Google Ads (Adwords)

Google Ads (Adwords) Reklamları için profesyonel danışmalık hizmeti istiyorsanız biz yanınızdayız!Öncelikle sektör ve anahtar kelimelerin analizi ile başlayan bu süreçte, hesabınızın kurulumu, geri dönüşümlerin kontrol altına alınması, sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads servisi ve danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

ads

Google Ads Nedir?

Google Ads Google’ın arama sonuçlarında anahtar kelime bazlı ya da Google çözüm ortağı web sitelerinde görüntülü reklamlar yayınlamanızı sağlayan bir platformdur. Google Ads ile işletmenize ait istediğiniz anahtar kelimelerde arama sonuçlarında sponsorlu olarak gösterim, listeleme elde edebilirsiniz. Örneğin pasta satışı yapan bir işletme olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda sponsorlu olarak listelenebilirsiniz. Örneğin Beyoğlu pasta yazıldığında pastanenize ait reklamı organik arama sonuçları öncesinde ya da sonrasında gösterebilirsiniz. Anahtar kelimeye verdiğiniz tıklama başı bütçe ya da optimizaston değerlerine göre ilgili aramalarda Google’da yer almanız Google Ads ile mümkün.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google reklamlarını sizler adına yürüten, gerekli kurumları, gözlemlemeleri ve raporları sağlayan ve bunlara bağlı geliştirmeler yapan hizmet türüdür.

Google Ads Uzmanı Kimdir?

Google Ads Danışmanlığı sürecinde ilgili ekipte bulunan, kendisini Google reklamları ve teknolojileri konusunda geliştiren, araştırmalar yapan ve yenilikleri takip eden kişileri Google Ads Uzmanı olarak tanımlamak mümkündür.

Google Ads anahtar kelime bazlı, görüntülü ya da re-marketing çalışmalarınızda sizlere tam ve profesyonel servis sunmaktayız. Google reklamlarında 16 yıllık tecrübemiz ve bilgi kaynağınımız ile size en verimli bütçeler doğrultusunda maksimum sayıda yeni ziyaretçi sağlayacağımızı söyleyebiliriz.

Google Ads reklamlarının temelinde olan anahtar kelime bazlı reklamlar, görüntülü reklamlar ve re-marketing reklamları size sunabileceğimiz ve danışmanlığını yapabileceğimiz temel Google Ads alanlarıdır. Bizimle çalışarak sizi sektörünüzle ilgili yeni hedef kitlelere ulaştırmamız mümkün.

Google Ads için profesyonel destek almak ve bilgi için: 0216 396 80 80 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tüm işlerimizde olduğu gibi Google Ads çalışmalarında da raporlamayı çok önemseriz ve çalışma sürecimizde size harcattığımız tüm bütçenin hesabını aylık olarak raporlar ve sunarız. Şeffaf yaptığımız bu çalışmanın sonunucunda size çok büyük katkılar sağlayabileceğimizi rahatlıkla belirtebiliriz.

Google reklamları ciddiye alınması gerekli titiz bir çalışma türüdür, biz bunu yılların deneyimi ile profesyonelce, rapor ve analizlere dayanarak yapıyoruz. Ezbere bilinen uygulamalardan yararlanmıyor, her aşamada tecrübe ve raporlara dayalı reklam çalışmaları sağlıyoruz. Bu servisimizden yararlanmak ve işletmenize ne gibi katkılar sağlayabileceğimizi 0216 396 80 80nolu hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Google Ads İle Çalışma Süreçlerimiz

Google Ads ciddi bir disiplin, kurgu ve takip gerektiren süreçleri içerisinde barındırır. Bu bağlamda ana hatlarıyla anahtar kelime belirleme, bütçe oluşturma, lokasyon, reklam öğelerinin hazırlanması, sürekli gözlem ve takip gibi konular bu çerçevede yapılan çalışmalardır.

Anahtar Kelimeleri Belirleme

Öncelikle firmanıza ait anahtar kelimeleri analiz eder, tıklanma olasılığı, rekabet durumu gibi bilgileri raporlarız. Bu çalışma sonrasında her bir kelime için bir tıklama başı teklif belirleriz. Çok titiz çalışıp, her bir kelime için ayrı fiyatlar belirleriz.

Günlük Bütçe Belirleme

Reklamlarınızı en etkili şekilde sunmak için günlük bütçenizi belirleriz. En az bütçe ile en fazla ziyaret almanız için gerekli optimizasyonları sağlarız. Sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads çalışmalarımızı sürdürürüz.

Reklamın Gösterileceği Lokasyon Seçimi

Firma profilinize göre reklamlarınızı yerel ya da tüm Türkiye olarak belirleriz. Burada önemli olan size en yüksek dönüşü sağlamaktır.

Reklamların Hazırlanması

Metin reklamlarınızı en optimize edilmiş, kalitesi yüksek olacak şekilde ayarlarız. Tek bir reklam ile değil birden fazla reklam ile çalışmalara başlarız ve daha etkili olan reklamı kullanmaya ve ona alternatifler üreterek daha yüksek verim almanızı sağlarız.

Sürekli Gözlem Ve İyileştirme

Reklamlarınızı sürekli olarak inceleriz, günlük bütçenizi dengeler anahtar kelimeleriniz için oluşturduğumuz teklifleri size 1 kuruş dahi fazla harcatmamak adına devamlı kontrol eder ve iyileştiririz. Günlük olarak negatif kelime takibi yapar, gereksiz tıklama almanızın önüne geçeriz. Örneğin muhasebe programı kelimesi üzerine reklam verdiniz… Amacınız size ait muhasebe programının insanlar tarafından görüntülenmesi ve bu programı onlara satmak. Fakat ücretsiz muhasebe programı kelime öbeği ile tıklama aldığınızı varsayın… Ya da benzer şekilde muhasebe programı eğitimi kelime öbeği sizinle alakalı değildir… Bu tıklamalarda bütçeniz boşa harcanaktır. Bu örneğe bağlı olarak “ücretsiz” ve “eğitimi” kelimesinin negatif kelimelere eklenmesi gerekliği ortaya çıkar. Bu ve benzeri negatif kelimeleri günlük takip ederek listenize eklemeniz size ciddi bir maddi tasarruf sağlar. Bu süreci de sağlıklı olarak profesyonel bir Google Ads ajansı ile çalışarak sağlayabilirsiniz.

Kelime Eşleme Türleri

Anahtar kelime odaklı reklamlarda sıralı eşleme ve tam eşleme terimleri oldukça önemlidir. Kelimelerin hangi yapıda reklam olarak sunulacağının belirlenmesi belli bir tecrübe gerektirir. Kimi kelimeler için sıralı, kimi kelimeler için se tam eşleme doğru ve etkili bir reklam oluşturmak için hayati önem taşıyabilir.

Özel Reklam Çalışmaları

İsteyen müşterilerize gelişmiş remarketing (yeniden pazarlama) özelliği ile görüntülü, videolu ya da metin içerikli reklam çalışmaları da sağlamaktayız. Remarketing çalışmalarında web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sonrasında tekrar web sitenize ziyaretini sağlamak ve ziyaretçinin müşteriye dönüşme olasılığını arttırmak amaçlanır. Vu konuda oldukça iyi geri dönüşler sağlanır.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Google Ads ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları biriktirebilir ve onlara sonraki internet gezintilerinde reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Bu satış ve pazarlamada kullanılan oldukça etkili ve verimli bir reklam türüdür. Örneğin sitenizi ziyaret eden kişiye, sonraki günlerde haber sitelerinde ya da forumlarda size ait reklamları gösterebilirsiniz. Bu satışlarınızı arttırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Remarketing reklamlarınızı profesyonel bir ajans ile yönetmeniz size ciddi anlamda fayda sağlar. Bu fayda hem web sitenizde olacak satışları hem de reklam başına tıklama maliyetleriniz için geçerlidir. Google Yeniden Pazarlama reklamları oldukça kapsamlı ve detaylı çalışma gerektiren bir alandır. Bütçenizin verimli kullanımı ve doğru kitleye ulaşmanız için bu konuda profesyonel bir ajanstan destek almanızı öneririz.

Google Ads Ile Kitleye Yönelik Reklamlar

Lokasyona bağlı reklamlar haricinde demografik özelliklere göre de Google Ads reklamları kullanılabilmektedir. Örneğin reklamınızı Türkiye genelinde 20-60 yaş arası kadınlara göstermek mümkündür. Ya da sadece Ankara bazında erkek kullanıcılara reklam gösterme imkanı mevcuttur. Spesifik ürünleri bulunan işletmeler kitle daraltması ile hazırlanan reklamlardan daha verimli sonuçlar alabileceklerdir.

Google Ads Reklamlarınızı Ölçümleyin

Kurduğumuz dönüşüm özellikleri ile hangi reklamın hatta hangi kelimenin size satışlar getirdiğini izlemeniz çok kolay… Ya da istediğiniz herhangi bir eylem için bu dönüşümü kurgulamak çok kolay. Örneğin iletişim sayfanızı ziyaret eden bir kullanıcı sizin için önemli bir dönüşüm ise bunu takip etmeniz de çok kolay…

Ben Kendim Yaparım Demenin Zararı Çok Olur!

Örneğin 5.000₺ ile aylık bütçelendirdiğiniz reklamları kendinizin yönetebileceğini ve karlı olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak profesyonel bir ajans bu bütçeyi aynı tıklama oranından yarı yarıya düşürebilir. Bu yüzden Google Ads danışmanlığı hizmetini profesyonel ve tecrübeli bir ajanstan almanızı şiddetle öneririz. 0216 396 80 80 nolu telefonu arayabilirsiniz. İşletmenize en verim sağlayacak Google Ads ve SEO önerilerini bizden alabileceğinize emin olabilirsiniz.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader