetli, özellikle Buğra Bey’e yardımları için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mert Bilgi
Firma Sahibi
SALT Endüstriyel Reklam

WNM Yazılım, işletmemizin ihtiyacını tespit edip en uygun tarzı belirleyip tam vaktinde teslim etti. İlk başta tam nasıl bir şey istediğimizi bilmiyorduk doğru yönlendirmeleri ile tam istediğimiz gibi bir web sitesi çıktı ortaya. Teşekkürler.

Remzi Akçal
Firma Sahibi
Hyundai Su Arıtma Systems

Glamiko Mağazamızın online sitesinde sürekli sorun yaşıyorduk ve müşteri kaybetmeye başladık. Bir kaç kişi ile çalıştık fakat maalesef hiç memnun kalmadık.Buğra Bey ile tavsiye üzerine tanıştık ve gerçekten çok hızlı bir şekilde tüm sorunlarımız çözüldü.Bizim için en hassas konu işin zamanında yetişmesi ve Buğra Bey her zaman belirlediğimiz tarihlerden de önce işi teslim etti.Sitemizi çok daha iyi bir duruma getirip google aramalarında görünür hale getirildi. Kullanıcı paneli ile ilgili çok kapsamlı bir eğitim verip sitemizde istediğimiz an kimseden yardım almadan değişiklik yapmamızı sağladı, ki bu durum bizim için oldukça önemliydi. Müsteri destek paneli olması da cok profesyonel ve guven verici bir durum oldu. Özellikle anında dönüş olması çok memnun edici. Sitemizin daha da güzel bir hale nasıl getirebileceği ve tüm yeniliklerden ve trendlerden bizi haberdar etmesi da ayrı bir artı. Web sitenizin istediğiniz gibi olmasını ve en ufak bir problemin bile hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsanız Buğra bey ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Inna Aldinç
Founder
Glamiko

WNM Yazılım ile hayallerimindeki websitesini tasarladık. Tasarım sürecin başından itibaren profesyonel görüşleri ile yönlendirmelerini aldım. Internet kullanıcılarının daha kolay takip edebileceği, sitede aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilecekleri, kullanıcı odaklı bir websitesi tasarlandı. Revizelerde çok hızlı gün içerisinde aksiyon aldılar. 1 aydan kısa bir sürede Deniz Hazar Türk websitesinin tasarlanması ile yayına alındı.Site yayına alındıktan sonra da site güncellemelerini kendimin yapabileceği panel eğitimi verildi. Websitemde yer alan bilgileri güncellemenin de ne kadar basit olduğunu görmek iş yükümü hafifletti.Tüm süreçte profesyonel destekleri için WNM Yazılım ve ekibine teşekkür ederim.

Deniz Hazar Türk
Diyetisyen
Deniz Hazar Türk / Healty Bites

Buğra Bey, EAA-Emre Arolat Architecture ekibi olarak süreç boyu gösterdiğiniz ilgi, özen ve iş birliği için çok teşekkür ederiz. Siz ve ekibiniz sayesinde web sitemizin tasarımını istediğimiz noktaya getirebildik! Bizim için çok keyifli bir proje oldu.

Rüyet Sefercioğlu
Architect, Communications Lead
EAA-Emre Arolat Architecture

Kesinlikle tavsiye ederim. Olması gerekeni sunuyor, ancak müşterinin tercihine bırakıyor. İşin olurunu iyi biliyor ve çalışmak çok kaliteli, profesyonel, seviyeli. İşin hakkını veriyor. Öneririm.

Gülsünay Uysal Kaba
HR Director
Teklas

Web sitemizin yenilenmesi sürecinde Buğra Bey ile birlikte çalıştık. Kendisi alternatif site tasarımları paylaşmak konusunda sağ olsun çok yardımcı oldu. Özellikle SEO uyumlu site tasarımı konusunda Buğra Bey’in tecrübelerinden ve profesyonelliğinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Biz ortaya çıkan işten ziyadesiyle memnun kaldık. Stradiji.com sitesinde sitemiz için yaptığı tasarımı görerek kendiniz karar verebilirsiniz.

Mert Erkal
SEO Expert
Stradiji SEO ve Dijital Performans Ajansı

Şenol Öz
Dijital Pazarlama Uzmanı

İşinin ehli biri. Sadece Seo değil PR çalışması ve birçok konuda deneyimli

Hamza Erol
E-Ticaret Danışmanı
Zohi Web Çözümleri

Peak Porter firmamızın web sitesini tasarlamak için Buğra Bey ile anlaştık ve ilk toplantıdan anladım ki ortaya harika bir iş çıkacak ve çıktı. Uzmanlık alanlarındaki bilgilerini güncel tutan, isteklere modern ve yenilikçi çözümler sunan, yeni şeyler öğrenebileceğiniz ve sonunda içinize sinen güzel çalışmalar yapabileceğiniz bir firma. Burayı okuyorsanız başka firma aramayın derim :)) Tekrardan teşekkür ediyorum.

Mehmet Okta
Sales Manager
Peak Porter

Eski web sitemiz hızlı ve modern bir tasarıma kavuştum çoklu dil seçeneği sayesinde daha büyük kitleye ulaşmamı sağladılar. Sorularımı hızla yanıtlayıp sorunsuz bir şekilde destek oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Rıdvan Özkan
Yazılımcı
Uraw Kozmetik

İhtiyaçlarımızı iyi anlayıp farklı seçenekler sunması, tasarımı çok kısa sürede kaliteli yapıp, talep ve sorularımıza hemen dönüş yapması ve profesyonel yaklaşımları nedeni ile aldığımız web tasarım hizmetinden çok memnun kaldım, Buğra Bey’e çok teşekkür ederim.

Mehmet Kabaçalı
Innotek SA

Wall Human eticaret markası olarak aldığımız hizmetten inanılmaz memnun kaldım, hem çok hızlı dönüş yapıldı çok kısa sürede her şey istediğim gibi hazırlandı, bütün taleplerim en iyi şekilde karşılandı, çalışan herkese çok teşekkür ediyorum, kesinlikle tavsiye ediyorummmm ❤

Gülçin Özalp
Wall Human

WordPress eğitimi alabileceğiniz, işinde uzman ve tecrübeli. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

Aykut Özel
Artapot Digital Agency

Buğra bey ile kişisel web sitem için çok uğraştık gerçekten kendisine teşekkür ediyorum wordpress alanında gerçekten başarılı birisi.

Deniz Önder
Digital Marketing Manager
Popilero

Google SEO konusunda kendisinden edindiğimiz tecrübeler oldu. İşini severek, tutkuyla yapan bir uzman. En ince ayrıntıları ve hassas noktaları tüm şeffaflığıyla aktarmaktadır. Fiyat politikasında da oldukça ideal şartlar sağlayan ve müşterilerine çözüm odaklı hizmetler veren birisidir. Endişe etmeden güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz.

Erdoğan Eroğlu
BrandEnn

Harika bir wordpress eğitmeni. Çok memnun olarak hizmet alıyorum. herkese tavsiye ederim.

Ferhan Bugay
Aero Support Group

Bu ekip bu işi biliyor.. 8 farklı yere yaptıramadığım WordPress sorunumuzu anında çözdüler. Teşekkürler.

Çağrı Akyol
Dijital Pazarlama Uzmanı

Profesyonel iş. Bilardo Matematiği artık daha hızlı.

Abdulkadir Yazıcı
Bilardo Matematiği

Kafamdaki tüm soruları, artı ve eksileri cevaplayarak seo ile ilgili güzel düşünmemi sağlayan birikimli ve tecrübeli bir danışmanlık hizmeti aldım.

Yasemin Kaya
Kitslo

Hiç tanımadığı insanlara, karşılık beklemeden sosyal medya üzerinden canlı yayın yapıp Bildiğini Paylaşmayı çok seven şu zaman da az bulunur güzel insan. Emekleriniz için Teşekkür ederim saygı değer WordPress uzmanım.

Fatma Sutun
Öğrenci

İlgi ve alaka üst düzey. Sitenizi beğenmediğinizde silip tekrar inşa ediyorlar ve süreç çok kısa. Daha önce birçok kişinin elinden geçmiş olan sitemi gerçekten göz alıcı hale getirdiler. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiyat performans oranı çok iyi… Buğra Bey’e çok çok teşekkürler.

Yasin Bingöl
DTG Teknik

Verimli ve hızlı dönüş sağlayan bir şirket.

Ceyhun Alver
Yönetim Kurulu Başkanı
Metag Holding

Sabırlı ve öğretmeye istekli bir eğitmen. İşlerini her platformdan takip edip kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Z.Bâlâ Erfidan
Çizilmiş Şeyler

WordPress Uzmanı olarak bir kaç kez iş yaptık. Sorunlara karşı analitik yaklaşımı sayesinde sorunlarımızı hızlıca çözdük her seferinde. Kalıcı ve geçici çözümleri olmak üzere çözüm ortağıdır kendisi. İlgisine teşekkür ediyorum.

Sedat Kahraman
Agency Owner
Mare Reklam Ajansı

Iyi bir websitesi olusturmak istiyorsunuz ama bu isin ustesinden nasil geleceginizi bilemiyor musunuz? Bu isi profesyonelinden ogrenin. Hem ogretip, hem websitesi kurulumda sizlere yardimci oluyor. Yol haritasi ciziyor ve her asamayi tane tane anlatiyor. Aldığım wordpress eğitiminden çok memnun kaldim. Tavsiye ederim.

Zeynep Sada Alkan
Sales Support and Marketing Specialist
Renishaw

WordPress sitemiz icin SEO hizmeti aldık. Sadece para için yapmadığı her yönüyle belli. Kendi işi gibi sahiplenmesinden dolayı google aramalarında üst sıraları zorluyoruz. Ortalamama 4 aydır beraberiz. 2. Ayda telefonlarımız çalmaya başladı.

Eren Kaya
Kaya Sanat Akademi

Kendisinden henüz hizmet almadım. Tam domainimin süresi doluyordu ki 1.5 yıl önce yardımcı oldu sağolsun halen ödeyeceğim 🙂
Bugüne kadar wordpress hakkında sorupta cevabını alamadığım soru olmamıştır. Kişilik olarak samimi bir yapıya sahip. Aynı zamanda tam yeni nesil bir aile babası.
Herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. Buğra hocam ise gerçek bir wordpress uzmanı.
Hayırlı işler dilerim hocam 🙂

Mehmet Karataş
Dijital Pazarlama Uzmanı

İşinin ehli, hızlı ve güvenli hizmet sunuyor.

Haluk Demir

Yenileme va bakım çalışmalarında teknik destek aldığımız ve birlikte çalıştığımız WNM Yazılım firmasına çok teşekkür ederiz.

Fatih Erdoğan
SBM İş Sağlığı ve Güvenliği

WordPress sitelerimiz için 2 yıldır çalışıyoruz. İşini seven yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışıyor

Zinar Sayın
Cengizhan Mobilya

WordPress kullanımı konusunda piyasada gördüğüm en iyi uzmanlardan biri ayrıca seo konusunda da tek geçerim.Nezaketinden dolayı ve çalışmalarındaki titizlikten dolayı çok teşekkür ederim

Enes Çelik
SEO Expert
Site kurulumunda istedigim her konuda cok yardimci oldu. Sabirla yaklasip, kolay anlatim, kurum sonrasi egitimi ile siteyi yonetme konusunda cok ilgilendi. Tesekkurler Bugra bey, Basarilariniz daim olsun. Guvenle tercih edebilirsiniz. ??
Nilay Mercan
Foodbynil

Profesyonel ,5 yildiz,sorununuzu aninda cozen
Cok ama cok etkili kesinlikle tavsiye ederim.

Atıl Oktay
World Casino Tours

Buğra hoca ile 5 saatte güzel bir online eğitim yaptık. Yeni konuları farkettiğim efektif bir eğitim oldu.

Furkan Sayılan
Dijital Pazarlama Uzmanı

Sevgili WNM Yazılım’a bize aktardığı bilgiler için teşekkür ediyorum. Konusunda uzman ve deneyimli olan Buğra Bey; hem anlatımı çok güzel hem de; sorularımıza verdiği cevaplardan dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Sağlıcakla Kalın.

Hakan Acar
Photo Grapher
Hakanacar.com.tr

İşini özenle yapan bir Web Tasarım Uzmanı ile çalışmak isterseniz rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Okan Taştan
WordPress Developer

Her zaman profesyonel insanlarla çalışmışımdır ve karşılığını almışımdır. Buğra bey’de o insanlardan biri. İşinizi rahatlıkla kendisine teslim edebilirsiniz.

Ahmet Kocaarslan
Asçit Çit Sistemleri

İnternetten araştırmalarımın çok kısır kaldığını farkedip wordpress eğitimi almaya karar verip bu konuda uzman birini ararken Buğra bey ile karşılaştım.
Hocamız worpdress konusunda kendisi yetiştirmiş.
Benim tahmin ettiğimin çok üzerinde bilgilerinden faydalandım. sagolsun en ince detaylarına kadar her şeyi paylaşıyor.
Eğitim konusunda belirli konularda faydalanacağımı düşünmüştüm ama kendisine göre çok güzel başlıklar oluşturmuş.
Kişilerin ihtiyaçlarına göre kafalarında soru işaretleri kalmayacak şekilde çok detaylı bir şekilde hazırlık yapmış.
Genel olarak araştırmış olduğum program sunan kişiler arasında bana hitap etmesi, benim wordpressteki ihtiyaçlarımı ve problemlerimi çözebilme açısından çok verimli bir wordpress eğitimiydi.
Eğitim sonunda soru sormayacak şekilde eğitim veriyor. Bu beni çok şaşırttı çok etkilendim gerçekten. Gönül rahatlığı ile kendisinden eğitim alabilirsiniz.

Serkan Paker
Dr. Epoksi

SEO ve WordPress ile ilgili bir kaç probleminizi araştırdığınızda çözümleri için yüzde 90 Buğra Bey’in paylaşımlarına denk gelmişsinizdir ya da gelmeniz çok yakındır. Gerçekten işini severek ve donanımlı bir şekilde yapan ender SEO uzmanlarından. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Uğur Yerebakan
Ticaret Kenti

Uzun yıllardır tanıdığım, işini iyi yapan bir arkadaşımdır.
İletişim, bilgi birikimi, sektördeki tecrübesi ile alacağınız hizmetlerde kalitesiyle fark katacağına inancım tamdır.

Salih Önder
Wematek Bilişim

Arama motoru algoritmalarını ve gelişmelerini yakından takip eden bir SEO uzmanı. Çalışmalarını yakından takip ediyorum. SEO hizmeti almak istiyorsanız, doğru tercih diyebilirim. Çalışmaları ile kanıtlamıştır.

Eren Şengül
Makale.net

Buğra Bey alanında gerçekten uzman birisi. Eğer WordPress öğrenmek istiyorsanız kendisi size bunu öğretecek doğru kişidir. Çok kısa bir sürede öğrenmem gereken çokça detayı kendisi sayesinde öğrendiğimi söyleyebilirim. Ayrıca son derece sabırlı, yardımsever ve ilgili bir insan.

Abdi Mengu Sabah
Business Analyst
Deloitte

WordPress öğrenme isteğim sayesinde Buğra beyin WordPress eğitimine katıldım. Benim için çok verilmli ve eğlenceli bir eğitim oldıu. Kolektif Academy bünyesinde Buğra bey ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitim çok interaktif geçti. WordPress konusunda hiçbir bilgi birikimim olmamasına rağmen şimdi kendi internet sitemi kuracak ve analizlerini de inceleyebilecek kadar bilgi sahibi olarak görüyorum.

Dilara Çakır
Kolektif Academy

Buğra bey, iki günde gerçekleştirdiği word press eğitiminde, bu konu hakkına hiç bir fikri olamayan bana bile, yahu word press le bende web sayfası yapabilirim cesaret ve isteğini verecek kadar bizi bilgilendirdi. Her öğrenci ile online olarak tek tek ilgilendi. Word press eğitimi programındaki tüm konuları kolaydan zora, basitten detaya örneklerle ve karşılıklı uygulamalı olarak anlattı. Bu işe merak eden bir kişi olarak Buğra bey ‘in Word Press eğitimini tavsiye eder misiniz? diye bana sorarsanız, cevabım “evet, evet, evet” olur.

Sadun Boytorun
Boytorun Kimya A.Ş.

WordPress sitemle alakali site tasarımı ve seo hizmetinaldim. Kisa surede sitem istediğim konuma geldi emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Serkan Arıkan
Arkom Kombi Klima Servisi

Alanya’dan namınızı duyduk iletişime geçtik, sonuç harika profesyonel eller harikalar işler yaratıyor, tekrardan ellerine sağlık

Serdar Avşar
Founder
Avşar Havalandırma

WordPress eğitimi almak istemem üzerine bir eğitim sitesinde Buğra hocanın profilini gördüm. Bunun üzerine Google üzerinden adını yazdığımda kendi bloğu ve videoları ile karşılaştım. Bana WordPress eğitimi verebilecek doğru insan olduğuna karar verdim ve 2.5 saatlik eğitime karar verdik. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz ders sonrasında aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi biraz olsun worpress bilgi sahibi olduğunu sanıyormuşum fakat hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Sadece worpress değil aynı zamanda Seo konusunda da bilgi sahibi olması ve derste Seo ile ilgili anlatım yapması çok iyi oldu.

Gurur Tomur
Marketing Analyst
Art Leather and Fur

Buğra Bey’le wordpress ile oluşturduğum web sitemdeki bazı sorunların çözümü için Google’a “wordpress hizmeti” yazdığımda tanıştım. İyi ki tanışmışım çünkü kendisi sadece sitenin benim tespit ettiğim sorunlarına odaklanmadı, sitenin tamamını inceleyerek diğer hataları da söyledi, değerli fikirlerini ve tavsiyelerini paylaştı. Sonrasında çalışma kararı verdik ve çok kısa bir sürede tüm sorunları giderdi. Ayrıca işi teslim ederken çok da güzel bir rapor hazırlamış. Neleri değiştirdiğini ve yeni görünümlerini görsellerle destekleyerek açıklamış. Buğra Bey yaptığı işe profesyonelce yaklaşan, çözüm odaklı ve müşteri iletişimi çok iyi biri. Buğra Bey’i tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Hatice Çerlek
kokuparfum.com

İşini severek yapan bir danışman. WordPress konusundaki tüm sorularımıza sabırlı ve anlaşılır şekilde cevap verdi. İşletmemizin arama motorlarında daha görünür olmasına ve dijital müşteri trafiğimizin artmasına yardımcı oldu. Buğra bey ile yaklaşık 3 aydır wordpress sitemizin SEO çalışmaları için çalışıyoruz. Tavsiye ederiz.

Dilek Kaya

WNM Yazılım danışmanlığa zeplin event adına sonsuz teşekkürlerlerimi sunarım.
Birebir ilgi ve alakası sadece kurulum aşamasında degil,bütün is süreciniz icin profesyonel olarak devam ediyor.
Kriz yönetimleri sonuç odaklı çalışmalarından dolayı tebrik eder ve tavsiye edebilirim yaptığınız güzel çalışmadan dolayı sizinle çalışmak sorunsuz ve istediğimiz şekilde gerçekleştiği için tekrar teşekkür ederim…

Damla Ok
Zeplin Event

Hiç tanımadığı insanlara, karşılık beklemeden sosyal medya üzerinden canlı yayın yapıp Bildiğini Paylaşmayı çok seven şu zaman da az bulunur güzel insan. Emekleriniz için Teşekkür ederim saygı değer WordPress uzmanım.

Yasin Devrişoğlu

Torbalı Endüstri firmamız için web tasarım ve seo hizmeti aldık. Gerçekten çok başarılı bir çalışma oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ali Torbalı
Founder
Torbali Industry

Taleplerimize hızlı ve doğru cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Emirhan Korlar
Proje Yönetimi ve IT İşe Alım Uzmanı
Teknoliva Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.

Sitemiz güzel oldu, aldığım hizmetten memnunum. Sorularım hızlı yanıtlandı, destek taleplerim sorunsuz çözüldü. Tavsiye ederim.

Gevher Mutaf
Founder
Mode Insight

Uzun zamandır aradığım hızlı iletişim kurabileceğim, profesyonel çalışmayı buldum sonunda. E-Ticaret sitemdeki hatalar pürüzsüz ve hızlı bir şekilde WNM Yazılım ile çözüldü. Uzun vadede de çalışabileceğim son derece güvenilir ve işinin ehli bir uzman. On numara!…

Bülent Ecevit Albayrak
cymballand.de

WNM Yazılım, uzun yıllardır PHP, WordPress, SEO, Branding alanlarında faaliyet göstermekte olup sosyal çevresine sektörün gelişmesi adına düzenli olarak bilgi aktarmaktadır. Kaliteli, disiplinli ve azimlidir. Kendisi ile zaman zaman bilgi ve ticari alışverişlerimiz olmakta ve bu konudan memnuniyet duymaktayım. Başarılar dilerim.

Aykut Özcan
Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

WordPress ve SEO işleri konusunda güvenebileceğiniz, beraber çalışabileceğiniz işinin ehli bir arkadaş. İşine ve kendine yatırım yapmış, profesyonel olarak işinizle ilgilenen bir uzman. Türkiye’de zor bulunur böylesi.

Hasan Yasin Türkyılmaz
G4A Studio & Workshops

Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız web sitemizi tasarlarken düşündüklerimizi hemen hayata geçirebildiğimiz, sorularımıza hızlıca cevap aldığımız profesyonel hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Birlikte çalışmaya devam.

Bahar Ünal
Bilsa Çevre Teknolojileri

WordPress web sitesi uzmanı ve firmanızın marka değerini artırmak istiyorsanız bugra bey ile mutlaka çalışmalısınız. Mardin deki Hacer Telli güzellik salonumuz için kendisi görüştük. Bu konudaki yardımları ve destekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten konunun uzmanı bir arkadaş

Sercan Telli
Hacer Telli Güzellik Merkezi

Paranızla rezil olmaktan bıktıysanız, onu yaparız bunu yaparız diyip sizi üç ay sallayanlardan illallah ettiyseniz ve bunları bir daha yaşamak istemiyorsanız bugra bey doğru adres. En çok hoşuma giden yönü ise peynir ekmek gibi web sitesi yapıp SEO yapanlardan değil. Günün belli bir saatini sizin işinize ayırıyor. Aldığı paranın hakkını veriyor. Çok fazla firma ile çalışmıyor. Tamamen markalaşmak marka olmak isteyen belli bir vizyonu olan kişilere hitap ediyor.

Hacer Telli
Hacer Telli Güzellik Merkezi

Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım WNM Yazılım benim vizyonumu genişletmemi sağladı. Kendisinden wordpress konusunda çok eğitim aldım. Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi ile hizmet veren Buğra’dan ayrıca kendi sitem için SEO hizmeti de aldım. Aldığım eğitimler ve hizmet tatmin edici boyuttaydı. Verdiğin emekler için teşekkürler dostum. Yeni projelerde çalışmak ümidiyle.

Cengiz Erdoğan

Buğra bey Web tasarımda gayet başaralı,işini titizlikle yapıyor. Yardımları için teşekkür ederiz.

Selman Barcın
Dijital Pazarlama Uzmanı

WNM Yazılım’a saitbalci.com.tr adlı sitemi yaptırdım. Siteyi kısa zamanda tamamlayıp teslim etti. Site hakkında karşılaştığım sorunların çözümü konusunda da yardımcı oldu.

Sait Balcı
Yazar

Buğra Bey, sitesinde WordPress hakkında vermiş olduğu bilgiler gerçekten altın değerinde hiç çekinmeden kendisinden danışmanlık alabilirsiniz.
Samimiyetine güvendiğim, birlikte uzun zaman çalışacağıma inandığım değerli bir çözüm ortağım.
Ayrıca bu vesileyle websitesinde liderbazar.com e-ticaret sitemize yer verdiği için kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Zeki Bahadırtaş
Lider Bazar

Buğra bey website ve seo konusunda uzman, iyi bir dinleyici ne istediğimizi anladığı gibi ekstra seçenekler ile daha çok yardımcı oldu.website ve seo konusunda çok kıymetli bir partneriniz oldu.

İstanbul Reklam Tabela
İstanbul Reklam Tabela

Herşey icin çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok güzeldi. En başından beri her istediğimi yaptınız. Yeniden görüşmek dileğiyle..

Başak Kara

Buğra, WordPress ve arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda yerel ve ulusal seviyedeki bir çok şirkete hizmet verebilecek deneyime sahiptir. Üstelik bunu markalaşma hedefi olan bireyler için de yapabilir. İletişim tarafında sorun yaşamayacağınıza ve hızlı bilgi alabileceğinize eminim.

Mesut Demiratar
Ora Agency

WNM Yazılım, web tasarım, web site taşıma, hosting ve domain konularında pratik çözüm sunan bir uzman… İnternet sitemi aynı gün içinde farklı bir alan adı ile yeni adrese taşıdı. Kendisi ile hiç tereddütsüz çalışabilirsiniz. Çok memnunum. 🙂

Merve Özkan
İçerik Pazarlama Uzmanı

Biz firma olarak buğra beyi uzun bir araştırmadan sonra bulduk,seo çalışmalırını yapan firmalar genelde çok güvenilir olmuyorlar,buğra bey öncellikle dürüst hayal vaad etmiyor,neyse onu söylüyor, çizgisi böyle devam ettiği sürece başarı birlikte gelecektir yolu açık olsun.

Arif Sağ
Tamirci Abi

Buğra bey ile internet sitemiz üzerinde çalıştık. Kendisi çok profesyonel ve kurumsal çalışıyor kendisiyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Yahya Gebeş
Satış Asistanı
Bunkerist Trading and Brokering

Sevgili WNM Yazılım ile bir süredir tanışmaktayız. Kendisi alanında bilgili, yardımsever birisi. 2021 senesi için weberro.com ‘u kendi firmasında barındıracağız. Bence bir şans verilmeye değer birisi, Buğra Hoca. Sevgiler 🙂

Alparslan Duygu
Dijital Pazarlama Uzmanı
Weberro

Buğra hocamdan hem seo hem WordPress eğitimi aldım.
SEO ve WordPress eğitimi konusunda verdiği pratik bilgiler hem zaman hem de maliyet açısından çok avantaj sağladı.
Aynı zamanda Dolunay Organizasyon Firmamızın seo danışmanlığını yapmaktadır.
Tabi çok daha önce tanısaydım daha iyi olurdu dediğim insanlardan biri olur kendisi 🙂
İyi ki tanışmışım iyi ki kendisiyle çalışıyorum. Gerçekten çok kısa zamanda çok güzel işler başardık.
Ve İnşAllah bu birlikteliğimiz uzun yıllar sürecek gibi görünüyor 🙂
Hayatımda Seo ve WordPress konusunda büyük bir şans olarak gördüğüm WNM Yazılım hocamla mutlaka tanışmanızı öneririm. Bu Arada altın değerinde olan özel bilgilerini hiç çekinmeden sosyal medyadan sürekli paylaşan biri..
Takip etmenizi de öneririm.
Buğra hocam ; Başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Yolunuz açık olsun?
Saygılar…

Kenan Baran
Dolunay Organizasyon

Oldukça hızlı ve samimî bir isletme. Ilk kez tanışmış olmamıza rağmen oldukça yardımcı oldu, eminim her konuda da bu şekilde yardımcı olur?

Gökhan Eren
Vira Akademi

Ben uzun zamandır wordpressten blog açmaya çalışıyordum. Bu dönem doktorada yeterlilik sınavına hazırlandığım için en hızlı şekilde öğremem gerekiyordu. Deneme yanılma yoluyla öğrenmeye denedim bir sürü youtube kanalı izledim ama hiç birinden verim alamamış ve blog sayfamı açamamıştım. Zaten çok fazla vaktim de yoktu. İnternetten araştırınca hakkında oldukça güven verici tavsiyeler okuduğum Buğra hocamıza ulaştım. Sıfırdan bilgi ile başlamıştım, hızlı bir şekilde yapmak istediğim web sitesini oluşturdum. Özellikle final haftamda ve evde çocuklarla ilk başlarda odaklanmada sorun yaşadım. Fakat Buğra Hocanın sabrı ve neyi nasıl öğreteceğini çok iyi bilmesi sayesinde çok çabuk adapte olabildim. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki hakkında yazılan olumlu yorumlara güvenerek Buğra hocamızdan wordpress eğitimi almışım.

Zeyneb Akdoğan
Öğrenci

Firmamızın web sitesi için çalışma yaptık. Arkadaş wordpress ve seo konularında uzmanlığını konuşturdu. Aklımıza takılan her soruya yeterli cevap alabildik. Çalışmaya devam edeceğiz.

Caner Yakupoğlu
Microsoft Student Partner
Microsoft

rubiga.com web sitem için tanıştıgım anlaştıgım buğra bey, başarılı, ilgili işini bilen arkadaş memnun kaldım. Tavsiye ederim

Alihan Öz
Founder
Rubiga

Geri bildirim, Cozum odakli yaklasim , harika fikirler Gerçekten Çok teşekkür ederim..
Ege Asist A.Ş – Havaalanı Transfer Hizmeti

Fevzi Bolataslan
Ege Asist A.Ş

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki WNM Yazılım bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey
Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Buğra Bey işinde özenli, son derece profesyonel, hızlı çalışan ve müşteri memnuniyetine oldukça özen gösteren biri. Ben kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki projelerimde de kendisi ile çalışmayı düşündüğüm gibi kendisini benzer ihtiyaçları olan herkese de tavsiye ediyor olacağım.

Mert Ulusoy
Psikoterapist

Profesyonel bir işletme, isteğinize çabuk ve net cevaplar veriyor. Bence en önemlisi bu. Hayalinizdeki siteyi hiç şüphesiz birlikte tasarlayabilirsiniz. Ben küçük bir çalışma yaptım. Memnum kaldım. Çalışanları da nazik, anlayışlı ve güvenilir insanlar. Teşekkürler WNM Yazılım ve ekibi 😉

Seher Beyaztas

Bir sitem olsun, istediğim gibi olsun, sorularımı cevaplayacak kişiler her an ulaşılabilir olsun, aklıma bir fikir geldi o da
olsun bu da olsun. WNM Yazılım şirketimin bir çalışanı gibi olsun demenize gerek yok. Zaten onlar bizden biri gibi çalışıp sitenizi en iyi şekil de tasarlayıp iyikileriniz arasında oluyor. Sıcaklığınız ve desteğiniz, profesyonel çalışmanız için çok teşekkür ederiz.

Murat Doğan

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık
Arıdil Eğitim Merkezi

Tuztasnakliyat.com sitemizin güncel tutulması rakipler arasında üst sıralara çıkması tasarım, yazılım ve seo optimizasyon gibi tecrübe gerektiren bu süreçteki desteğiniz için çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz..

Hatip Bağlars
Tuztaş Nakliyat

Alanında gerçekten uzman bir SEO uzmanı. Adını Google’a yazdığınızda ne kadar başırılı olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Konu anlatımı ve verdiği bilgiler çok aydınlatıcı. Benim için çok verimli bir ders oldu. Eğer SEO alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle Buğra hocayı tercih edebilirsiniz.

Cem Kater
Zebra Design

Sorunlarınızla ilgilenip çözüme kavuşturuyor işinde profesyonel olduğunu düşünüyoruz, yeni tanıştık uzun yıllar süren bir işbirliği umuyoruz, başarılar Buğra Bey

Ahmet Ulvi Güraydın
İnze Gıda

Buğra Bey, sitesinde WordPress hakkında vermiş olduğu bilgiler gerçekten altın değerinde hiç çekinmeden kendisinden danışmanlık alabilirsiniz. Samimiyetine güvendiğim, birlikte uzun zaman çalışacağıma inandığım değerli bir çözüm ortağım. Ayrıca bu vesileyle websitesinde liderbazar.com e-ticaret sitemize yer verdiği için kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Zeki Demirtaş
Liderbazar.com

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha
Founder
Pharmavital
Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader