WordPress Tema Geliştirme

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Tema Geliştirme Hizmeti

  Web sitenizin daha kullanışlı ve kaliteli olması için WordPress tema geliştirme araçlarından belli dönemlerde faydalanmanız gerekir. WordPress, tüm dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılan bir alt yapıdır. Çoğu hizmetinin ücretsiz ve son derece kullanışlı olması, WordPress’in sıklıkla tercih edilmesine sebep olur.

  Temalar ise, sektörünüze uygun olarak çok çeşitli sayıda ve renktedir.. Seçtiğiniz temanın doğru ve yeterince işlevsel olması gerekir. Çünkü internet sitenize gelen kullanıcılar sitenizin genel tasarımından hoşlanmazlarsa çok hızlı bir şekilde bulundukları adresten uzaklaşırlar. Bu konuda yardım alınacak en önemli araç tema eklentileri olabilir.

  Eklentiler, pek çok farklı alanda sitenizin daha iyi bir hal almasını sağlayacak araçlardır. Hız, görünüm ve işlevsellik açısından sitenizi geliştirme imkânı sunar. Ancak bütün bu kullanışlı WordPress tema geliştirme işlemleri uzmanlık ister. Buğra Yazar, 10 yıldan fazla web tasarım tecrübesiyle işinize ya da siteyi kulanım amacınıza uygun olarak en iyi tasarımı gerçekleştirir.

  WordPress Tema Geliştirirken Dikkat Edilecekler

  WordPress tema kurma ve geliştirme esnasında kullanacağınız eklentileri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Öncelikle yapılan işlemin sitenizin amacına ve kullandığınız temaya uygun olması gerekir.

  Kurumsal WordPress tema geliştirme hizmetiyle ziyaretçilerinizi sitenize çok daha hızlı bir şekilde çekebilir ve onları uzun süre sitenizde tutabilirsiniz. Görünümü gözü yormayan, aşırı görsel kullanılmayan temiz bir arka plana sahip web siteleri genellikle ziyaretçilerin daha çok hoşuna gider. Herhangi bir temayı hazır olarak seçtiğinizde onun özelliklerini geliştirerek sadeleştirip ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

  Bunun için WordPress tema ayarları üzerinden gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Gerekli durumlarda hem görüntü hem de teknik özellikleri geliştirebilir ve ihtiyaçlara hitap eden bir site sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında tema ve eklenti kodlama eğitimleri alabilir, kendi isteğinize göre tasarımlar yaparak sitenizi geliştirebilirsiniz. Bütün bunları yapacak zamanınız yoksa Buğra Yazar’ın 10 yılı aşkın deneyimi ile profesyonel web geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  WordPress Tema Geliştirme Özellikleri

  WordPress temalarında tercih edebileceğiniz farklı seçenekler vardır. Ücretsiz ve Premium tema seçenekleri arasından sitenize uygun olanı bulmak oldukça kolaydır. Ücretsiz bir tema ile kurulum yaptıysanız ilerleyen süreçte tema geliştirme hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

  Özellikle de çoklu dil seçeneği eklenmesi, uluslararası alanda ziyaretçilerinize daha kaliteli bir site deneyimi sunmanızı sağlar. Bir web sitesinin en kullanışlı hale getirilmesi için gereken bütün teknik desteği sağlayabiliriz.

  WordPress tema geliştirme hizmetlerinde bir profesyonelden yardım alarak tüm sürecin gönül sorunsuz şekilde ilerlediğini gözlemleyebilirsiniz. web adresinden bize ulaşarak tema kurulum ve geliştirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  WordPress Özel Tema Tasarım

  Web sitenizin size özel olmasını ve işinizden izler taşımasını istiyorsanız, WordPress özel tema tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu amaçla oluşturulmuş bir yazılım olan WordPress, web sitelerinin daha kullanışlı ve kaliteli olmasını sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.

  Oldukça kullanışlı ve pratik bir altyapıya sahiptir. Pek çok farklı özelliği sayesinde de keyifli bir kullanım imkanı sunar. WordPress web site yapımı hizmetlerimizle bütün bu özellikleri aktif olarak kullanmanıza yardımcı oluruz.

  Pek çok farklı tema arasından web sitenize en uygun olanı bulmakta zorlanabilirsiniz. WordPress tema seçeneklerinin zenginliği sayesinde web sitenizin nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda size özgün tercihler yapma şansı sunar. Ancak sitenizi ziyaret eden kişilerin kolay kullanabileceği bir tema seçtiğinizden emin olmalısınız.

  Sitenizin ziyaretçi trafiği temanızın kullanışlı olup olmamasıyla yakından ilgilidir. WordPress tema tasarımı yaparken sizin için en uygun temayı birlikte belirler, 10 yılı aşkın sektör tecrübemizle profesyonel bir şekilde tasarlarız.

  WordPress Özel Tema Tasarım Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Web sitenizin kullanışlı ve kaliteli görünmesi için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunların en başında, hazırlayacağımız temanın kurumsal kimliğinize uygun olması gerekmektedir. Blog ve hizmet sayfalarının şablonlarının bilgilendirici ve ziyaretçinin sayfada kalmasını sağlayacak şekilde belirlenmesi gerekir.

  Kurumsal sitelerde ve e-ticaret sitelerinde ise, ziyaretçinin dikkatini çekip, ürünlere yönlendirecek tasarımlar kullanılmalıdır. Doğru tasarım için doğru temayı işinize uygun olarak birlikte belirleyebiliriz. WordPress Tema Geliştirme sayfasını ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Bizimle iletişime geçip taleplerinizi ileterek, hem sitenizi daha kaliteli hale getirebilir hem de hayallerinizdeki görünüme sahip olabilirsiniz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

  Bünyamin Dardağankökü
  Operations Manager
  Jewelry Store
  En İyi Uzmanlar İle Çalışın

  En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WORDPRESS

  Özel Tasarım WordPress

  WordPress Özelleştirilmiş Tasarım Buğra Yazar Danışmanlık farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern,…
  WORDPRESS

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WORDPRESS

  WordPress Destek Hizmeti

  WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var? Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun…
  WORDPRESS

  WordPress Eğitimi

  WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

  WORDPRESS

  WordPress Güvenlik Hizmeti

  WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

  WORDPRESS

  WordPress Web Tasarım

  Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret web tasarım çözümleri

  WORDPRESS

  WordPress Yedekleme

  Profesyonel WordPress Yedekleme Hizmeti Buğra Yazar Danışmanlık ile ortak olduğunuzda, yolun her adımında yanınızda olmaya söz veriyoruz. İçeriği kaybetmek, hiçbir…
  WORDPRESS

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WORDPRESS

  WordPress Hosting

  WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

  WORDPRESS

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WORDPRESS

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…
  WORDPRESS

  WordPress Nedir?

  WordPress, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Bu platform sayesinde, bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için gereken çeşitli araçlar ve özellikler sunulur.

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

  Hiçbir sonuç bulunamadı.
  Google Değerlendirme Notu
  5.0
  185 yoruma göre
  js_loader