WNM Yazılım farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern, özgün ve rekabetçi tasarımlar ile web sitenizi inşa ediyoruz.

Özel WordPress Tasarım Nedir?

WordPress günümüzde sıkça kullanılan açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. WordPress temaları ise web sitenizin görünen yüzünü özelleştirmenize olanak sağlayan bir araçtır. WordPress temalarının özelleştirilme sebepleri web sitelerini görsel olarak daha çekici kılmak, farklı dizayn işlevlerini aktif hale getirmek ve ihtiyaçlara bağlı olarak ek işlevsellik kazandırmaktır.

WordPress Site Tasarım Özelleştirme ve Geliştirme

Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen özel tasarımlar ile birlikte sektörünüzde öne çıkmayı başarabilirsiniz. WNM Yazılım olarak WordPress site tasarım hizmetimiz ile müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz. İhtiyacınız olan özel tasarımı etkili bir temel oluşturarak geliştiriyor ve Wp uzmanlarımız sayesinde başarılı bir site çalışması yapıyoruz.

Web sitenizin etkili ve verimli olması için doğru adımı atmak her zaman çok önemlidir. Bu ilk adım, işlevselliğini ve görselliğini yitirmeyecek bir tasarım oluşturmaktır. Ancak bunu en iyi şekilde oluşturmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunun için Wp alanında uzman ve WordPress tema özelleştirme alanında uzmanlaşmış kişilerce yapılmalıdır. Markamız özelleştirilmiş temaların kusursuz çalıştığından emin olmak için bazı testler uygular ve bu süreçte müşterilerimizden revizyon talep ederiz. Revizyon işlemlerinin amacı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda başarılı bir tema özelleştirmesi yapabilmektir.

Özelleştirilmiş WordPress Tasarımların Avantajları

WordPress’in sizlere sunmuş olduğu yapı ve temalar kendi çapında oldukça sınırlıdır. Kullanmak istediğiniz temanın işlevselliğini genişletmek ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak zaman alıcı olacaktır ve üstesinden gelmek sanıldığı kadar kolay değildir. Benzersiz bir işlevselliğe ihtiyacınız varsa veya standart dışı bir WordPress temasına sahip olmak istiyorsanız, özelleştirilmiş WordPress teması sizin için uygun olacaktır. Bunun için de bir Wp uzmanı ile çalışmalısınız.

Markanız için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri WordPress alt yapısı ile kullanacağınız bir web sitesidir. Bu web sitesinin temasını özelleştirerek kullandığınız takdirde ise hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilecek ve kısa süre içerisinde etkisini hissedeceksiniz. WordPress yapısı gereği açık kaynak kodlu olduğu için güncel gelişmelere basit bir şekilde uyum sağlayabilir. Bununla birlikte CMS sistemine sahip olmasıyla bilinen Wp, geliştirilebilir özelliği ile yazılımsal veya tasarımsal güncellemelere de çok kolay bir şekilde adapte olur.  Bu özelleştirilmiş temaların beklentilere uygun olarak geliştirilmesi ve sistemsel herhangi bir problem oluşmaması halinde web sitenizin arama motorlarında da üst sıralara çıkma olasılığınız yükselecektir.

WNM Yazılım olarak web sitenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlıyor ve aldığımız revizyonlar sayesinde güncel ve daimî olarak yenilediğimiz web sitenize daha fazla ziyaretçi taşıyarak markanızın/firmanızın bilinirliliğini arttırıyoruz. Potansiyel ziyaretçilerinize erişebilmeniz için WordPress alt yapısını profesyonel şekilde kullanıyor ve temaları titizlikle özelleştiriyoruz.

WordPress Özel Tasarım Hizmeti

WNM Yazılım olarak;

 • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş çeşitli tasarımlar sunuyoruz.
 • Web sitelerinin güncel rekabet analizlerini yapıyor ve Google gibi arama motorları ile uyumlarını ve temalarının işlevselliğini inceliyoruz.
 • SSL sertifikasının web sitenize uyumunu yapıyoruz.
 • Web sitenizde yaşadığınız teknik sorunlar, tema veya yazılımsal problemler ile ilgileniyoruz.
 • Hazır temalar yerine özel tema geliştirerek birçok ihtiyacınızı karşılıyor ve kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz.
 • Web sitenizin alt yapısını SEO uyumlu yaparak var olan hataları veya yanlışları düzeltiyor ve Google dostu hale getiriyoruz.

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, işletmeler veya firmalar için web sitelerini inşa etme, güncelleme, yönetme, taşıma veya sürdürme gibi işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Özel WordPress Tasarım Kullanmanın Önemi

 • WordPress ücretli veya ücretsiz pek çok hazır temayı desteklemektedir. Bu hazır temalar arasında ise binlerce sektör için ayrı ayrı temalar bulunmaktadır. Ancak temalardan herhangi birini tercih ettiğiniz takdirde başka firmaların/markaların da bu temayı tercih etme olasılığını düşünmelisiniz. Bu, özelleştirilmemiş bir temaya sahip olduğunuzda web sitenizin özgünlüğünü kaybedeceği anlamına gelir. Basit bir dille, sektörünüzde tek olmayacak ve rakiplerinizle aynı tasarımlara sahip olacaksınız.
 • Wp hazır tema sınırlandırılmış tema anlamına gelir. Wp’in size sunduğu sınırlandırılmış temayı düzenleyebilmek için web sitenizi gereksiz bilgilerle doldurmak zorunda kalabilirsiniz bu yüzden WordPress hazır tema kullanımı oldukça zordur. Ancak özelleştirilmiş tasarımlarda bu durum aynı değildir. Burada yaratıcı kişi siz olacak ve istediğiniz şekilde web sitenizde düzenlemeler yapabileceksiniz.
 • Özgün bir tasarıma sahip Wp sitesini tercih etmek en kolay yoldur. Özelleştirilmiş bir tasarım ile kullanıcı odaklı, SEO dostu, marka kimliğine uygun, kolay düzenlenebilen ve güncellenebilen bir web sitesi ile markanızı devamlı olarak ileri taşıyabilirsiniz.
 • Hazır temaların pek çoğu yazılım alanında güçlü değildir. Satışı düşük bir tema tercih ettiğiniz takdirde Google gibi arama motorlarında güncelleme yapılamayabilir. Bu durumda siteniz SEO dostu olmaktan çıkar ve zaman içerisinde arama motorlarında görünmez hale gelir. Özelleştirilmiş tasarımlarda durum tam tersidir. Sıklıkla güncelleme alabilir ve bu sayede güncel olan web siteniz müşteri trafiğini kolay bir şekilde çekebilir.

ÖZel WordPress Tasarım Hizmet Süreci

WNM Yazılım markası olarak WordPress tasarım özelleştirme sürecimiz oldukça basit işlemlerden oluşmaktadır.

 1. Müşteri Talebi

Öncelikle müşterinin hizmetten beklentisini ve taleplerini dinler ve ön analiz aşamalarını gerçekleştiririz. Analiz sonuçlarını müşteriye bir toplantı dahilinde iletiriz. Anlaşma sağlanıldığı takdirde ise bir diğer aşamaya geçeriz.

 1. Rakip Analizi

Bu aşamada müşterinin örnek gösterdiği tüm rakip siteler incelemeye alınır. Sektördeki rakiplerin kullandığı tasarım ve temalar, arama motorlarında öne çıkabilme potansiyelleri, site açılış ve gezinme hızları kapsamlı şekilde incelenir. Daha sonra raporlanır.

 1. Çalışma Süreci ve Revizyon

İnceleme ve yapılan analizlerden sonra hızlı bir şekilde site çalışmalarına başlanır ve müşteri için bir demo hazırlanır. Bu süreçte müşteriye revize hakkı tanıyoruz ve anlaşma sağlanıldığında revizeleri dikkate alarak çalışmaları devam ettirir daha sonra site çalışmasını teslim etmek üzere sonlandırırız.

 1. Teslim

Site çalışmaları sonlanır ve teslime hazır hale gelir.

Neden WNM Yazılım?

WNM Yazılım olarak, WordPress web sitesi geliştirme çalışmasında profesyonel ekip kadrosuna sahibiz. Ekibimiz, web siteniz için özelleştirilmiş ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kurumsal kimliğinizi oluşturmaya yardımcı olurken, esnek çözümler sunar, doğru stratejileri ve zengin araçları kullanırız. Yıllardan beri müşterilerimizin Google dostu web sitelerine sahip olmaları için çok yüzlü temalar oluşturuyor, SEO odaklı çalışmalar yürütüyor ve farklı eklentileri kullanarak rakip firmalar arasında markaları en üst sıralara yerleştiriyoruz.

İşletmenizi beraber büyütebilir ve tecrübelerimizle web sitenize profesyonellik katabiliriz. Markamızın birikmiş deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve özelleştirilmiş web sitenizi oluşturma sürecine hızlı bir şekilde başlayalım.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader