01

İş Planı

İhtiyacınıza uygun bir iş planı ve yol haritası çıkartıyorum

02

Teklif

Hazırladığım iş planına uygun detaylı ve şeffaf bir fiyat teklifi hazırlıyorum

03

Teslimat

İnternet sitenizi, sunduğumum bütçe ve zamana uygun şekilde teslim ediyorum

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Neden WNM Yazılım?

Pek çok şirket için yeni bir web sitesi tasarlatmak sıkıntılı bir süreçtir.
Kiminle çalışacağına karar verememek, arada anlaşılmaz farklar olan teklifleri
değerlendirebilmek, yarıyolda bırakılma kaygısı, sonradan ortaya çıkan ilave ücretler ve elbette dünya kadar para verip sonunda hayal kırıklığına uğrama endişesi bu süreci daha da zorlaştırır. Müşterilerimizin zaman zaman bizimle de paylaştıkları bu olumsuz deneyimlerini ve kaygılarını çok iyi anlıyoruz. Sonuçta hiç kimse ödediği parayla mağdur olmayı hak etmiyor. İyi haber şu ki, WNM Yazılım Web Tasarım Ajansında müşterilerimize bu kaygıları yaşatmamak ve sorunsuz bir hizmet deneyimi sağlamak için “Şeffaf Yönetim – Mutlu Müşteri” adını verdiğimiz bir hizmet modeli uyguluyoruz.

Nedir bu hizmet modeli?

Bütçelendirme aşamasından web sitesinin tasarlanıp yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçte şeffaf bir yönetim sistemi uyguluyor, hizmet süreci başladıktan sonra sürpriz ücretler çıkarmıyor, müşterilerimizi düzenli aralıklarla süreç hakkında bilgilendiriyor ve ihtiyaç duyduklarında gerek müşteri temsilcileri gerekse de teknik destek ekibiyle kolayca iletişime geçebilmelerini sağlıyoruz. Böylelikle hem çalışmalar planlanan bütçe ve zamanlamaya sadık olarak tamamlanıyor hem de müşterilerimiz sonunda hayal kırıklığına uğramadıkları, sorunsuz bir hizmet deneyiminin ve şirketlerini en iyi şekilde temsil eden bir web sitesine sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. 10 yıldır aldığımız 100’ün üzerinde 5 yıldızlı Google yorumu, bizim için müşterilerimizi mutlu etme çabamızın en büyük ödülü.

Eğer siz de bütçenizi aşmayan, başınızı ağrıtmayan bir web tasarım hizmetinden yararlanmak ve şirketinizi en iyi şekilde temsil eden bir web sitesine sahip olmak isterseniz hemen web sitemizden ücretsiz ön görüşme randevusu alın. Sizi dinleyelim ve size ihtiyaçlarınıza uygun bir bütçe ve hizmet planı sunalım. Sonunda da size, yüzünüzü güldürecek ve “bu kadar kolaymıymış” dedirtecek bir hizmet deneyimi yaşatalım.

Web Tasarım | Profesyonel ve Özel Web Tasarım

Web tasarım konusunda kime güvenebilirim, doğru bilgiyi nereden öğrenebilirim diyorsanız WNM Yazılım olarak sizlere bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Çağımızda gelişen ve ilerleyen teknolojiyle küçük ve büyük çaptaki birçok kuruluş işini teknolojik ortamlarda yaratmaya ve teknolojik alanda yeni işler kurmaya başladı. Bununla birlikte web tasarımına olan talep arttı. Çünkü web tasarımı kişi veya kuruluşların öncelikli tanıtım aracı haline geldi.
Kurumsal web siteleri, kişisel blok web siteleri, ticari ürün satış ve tanıtım web siteleri, haber web siteleri, online satış veya e-ticaret web siteleri, sosyal medya web siteleri gibi birçok web tasarım sitesi mevcuttur. Siz de bu alanda ilerlerken işinizi teknolojik ortama uydurmaya çalışırken ya da kendi işinizi kurarken en önemli unsur olan web site yaratma sürecinde yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, bizler bu süreçte verdiğimiz geniş kapsamlı hizmet ile sizlerin yanındayız.

Kişiye Özel Web Site Tasarımı 2022

Web siteniz sizin kimliğiniz gibidir. Web sitenizde sizlere sunulan web yazılım hizmeti sayesinde sitenizde olmasını istediğiniz tüm eklentileri bir araya getirebilir ve müşterilerinizi kolay bir şekilde sunabilirsiniz ve bu sayede kendi tanıtımınızı yaparak potansiyel müşteri portföyünüze ulaşım sağlayabilirsiniz.
2022 yılı itibariyle birçok internet sitesi web tasarım hizmetleri almaya hız kesmeden devam etmektedir. Biz de ‘WNM Yazılım’ olarak bu konuda yanınızdayız. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için ihtiyacınız olan özel web site tasarım fikirlerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı 2022

Kurumsal kimliğinizi oluştururken profesyonel web tasarım en önemli etkendir. Sizleri ziyaret eden kullanıcılar ilk izlenimi web siteniz üzerinden edinirler.
Kurumsal bir web site tasarımında dikkat edilmesi gereken hususular ve izlenilmesi gereken bir yol vardır. Projenin belirlenmesi, kurumsal kimlik çalışması, web sayfalarının kodlaması, grafik ve tasarım çalışması, içerik yönetimi ve sistemi entegrasyonu, web sitesinin test süreci, web sitesinin yayınlanması gibi birçok etken vardır.

Web Tasarım Fiyatları 2022 | Güncel Site Tasarım Ücretleri

Site tasarlama hizmeti alırken en merak edilen soru da fiyat bilgisidir. Web tasarım fiyatları belirlenirken oluşturulacak sayfa sayısına, yazılacak web sitenin yazılımına, SSL olup olmayacağı, kaç dille sitede hizmet sağlayacağı gibi birçok etkene bakarak bir hizmet bedeli belirlenmektedir.

Uygun Fiyatlı Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım ajansı olarak sizlerin beklentinizi en iyi şekilde karşılamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlı bir web tasarımı yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimize en iyi şekilde hizmetimizi sağlamaktayız. Web sitenizin fikrine, içerik unsurlarına bakılarak sizler için en uygun fiyat listesiyle hizmetimizi sağlamaktayız.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

İnternet sitesi fiyatları arasında profesyonel bir web tasarım yaptırmak için önünüze 1000₺’den 100.000₺’lere kadar değişen web tasarım fiyatları birçok çıkabilir. Hem profesyonel hem güvenilir hem de dikkat çekici bir web tasarım olsun diyorsanız WNM Yazılım olarak sizlerin yanındayız.
Fiyat listemizi sizlerin istekleri belirlemektedir. Profesyonel bir web tasarım için site kurulumu, web tasarım ve yazılımı, içerikler için metin yazarlığı, SEO danışmanlık hizmeti, SSL sertifikası, mobil uyumluluk, hızlandırma ve optimizasyon, sayfa sayısı gibi birçok unsur maliyeti belirleme konusunda önemlidir. Profesyonel web tasarım için hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Sektörünüz ne olursa olun sizler için kurumsal web sitesi tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlı, profesyonel ve kurumsal olmak üzere fiyat listemizi ayırmaktayız.
Kurumsal bir web sitesi için farklı talepler vardır. Bu talepler fiyatlandırmada büyük rol oynar. Standart bir kurumsal web sitesi tasarımı genelde tek sayfa ve tanıtım amaçlıdır fiyatı daha uygundur. Orta düzeyde bir kurumsal site istenirse ek olarak haber, blok, sektörel ürün yönetimini içerir ve fiyatı orta düzeydedir. Üst düzey bir kurumsal web site tasarımı istenilirse ise ek olarak müşteri kaydı, müşteri yönetimi, firma ismi ile toplu mesaj gibi ek fonksiyonlar eklenerek hizmete sunulacağı için fiyat üst düzey olarak belirlenir.

Web Tasarım Neden Önemli?

Web tasarım genelde kurumları ve kişileri tanıtmaya yardımcı olan bir araçtır. Çağımızdaki gelişmelerle birlikte web tasarımına olan talep de artmıştır. Çoğu kişi ve kurum için web tasarım en önemli tanıtım aracı olmuştur. Web sitenizin tasarımı da online olarak pazarlama sürecinizi, müşteri portföyünüzü ve işinizin ilerlemesinde çok önemlidir.
Web tasarımının önemli olmasındaki nedenleri sırasıyla incelediğimizde:
⦁ İlk izlenimin etkisi çok büyüktür. Sitenize giren müşterilerinizin yapacağı ilk şey, sitenizi incelemektir. Sitenize girildiğinde ilk birkaç saniyede müşteri üzerinde olumlu bir etki oluşturmak için modern ve profesyonel bir tasarım uygulanmalıdır. İyi bir web tasarımı, müşterilerinizi web sitenizde tutmaya yardımcı olur.
⦁ SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) içerik yayınlama şeklinizi önemli bir ölçütte etkiler. Sitenizde SEO temel alt yapınız olmazsa bulunabilirlik konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
⦁ Güvenilirlik siteniz için en önemli etkendir. Kötü bir tasarım, eksik bilgiler sitenize olan güveni yok eder. Güncel ve profesyonel bir görünüm müşterilerinize güven aşılayacaktır.

Web Sitesi Tasarımı Ne Kadar Sürer?

Web sitenizin durumuna bağlı olarak değişen bir süreçtir büyük ve özel bir çalışma olacaksa web tasarım için gerekli süre artabilir.
Birbirinden farklı web siteleri olmakla beraber hepsinin yaratım sürecinde farklı çalışmalar gerekebilir, müşteri istekleri doğrultusunda süre uzayabilir. Bu nedenlerden dolayı süre web sitenin büyüklüğüne, müşteri isteklerine, içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ortalama olarak kesin olmamakla beraber en kısa süre 1 hafta, en uzun süre ise 1 ay ve üzeri olabilir.

Tek Sayfalık Web Sitesi (Yaprak Site, One Page Site)

Tek sayfalık web sitesi çok sayfalı ve detaylı web sitesi tasarımı istemeyen kişiler için kullanılır. Web sitesi özellikle dijital dünyada tanıtım konusunda çok etkili ve artık günümüzde olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Ürünlerinize ve firmanıza müşterilerinizin ulaşabilmesi için internetten en yüksek verimi almak üzere faydalanmanız önemlidir.
Web site tasarımı da sitenize giren kişilerin en yüksek faydayı sağlaması, aradığını bulması, istediğini görebilmesi, web sitenizde daha uzun kalması ve tekrar ziyarete gelmesi açısından çok önemlidir. Tüm bunları düşünerek web tasarımınız düşünülmelidir, ancak bazı durumlarda web tasarımı olarak Son zamanlarda ise web tasarımında tek sayfalık web sitesi tasarımları da tercih edilmektedir.

Tek sayfalık web sitesi (landing page) nedir?

Tek sayfalık web sitesi, Landing Page olarak tanımlanır. Bir web sitesinde buluna bilgilerin tek bir link altına yerleştirilmesidir. Yani site içinde başka bir sayfaya geçiş yapılmadan, tüm işlemleri tek bir sayfada gerçekleştirme iseçeneği sunar.
Tek sayfa web sitesi (landing page) ile sitenize gelen ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarına yönelik çok basit ve net, kullanımı kolay bir web sitesi ile karşılayabilir ve memnuniyetlerini arttırabilirsiniz. Buna karar verirken işletmenizin sektörü, sunmak istediğiniz içerikler ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak strateji ile birlikte karar vermelisiniz. Çünkü ürüne yönelik bir sayfa istediğinizde size tek sayfa çözüm getirebilirken, detaylı içerik sunarak bilgi aktarmanız gereken durumlarda tek sayfalık site size çözüm sunamayabilir.
Karmaşık ve gereksiz içeriklerle kafaları karıştıran bir web sitesi yerine sizi, markanızın hikayesini ve ürünün satın alanlara faydalarını açıkladığınız tek sayfa web tasarımı yaptırabilirsiniz.

Web Danışmanlığı Nedir?

Web danışmanlığı; markanızı ulaşmak istediğiniz hedef kitleye anlatmak ve onlarla iletişime geçebilmek için internette uygulamanız gereken kuralların uygulanmasını sağlayan en etkili yoludur.  Web danışmanlığı alan firmalara internet aramalarında daha kolay ulaşıldığını ve çok daha verimli şekilde dijital ortamda varlıklarını sürdürdüklerini de söylemek isteriz.
İnternet, her gün yeni web sitelerinin yayına girdiği büyük bir dijital alandır. Sizler, firmalarınızın bu dijital dünyada kaybolmaması veya diğer rakip web sitelerinden daha ön planda olmalarını istiyorsanız, bunun için ciddi çaba sarfetmeniz gerekiyor. Bizler vermiş olduğumuz web danışmanlık hizmeti ile firmanızın ayaklarının yere daha sağlam basmasını ve dijital ortamda yanlış adımlar atmadan sektörde başarılı stratejilerle yol almanızı sağlıyoruz. Bir diğer deyişle sizler, firmanızın nitelikli olmasını istiyorsanız, internette ilk sıralarda görünmek istiyorsanız, müşterilerinizin sayısı artsın istiyorsanız hatta yapmayı düşündüğünüz tanıtımlarda başarılı olmayı istiyorsanız; sizlere web danışmanlığı yapmaktan memnuniyet duyarız.

Web Danışmanlık Hizmeti ile Ne Amaçlıyoruz?

 • Firmanızın web sitesinin daha verimli hale gelmesini
 • E- ticarette öncü olmanızı
 • İnternet aramalarında ön plana çıkmanızı
 • Sosyal medyada daha aktif ve ulaşılabilir olmanızı
 • Ziyaretçilerinizle daha iyi iletişim kurmanızı
 • Reklam giderlerinizi en aza indirgemeyi
 • Kurumsallığınızı daha öne çıkarmayı amaçlıyoruz.

Web sitesi danışmanlığı almak tabii ki isteğe bağlı bir durumdur ancak bizler görevimizin yaşanabilecek olumsuz durumları anlatmak olduğunu  da düşünüyoruz. Yani web sitesi danışmanlığı almazsanız ne olur bunu da açıklamak durumundayız.

 • Firmanız adına yanlış adımlar atabilir veya amatör bir görünüm sergileyebilirsiniz.
 • Başarılı bir marka haline gelmekte zorlanabilir, hatta itibar ve müşteri kaybı yaşayabilirsiniz.
 • Rakiplerinizin gerisinde kalabilir ve hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmetini Kimler Almalı?

Kişisel veya kurumsal bir web siteniz varsa veya böyle bir web sitesi tasarım sahip olmak istiyorsanız, internette daha ulaşılabilir ve görünür olmak istiyorsanız, markanızın imajını değiştirmek ve yenilemek istiyorsanız ya da firmanızın satışlarını arttırmak istiyorsanız sizlere en iyi koşullarda ve özveriyle danışmanlık verebiliriz. Bizlerin amacı hep birlikte en iyiye ulaşmaktır.
 

Nasıl İlerleriz?

Öncelikle var olan sitenizin içeriğini, tasarımını “analiz” eder ve yeni hedeflerimizi belirleriz. Böylece nereden başlamamız gerektiğini daha net görmüş oluruz. İkinci adımımız olarak yeni “strateji”mizi belirleriz. Bu da etkili ve kapsamlı bir web danışmanlığı oluşturmamızı sağlar. Daha sonrasında web danışmanlık / internet danışmanlık hizmeti ile yeni tasarımlar, güncel içerikler, yeni görseller, site içi ve site dışı “optimizasyon” planları yaparak sizlerin arama motorlarında daha görünür olmanızı sağlarız. Bu adım sizin internette daha ön plana çıkmanızı ve daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlar. “Satış ve pazarlama” adımımızda ise site trafiğini ve müşteri deneyimlerini artırarak pazarlama grafiğini yükseltmeyi hedefleriz. Bu da, bize daha fazla kullanıcıya ulaşma şansı ile satış yapma konusunda ikna edecek süreçleri yönetmemizi sağlar. Beşinci adımımız ise son zamanların en revaçta kısmı olan sosyal medya ile ilgili “yönetim” adımımızdır. Bu adımımızda sizlerin var olan sosyal medya hesaplarınızın nasıl yönetileceğini veya nasıl yönlendirileceğini belirleriz. Son adımımız ise tabii ki “reklam ve tanıtım” olacaktır. Bu son adımımızla birlikte öncelikle firmanızın bilinirliğini artıracak kampanyaları hazırlarız. Daha sonra bu kampanyaları online tanıtım kanallarında paylaşarak her an göz önünde olmanızı sağlarız.
Bizler değindiğimiz tüm bu maddeleri sizler için yerine getirmek konusunda tecrübeli ve hedefe odaklı stratejilerle başarılıyız. Sizlere web danışmanlığı sunmak bizler için yeni stratejiler, tasarımlar, içerikler yaratmak demek ve biz bunun için hazırız. Her türlü sorunuzda bize danışabilirsiniz.

Bireysel Web Sitesi

Günümüzde bir markayı tanıtmak için internet en etkili araçtır. Bu durum artık sadece firmalar veya markalar için geçerli değil. Bireysel web sitesi sahibi olarak da mesleğinizi, kişisel becerilerinizi veya kendinizi iş dünyasına tanıtabilir ve kendinize yeni alanlar açabilirsiniz. En iyi kişisel web sitesi hiç şüphesiz özgün ve tamamen o kişi ile ilgili detaylı bilgi verendir. Örneğin, özel sektörde çalışan biri olabilirsiniz, freelance çalışıyor olabilirsiniz veya sadece iş arayan biri olabilirsiniz. Tüm bunların dışında sanatsal yeteneklerinizle kazanç sağlamayı amaçlayan biri de olabilirsiniz. Ne olursanız veya kim olursanız olun bulunduğunuz sektörde rakiplerinizden veya diğer adaylardan sıyrılıp ön plana çıkmak için bireysel bir web sitesine sahip olmalısınız.
Yapılan araştırmalara göre, işe alım yapan şirketlerin büyük bir çoğunluğu kararlarını verirken adayların dijital itibarlarını göz önünde bulundurduklarını söylüyor. Bu tarz şirketlerin yarısından çoğu ise karşılarına gelen adayın internet üzerindeki erişilebilirliğinin, işe alım kararını kesinlikle etkilediğini belirtiyor. Ayrıca, araştırmaya katılan işe alım yöneticilerinin %60’ı kişisel bir web sitesinin en efektif markalaşma aracı olduğunu düşünüyor.
Yani sizleri bireysel web sitesi sahibi yaparak iş gücünüzü arttırmayı, sektörde ön plana çıkmanızı sağlamayı hedeflemekle birlikte geçmişinizi, iş ve okul deneyimlerinizi aktarabileceğiniz kişisel ve etkili bir kartvizit sahibi olabilmenizi amaçlıyoruz.

Kişisel Web Sitesi Neleri Barındırır?

Kişisel web sitesi yapımı tamamen kişiye ve ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. Sizlerle vereceğimiz ortak kararlar sonucunda, içerisinde size ait olan ve sizi anlatan her şeyi web sitenize yerleştirebiliriz. Bireysel web sitenizi kişisel bir fotoğraf blogu olarak kullanabileceğiniz gibi, herhangi bir konu hakkında fikirlerinizi yazabileceğpiniz bir blog olarak da kullanabilirsiniz. Böylece sizi tanıyan ziyaretçileriniz fikirlerinizi takip edebilir. Ayrıca sizi yeni tanıyacak olan kişilere de zevkleriniz ve fikirleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz. Bunun yanı sıra, kişisel web siteniz içerisinde size ait olan çalışmalarınızı, okul ve eğitim bilgilerinizi, iş bilgileri ve iletişim bilgilerinizi belirterek sizler için dinamik bir portfolyo oluşturabiliriz.

Bireysel Web Sitesi ile Neler Yapabiliriz?

 • Alacağımız bir domain ile internet aramalarında sizi ön plana çıkartabiliriz.
 • İstediğiniz her an güncelleyebileceğiniz bir CV oluşturmanızı sağlarız. Buna ek olarak normal bir CV’de gösteremeyeceğiniz referanslarınızı, projelerinizi veya tasarımlarınızı var olan görselleriyle birlikte sergileyebilmenize olanak sağlarız.
 • Kişiliğinizi, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi tam olarak yansıtmaya çalışırız, böylece sizinle ortak noktaları olan kişilerle iletişime geçebilmenize ve network oluşturmanıza olanak sağlarız.
 • İnternet konusunda bilgili ve tecrübeli olduğunuz imajı verir; size daha profesyonel bir görünüm kazandırırız.
 • En önemlisi, kişisel markanızı oluşturarak rakiplerinize karşı daha avantajlı duruma geçmenizi sağlarız.

Kişisel Web Sitesi Yapımı için Nasıl İlerleriz?

Öncelikle web sitesi kurulumunuz için bir alan adı ve barındırma için de hosting  hizmeti konusunda karar veririz. Almış olduğumuz hosting için bir kontrol paneli düzenleriz. Böylece site içi değişim veya düzenlemeleri kolayca yapabiliriz. Daha sonra bizlerin kullanmayı tercih ettiği “WordPress” altyapısı kurulumunu yaparız. Son olarak da istekleriniz, beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda temanıza karar veririz.
Tüm bu adımlar için bir fiyatlandırma yapılmaktadır ama sizler için farklı içerikli paketler hazırlayabilir, bütçeniz doğrultusunda en başarılı siteye sahip olmanızı sağlayabiliriz. Bizlerin amacı sizlerin en başta memnuniyeti olmakla beraber,  yapacağımız web sitesinin sizi daha profesyonel ve erişilebilir hale getirdiğinden de emin olmaktır. Bunun için de elimizden gelenin en iyisini yapmak için hazırız.
Web sitesi yaptırmak için bize ulaşabilir, detaylı bilgi için bir ön görüşme yapabilirsiniz.

Web Sitesini Kim Yapar?

Hergün en az bir kere ziyaret ettiğimiz web sitesi yazılımlarını bu alanda hobisi/ilgisi olduğundan kendini geliştirmiş  veya bu alanda eğitimi olan “Web Yazılım Uzmanları” ya da “Web Master” dediğimiz kişiler yapar. Yani benim için farklı isimler duysanız da yaptığım işin temeli aynıdır. Web sitesi yapmak demek; bir siteyi ziyaret ettiğinizde gördüğünüz veya tıkladığınızda açılan her pencerenin içeriğini hazırlamam demek.
Web sitesi tasarımı geliştirilen düşüncelerin belirlenen bir hedef doğrultusunda düzenlendiği ve tasarımın yazılıma dönüştürüldüğü işlemler bütünüdür. Tüm bu hedefler, düşünceler ve yazılımlar sonucu ortaya kullanılabilir bir internet sitesi çıkar. Yapmış olduğum bu web tasarımının ardından ortaya çıkan internet sitesine tercih ettiğiniz herhangi bir arama motoru ile erişebilirsiniz. Web sitesi tasarımı yapan biri olarak sürekli güncel kalmam gerekiğinin ve yeni çıkan teknolojileri takip etmem gerektiğinin bilincinde olarak çalışmaktayım.

Web Sitesi Yaptırmak

Web Sitesi yaptırmak günümüzde çok kolay gibi görünmektedir. Pek çok siteden veya kişiden çeşitli görseller, videolar elde edebilirsiniz. Ancak bunların ne kadar doğru olduğunu veya isteklerinizi ne kadar karşıladığını kendinize sormalısınız. Bir problemle karşılaştığınızda bu durumu çözebilecek bir muhattap bulabilecek misiniz veya yapacağınız tasarımın doğru kitleye ulaştığından emin olabilecek misiniz gibi sorulara cevap verebiliyor olmalısınız. Yapmış olduğum her web sitesi tasarımı öncelikle sizi ve düşüncelerinizi ön planda tutmaktadır. Böylece bana istediğiniz zaman ulaşabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yapmış olduğum her sitenin veya tasarımın tüm elementlerini bizzat kendim denetlediğim için aklınıza takılabilecek her soruda yardımcı olabilirim.

Şirket Web Sitesi

Şirketlerin web siteleri kendi pazarları , gelişmeleri ve büyümeleri için en önemli faktörlerden biridir. İyi bir web sitesi olmayan şirket karşı tarafa “güvensiz” imajı verebilir. Bu da şirketin kendi işini yokuşa sürmesiyle eş değerdir. Benim önceliğim web sitesini yaptığım şirketlerin kendi pazarlarında ön plana çıkması ve diğer rakiplerinden bir adım öne geçmesidir. Bunu sağlamak adına benim önceliğim olan birkaç nokta var:

 • Kullanışlı ve Modern bir Arayüz : Siteye girdiğiniz zaman modern bir tasarımla karşılaşmanız ve ne aradığınıza kolayca ulaşmanız benim için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Şirket web sitesi böyle bir arayüz ile “güvenilirliği” sağlayabilir.
 • Sitenin Mobillerle Uyumu : İnsanlar günün her saati bilgisayar başında olamayabilir. Bu sebeple sitenizin mobile uyumlu olması, sitenize her an ulaşılabilmesi çok önemlidir. Yaptığım alt yapı çalışmaları ile sitenizi mobile uyumlu hale getiriyor ve daha çok kişiye anında ulaşmanıza olanak sağlıyorum.
 • Sosyal Medya ve Paylaşım : Web sitesi tasarımı yaparken şirketinizin sosyal medya hesaplarına da ulaşılabilmesi için bağlantılarını ekler, “paylaş” butonuyla daha fazla insan tarafından farkedilmenizi sağlarım. Bu sayede reklam yapabilmeniz için de gereken ortamı oluşturmuş olurum.
 • Sunucu ve Teknik Destek : Web sitesinin hızı sunucunun hızıyla doğru orantılıdır. Hızlı bir sunucu ile çalışan bir web sitesi, SEO açısından daha avantajlıdır. Oluşabilecek hatalar, yavaşlıklar için sizlere “Teknik Destek Hizmeti” veririm. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda karşınızda cevapları bulabileceğiniz bir muhattabınızı yani beni bulabilirsiniz. Elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım.

Daha öncede belirttiğim üzere web sitesi yaptırmak çok kolay gibi gözükse de işin detayına indiğimiz zaman durumun o kadar da kolay olmadığını görebilirsiniz. Ben her türlü web sitesi tasarımı yaptırmak/ düzeltmek isteyen, şirket web sitesi tasarlatmak isteyen veya sıfırdan bir web sitesi yaptırmak isteyen herkesin yardımına hazırım. Önceliğimin her zaman sizlerin memnuniyeti olacağından emin olabilirsiniz.

Ekonomik Web Tasarımı

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, size o sitenin güvenli olduğunu hissettiren en önemli unsur sitenin tasarımıdır. Şirket veya bireysel logolar, içerik, renkler hepsi yaptığımız tasarımın birer parçalarıdır. Özel tasarımlar istekler doğrultusunda hazırlanır ve fiyatları sizin istediğiniz içeriklere göre belirlenir. Ancak özel tasarımların bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız paketlere göz atabilirsiniz. Bu paketler sayesinde sizler için ekonomik bir web tasarımı hazırlamış oluruz. Bu paketler kişiye özel değildir ancak sizi veya işinizi yansıtan, site genelinde bir bütünlük sağlayan bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz.Özellikle site içerisinde kullanacağımız renkler sizi veya işinizi yansıtan renkler olacağından siteniz aracılığı ile sizi en doğru internet ziyaretçileri ile bir araya getirecektir.
Doğru bir site tasarımı; doğru renk kullanımı ve doğru dizayn edilmiş içeriklerle ( görseller, yazılar, projeler vs.) meydana gelebilir. Ucuz web sitesi hizmeti alabileceğiniz çok fazla yer bulabilirsiniz ama bunlar planlanmamış veya bir amaca hizmet etmeyen tasarımlar olabilir. Bizler paketlerimizi hazırlarken planlı olmaya özen gösterdiğimiz gibi çeşitlerimizle de farklı amaçlara hizmet etmeyi hedefliyoruz. Yani kaliteden ödün vermeden ulaşmak istediğiniz hedeflerinize ve amaçlarınıza yönelik olarak, fiyatı biraz daha arka planda bırakıyoruz diyebiliriz.
İçeriği hazırlarken de sizlerin hedefleri ve yönlendirmelerini baz alıyoruz. Örneğin, ana sayfada ön plana çıkarmak istediğiniz bölümleri/ görselleri , hakkında / referanslar bölümlerinin içeriklerini sizler belirliyorsunuz. Bizler de ihtiyacınıza göre sayfaları tasarlıyor ve sayfaların içindeki yazı, resim gibi materyallerde size ücretsiz içerik oluşturma desteği veriyoruz. Bizlere sunmuş olduğunuz görsellere veya bölümlere göre temaya/ renklere karar verip, sitemizin diğer sitelerden daha farklı, daha ön plana çıkan ve daha profesyonel görünmesini sağlıyoruz.

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı internet dünyasında firmanızı en doğru şekilde görünür ve  kısa sürede bulunur şekilde konumlandıran, firmanızla ilgili tüm bilgileri, ürünleri ve hatta pazarlama konularınızı dijital bir vitrin ortamında sunana teknik uzmandır. Firmanızın internet dünyasında, özellikle arama motorlarında kendini göstermesi için gerekli donanımı sunan kişidir.

Web Tasarım Ajansı Ne Yapar?

Web Tasarım Ajansı firmanızı internet üzerinde kuracağı platformda, tüm teknik altyapıyı hazırlayarak hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlayan kişidir. Web siteniz de yapılacak teknik düzenlemeler ile firmanızın arama motorlarında en kolay şekilde bulunması sağlanmalı, anahtar kelimeler ile de içerik optimizasyonu sağlanmalıdır. Web sitenizi firmanızın kendine ait özel bilgileriyle  içinde yaşayacağı bir mekan gibi düşünün. Bu mekanın inşaatı Web Tasarım Ajansı tarafından yapılır. Bu yapının hem sağlam, hem de dışardan bakıldığında çarpıcı olması gerekir.
Web sitenizi hazırlamadan önce Web Tasarım Ajansı firmanız için sektörel olarak  detaylı araştırma yaparak, mevcut konumunuzu belirler. Tabii rakipleriniz ve rakiplerinizin son durumları ile web siteleri incelenir ve sizin web siteniz için gerekli olanlar belirlenir.

Web Tasarım Ajansı ile Çalışmak

Günümüzde yaşadığımız hızlı dijital dönüşüm ile birlikte işini dijitale taşımak isteyen herkes için web sitesi tasarımı önemli ve değerli olmaktadır. Web tasarım ile kurulacak dijital platformlar ile firmanızın güçlenmesi hedeflenir:

 • Kurumsal web sitesi
 • Bireysel web sitesi
 • E-ticaret sitesi
 • Blog sitesi
 • Landing Page

Sizin sektörünüze uygun şekilde belirlenecek tasarım şablonları ile bir planlama yapılır ve dijital ihtiyaçlarınıza yönelik web tasarımınız tamamlanır.

Web Sitesi ile Firmanız Güçleniyor

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, yeni girişimler ve lokal firmalar olarak ortak amacınız sektörünüzde yeni müşterilere ulaşmak, görünür ve bulunur olmak ve güven sağlamaktır. İnternet görünümünüz olan web sitenizin çalışma ve hizmetlerinize uygun ve firmanızın müşterilerine fayda sağlayacağı imajı ile  hazırlanması gerekir. Kullanıcı deneyimine uygun, mobil uyumlu ve sizi en doğru şekilde tanıtan bir web sitesi ile kolaylıkla yeni müşterilere ulaşırsınız.
Özellikle pandemi sürecinde dijital dönüşümü göz ardı eden firmalar maalesef çok daha geride kalıyor. Teknolojik altyapılara uyum sağlamayanlar müşteri kaybedecek. İçinde bulunduğumuz dijital çağın zorlayıcı rekabetinde web siteniz olmadan bulunmanız neredeyse imkansız. Güçlü olmak için doğru bir uzmanla çalışarak web sitesi altyapınızı hazırlamanız gerekir.

Siz Çalışın, Web Sitenizi Biz Tasarlayalım

Siz kendi işinize odaklanıp müşterilerinizle ilgilenirken, biz de sizin web sitenizi kuralım. Size özel wordpress tasarımı ile müşterilerinizi sizin için mıknatıs gibi web sitenize çekelim. Kullanıcı deneyimi öngörülerimiz ile web sitenizde çıkılmadan kalmalarını sağlayalım.

Web Tasarım Ajansı İstanbul

Web Tasarım fiyatları sizin için çalışacak olan uzmanın tecrübesine, seçtiğiniz tasarıma, taleplerinize göre değişiklik gösterir. Uzmanın size ayıracağı saat ve hizmet detayları ile belirlenecektir. İstanbul Web Tasarım Ajansı olarak projeye başlamadan önce detaylı olarak sizinle  görüşüyor ve hizmet sözleşmeyi yapıyoruz. Sizin için en hızlı ancak en verimli olacak şekilde web sitesini kuralım ve sizi işinizden alıkoymadan size destek olalım.

Hizmet Bölgeleri

Web sitesi tasarım hizmetlerimizi daha fazla müşteriye ulaştırmak için bölgenizdeki becerilerimizi, bilgimizi ve uzmanlığımızı sunuyoruz.

Yerel lokasyon sayfanızı ziyaret edin ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

WNM Yazılım aşağıdaki lokasyonlarda web tasarım hizmetleri sunar. Ofislerimizin çoğu, düzenli çalışma saatleri içinde, ancak randevu esasına göre çalışır.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader