Kullanıcı deneyimi tasarımı ile web sitenizin kullanımını kolaylaştırın ve daha fazla dönüşüm elde edin.

Neden WordPress’i Tercih Etmelisiniz?

Esnek ve Geliştirilebilir Altyapı
Firmanıza ve İşinize Özel Tasarım
Mobil Uyumlu Tasarım
Kolay ve Türkçe Yönetim Paneli
Sınırsız Yazı ve Ürün Ekleme İmkanı
SEO – Arama Motoru Dostu Altyapı

WordPress hizmetlerimiz şunları içerir:

WordPress geçişi

Mevcut web sitenizin tasarımından veya altyapısından memnun olmadığınız durumlarda wordpress çok iyi bir seçenektedir. Kolay yönetilebilir bir sistem olan wordpress sayesinde web sitenizi yönetmek ve bir şeyleri düzenlemek için artık kimseye ihtiyacınız kalmayacak. Bir göç yüzeyde kolay görünebilir, ancak gerçek şu ki, çok sayıda hareketli parça var. Bu yüzden wordpress ekibimiz sizin için tüm ağır işleri yapmak için burada.

WooCommerce geliştirme

E-ticaret projeleri için özel bir ekibimiz var. WooCommerce, büyüyen bir e-ticaret işini ölçeklendirmek ve yalnızca müşterilerinizin ilgisini çekmekle kalmayıp aynı zamanda dönüşümleri en üst düzeye çıkaran bir tasarım oluşturmak için ideal bir platformdur. Geliştiricilerimiz, tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve destek personelimiz, WooCommerce sitenizin her zaman doğru şekilde çalışmasını ve çalışmasını sağlayacaktır.

WordPress SEO

SEO ve organik trafik için hedef anahtar kelimelerinizi, hedeflerinizi ve hedeflerinizi geliştirmek için şirket içi SEO uzmanlarımızla birlikte çalışın. Dijital ekibimiz daha sonra, belirli WordPress web sitenize göre uyarlanmış aylık organik trafik iyileştirmeleri ve optimizasyonları sunmak için devam eden bir SEO kampanyası uygulayacaktır.

WordPress bakımı

Web sitenizin bakım ortağı olarak bizi seçerek, uzman geliştirme ekibimize ve web sitenizi mükemmel çalışma düzeninde tutmak için ihtiyacınız olan her şeye erişebilirsiniz. Müşterilerimizin web sitesi isteklerini yönetmelerini, izlemelerini ve güncellemelerini almalarını kolaylaştırıyoruz. Bir web sitesi bakım planından beklenebilecek bir dizi özellik vardır.

WordPress hosting

Projeniz ne kadar büyük olursa olsun veya ihtiyaçlarınız ne kadar karmaşık olursa olsun, işinize uygun en iyi barındırma paketini sunmak için burada. WordPress hosting – barındırma hizmetimiz hızlı, güvenilir ve güvenlidir ve müşterileriniz için mümkün olan en iyi deneyimi sunmanızı sağlar.

WordPress Hızlandırma

Yavaş açılan siteyi hiçbir müşteri sevmez. WordPress web sitesi hızlandırma ile alakalı profesyonel çalışmalar ile internet sitenizin hızını gözle görülür bir oranda arttırabiliriz. Sitenizin performansı mutlu edecek.

WordPress geliştirme

Web geliştiricileri ekibimiz WordPress’te benzersiz bir uzmanlığa sahiptir. Web sitelerimizi oluşturmak için çeşitli üst düzey WordPress geliştirme araçları kullanıyoruz. Müşterilerinizin beklediği yüksek standartları karşıladığından emin olmak için yalnızca web sitenizi tasarlamak, geliştirmek ve test etmek için mevcut olan en iyi, en sofistike teknolojiye yatırım yapıyoruz.

Re-Design

Web sayfanızın tasarımınızı seviyor ama altyapınızın eski kaldığını mı düşünüyorsunuz? Sizin için daha esnek wordpress altyapısına geçiş yaparak tüm verilerinizi düzgün bir şekilde yeni ve daha düzgün çalışan wordpress altyapısına taşıyoruz.

WordPress’e Taşıma

Web tasarım uzmanlarımız, birinci sınıf wordpress site taşıma hizmetleri ve hızlı çözüm sunmak için buradalar. HTML, PHP, .NET vb. altyapılarınızı yönetmek ve destek almakta sorun yaşıyorsanız sizi hızlıca WordPress’e taşıyabiliriz.

Aradığınız hizmeti bulamıyor musunuz? Bugün uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Siteniz Olsun!

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, size o sitenin güvenli olduğunu hissettiren en önemli unsur sitenin tasarımıdır. Şirket veya bireysel logolar, içerik, renkler hepsi yaptığımız tasarımın birer parçalarıdır. Özel tasarımlar istekler doğrultusunda hazırlanır ve fiyatları sizin istediğiniz içeriklere göre belirlenir. Ancak özel tasarımların bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız paketlere göz atabilirsiniz.

Bu paketler sayesinde sizler için ekonomik bir web tasarımı hazırlamış oluruz. Bu paketler kişiye özel değildir ancak sizi veya işinizi yansıtan, site genelinde bir bütünlük sağlayan bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz. Özellikle site içerisinde kullanacağımız renkler sizi veya işinizi yansıtan renkler olacağından siteniz aracılığı ile sizi en doğru internet ziyaretçileri ile bir araya getirecektir.

Doğru bir site tasarımı; doğru renk kullanımı ve doğru dizayn edilmiş içeriklerle ( görseller, yazılar, projeler vs.) meydana gelebilir. Ucuz web sitesi hizmeti alabileceğiniz çok fazla yer bulabilirsiniz ama bunlar planlanmamış veya bir amaca hizmet etmeyen tasarımlar olabilir. Bizler paketlerimizi hazırlarken planlı olmaya özen gösterdiğimiz gibi çeşitlerimizle de farklı amaçlara hizmet etmeyi hedefliyoruz. Yani kaliteden ödün vermeden ulaşmak istediğiniz hedeflerinize ve amaçlarınıza yönelik olarak, fiyatı biraz daha arka planda bırakıyoruz diyebiliriz.

İçeriği hazırlarken de sizlerin hedefleri ve yönlendirmelerini baz alıyoruz. Örneğin, ana sayfada ön plana çıkarmak istediğiniz bölümleri/ görselleri , hakkında / referanslar bölümlerinin içeriklerini sizler belirliyorsunuz. Bizler de ihtiyacınıza göre sayfaları tasarlıyor ve sayfaların içindeki yazı, resim gibi materyallerde size ücretsiz içerik oluşturma desteği veriyoruz. Bizlere sunmuş olduğunuz görsellere veya bölümlere göre temaya/ renklere karar verip, sitemizin diğer sitelerden daha farklı, daha ön plana çıkan ve daha profesyonel görünmesini sağlıyoruz.

Web Sitesi Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Öncelikle size bir isim (domain/isimsoyisim.com gibi) alıyoruz ve buna hosting (barındırma hizmeti) sağlıyoruz.
İsteklerinizi, beklentilerinizi ve amaçlarınızı göz önünde bulundurarak birlikte size uygun olan paket tasarımımızı seçiyoruz.
Sitenizin arama motorlarında kusursuz çalışması ve görünmesi için gereken yapılandırmayı sağlıyoruz.
Birlikte içeriklerimize karar veriyor ve bunun çalışmalarını gerçekleştiriyouz.
SEO yapılandırmasını / tasarımını ( ayrıca isteğe bağlı olarak Responsive yani mobile uygun tasarım) gerçekleştiriyoruz.
Son olarak da sitenizin yönetim panelini sizinle paylaşıyoruz. Bu panel paylaşımı ile vermiş olduğumuz web sitesi hizmeti sona ermiyor tabii ki. Bizler herhangi bir sorununuz olduğunda sizlere yardıma her zaman açığız. İstediğiniz zaman, aklınıza takılan her hangi bir konuda bize ulaşmanız bizi mutlu eder.

Bizler bireysel web sitesine sahip olanların iş hayatında, profesyonel anlamda diğer herkesten bir adım öne geçtiğinin bilincindeyiz. Bunun için de isteyen herkese yardımcı olmaya hazırız. Ekonomik olmak demek “ucuz” olmak demek değildir. Önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti ve mutluluğunuzdur. Vizyonumuz ve misyonumuz her zaman bu olmuştur.

Her gün binlerce site ticarete hazırlanıyor ve binlercesi internet de yer alma mücadelesine katılıyor. Bu mücadeleden başarı ile çıkmanın yolu ise işletmeniz için kurumsal web sitesi çalışmasının profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış olmasıdır. Firmamız size bu profesyonelliği sunmayı ve kurumsal web tasarım dışında pek çok hizmet de sağlayarak, web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel, Hızlı, Mobil ve SEO Uyumlu Web Tasarım

Kurumsal web sitesi yaptırmak ciddi bir çalışma ve profesyonellik gerektirmektedir. Zira hazırlanacak olan web sitenin renklerinden yerleşimine, kullanılacak resimlerine kadar her adımı özen ve titiz bir çalışma yapmak gerekir.
İşletmeniz için kurumsal web sitesi yaptırmak için çıktığınız bu yolda wordpress uzmanı olarak size en iyi web tasarım hizmetini vermeyi istiyoruz. İşletmenizin kurumsal kimliğine ve sektörüne uygun kurumsal web sayfası hazırlayabiliriz. Çünkü çalışmalarımızın ilk aşamasında sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi analiz ettiğimiz gibi sektör ve rakip analizleri doğrultusunda en mükemmelini bulmak için çalışırız.

Firmanıza Yakışan Bir Web Sitesi Hazırlayalım

İşletmeniz için en iyi kurumsal internet sayfası ve ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler ile birlikte anahtar teslim çözümler sunuyoruz. 2021’yılına yeni web siteniz ile girmek isterseniz firmanıza yakışan şık, estetik ve profesyonel bir web sitesi yapalım.
Kurumsal web siteleri hazırlanırken aşamasında gerek sektör gerekse de rakip analizleri büyük önem taşır. Öncelikli olarak bu analizleri ve sizin isteklerinizi bir araya getirerek ortak bir paydada buluşmayı tercih etmekteyiz. Bu alanda işinin ehli web tasarım firması olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır. Hazırladığımız şirket sitelerini incelemek için tıklayın.

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

Web sayfası tasarımı yaptırmak için fiyat araştırırken ve tercih yaparken sizlere sunduğumuz referanslarımızı ve hizmetlerimizi detaylıca incelemenizi öneririz. Referanslarımızda yer alan her bir kurumsal web sitesi özenle hazırlanmış ve arama motorlarında iyi sıralamaları yakalamışlardır.

Neden Web Tasarım Hizmeti Almalısınız?

Hazır temalar satın alarak herhangi bir şekilde temanızı aktif hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Maalesef bazen her şey göründüğü kadar kolay olmuyor. Satın aldığınız ve uygulamaya çalışıyor olduğunuz temanızda bazen hatalar olabilir. Bu nokta işin uzmanından destek almanız hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmanızı sağlar. Bu hataları çözebilmeniz için hem tecrübeye hemde teknik bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Web Sitesi Türleri

İnternet sitesi yaptırmak ya da sitenizi bir başka barındırıcıya aktarmak için web tasarım hizmeti almak isteyebilirsiniz. Aslında bir web hizmeti, sadece site yapmak ve taşımak dışında birçok hizmeti içinde barındırır. Eğer aradığınız arama motorlarının istediği kalitede bir web sitesi ise size profesyonel web tasarım çalışmalarımızla yardımcı olabiliriz. Verdiğimiz web sitesi türleri aşağıdaki gibidir.

Kurumsal Web Sitesi
Kişisel Blog
E-ticaret sitesi
Web Sitesi Neden Yaptırılır?

Web tasarım hizmeti web sitesi yapımı ve ona bağlı diğer çalışmaları içerir. Peki, web sitesi neden yaptırılır?

Ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve satışı için
Kişisel portfolyo oluşturmak ve müşterilere önceki işler hakkında somut kanıtlar göstermek için
Markalaşma sürecini hızlandırmak için
Müşterilerinizin iletişim bilgilerinize daha kolay ulaşması için
İnternette mağazanızın ya da firmanızın daha kolay bulunması için
Blog içerikleri üretmek için
Mesleğinize dair bilgiler paylaşmak ve potansiyel müşterilerinizi ikna etmek için
Dijtal pazarlama çalışmalarınızı güçlendirmek için
SEO ve SEM çalışmalarıyla markanızı daha fazla tanıtmak için
Fiziki mağazanızı internette de kolay bulunabilir hale getirmek için
Online hizmetler için
Affilate Marketing gibi çeşitli pazarlama stratejilerini geliştirmek için web sitesi yaptırılır.

WordPress web siteleri ile dünyaca geliştirilen ve güncellenen web tasarım hizmeti veriyoruz. WordPress dünya çapında açık kaynak kodlaması ile geliştirilen bir yazılım sistemidir. Bu sayede dünya çapında birçok yazılımcı tarafından geliştirilir. Her an yeni güncellemelerle geliştirilmeye devam eder. Bu harika deneyimi yaşamak, internet sitenize kısa sürede kavuşmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

WordPress Site Kurma Uzmanı

WordPress Web Tasarım Uzmanı olarak sizi teknik detaylar ile boğmadan firmanıza yakışır kurumsal web sitesi yapmak, firmanızın kurumsal renklerine ve ciddiyetine göre hazırlayacağımız mobil uyumlu internet siteleri ile müşterileriniz artık size güvenecek, sizi daha profesyonel bulacak ve sizi arayacak.

İnternette var olabilmeniz için bir isim yani alan adına ve de hosting yani web sitesinin yayınlayacağımız yere ihtiyacınız var. Eskiden firmalar ışıklı tabelalar yaptırıp müşterilerinin dikkatini çekmeye çalışırdı. Şimdi ise çağımız dijital çağ.

Eğer dijital çağın dinamiklerine uymayıp ofisinize, firmanıza, dükkanınıza gelen müşteriler bana yetiyor zaten deyip web sitesi yaptırmıyorsanız rakipleriniz veya size rakip olmak isteyen kişiler elini sizden önce tutup pastadan payını alacaklardır.

WordPress web tasarım nedir?

Kurumsal veya eitcaret internet sitelerinin yenilenmesi, düzenlenmesi ve bakımını yapan kişilere wordpress web tasarım uzmanı denir. WordPress’in teknik konularda bilgi sahibi ve problem çözme konusunda profesyonel hizmet verir.

Bir web sitesi; bir firmanın düşündüklerinin veya hayal ettiklerinin belirli bir tasarım üzerinde düzenlendiği, bir hedefin amaçlandığı, belirli ilkeler tarafından yönlendirilen, düzenlenen ve sonuç olarak tüm bu adımların bir yazılımla tamamlandığı işlemler bütünüdür.

Tüm bu işlemlerin tasarım sürecini gerçekleştiren kişiye ise wordpress web tasarım uzmanı adı verilir.

Yani, bir web tasarımcı, internet sitesi çalışması yapılırken neyin daha iyi olacağını ve genel işleyişte daha başarılı olabilmek adına neyin daha gerekli olduğunu anlatan, atılacak olan her adımı çözme ve yürütme yeteneğine sahip olan sektör çalışanlarıdır.

Web tasarımcısının yenilikçi, estetik duyguya sahip ve güncel olması beklentiler arasındadır. Kısaca web tasarımcı kimdir derseniz: web tasarım konusunda teknik bilgiye sahip, problem çözme yeteneği olan web siteleri sahiplerinin ihtiyaçlarını gideren kişilerdir diyebiliriz.

WordPress Web Tasarım Uzmanı Ne İş Yapar?

WordPress.com ve wordpress.org olarak ücretli ve ücretsiz iki platforma ayrılan WordPress dünyanın en büyük cms yani hazır içerik sistemidir. WordPress Web Tasarım Uzmanı sitenizin baştan sona her aşamasını tamamlar.

İnternet siteniz için bir yol haritası çıkartıp, müşteri ve hedef kitlenize göre sitenin tasarım ve yazılım mimarisini oluşturur.  Hatta işi sadece siteyi tamamlamakla da bitmez. Gerektiğinde bakım ve güncelleştirmeler için sürekli dirsek teması halinde olmanız gereken kişilerden biridir.

WordPress site tasarımı nasıl yapılır?

İnternet sitesi oluşturma ve geliştirme süreçlerinde veri kaybı olmaksızın hizmet almak isterseniz, web tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • WordPress uzmanı olarak en büyük önceliğimiz arzu ettiğiniz gibi bir web sitesi tasarlamaktır. Bunun için misyonunuzu, vizyonunuzu ve hedeflerinizi öncelik olarak alırız. Sitenizi ziyaret edecek olan kişilerin sizleri doğru bir şekilde tanımasını sağlar ve hizmet etmek istediğiniz noktalara kolayca ulaşabilmelerini sağlarız.
 • Web tasarımında estetik görünüm önemli bir konudur. Bu sebeple size ve amacınıza uygun renkleri, yazı tipini, düzeni ve görüntüleri seçeriz. Bu sizin web sitenizin tüm kişiliğini – kimliğini yada kurumsal bakışını oluşturur.
 • Bizler için ayrıca web sitesinin rahat bir şekilde kullanılması için çalışmalar yaparız. Böylece karmaşık bir site yerine daha özgün ve profesyonel bir izlenim bırakırız. Bu da amaçladığınız kitleden daha fazlasına erişmenizi ve en önemlisi güvenilir olmanızı sağlar.
 • Tasarladığımız web sitesinin düzeni ve yapısının kolay olmasını sağlarız. Böylece yapmak isteyeceğiniz yenilikler veya değişiklikleri kolayca düzenleyebilir ve sizlerin daha erişilebilir olmanızı sağlarız.

WordPress Web Tasarım Neleri Bilmelidir?

WordPress Web Tasarım Uzmanı işini profesyonel olarak yapan uzmanlar olarak öncelikle tasarımın temel ilkelerinin neler olduğunu bilmeliyiz. Yani ne şekilde ilerlememiz gerektiğini veya neleri önce neleri sonra yapmamız gerektiğini bilmeliyiz. Sonrasında siteniz için gerekli olacak olan kodlama dillerini bilmeliyiz.

Daha sonrasında siteniz için gerekecek olan görsellerin veya multimedyaların düzenleneceği programlar konusunda uzmanlaşmalıyız (Adobe Ps gibi). Ayrıca aramalarda üst sıralarda görünebilmeniz ve daha çok erişim sağlayabilmeniz için gereken SEO bilgisine ve içerik yönetimi bilgisine sahip olmalıyız.

Bu sebeple de arama motorlarının yaptığı güncellemeleri özveriyle takip etmeliyiz. En sonunda da göze çarpmak adına ve diğer rakiplersen sıyrılmak adına etkileyici içerikler hazırlayabilmeliyiz.

Kimler WordPress Web Tasarım Uzmanı İle Çalışmalıdır?

 • WordPress altyapısına sahip kişi veya firmalar
 • WordPress altyapısına geçmek isteyen web sitesi sahipleri
 • WordPress konusunda tereddütleri olanlar
 • WordPress’in avantajlarından faydalanmak isteyenler
 • Google Arama motorunda görünürlüğünü yükseltmek isteyen siteler

Bizler bu saymış olduğumuz tüm birikimlere ve donanıma sahip deneyimli kadromuzla sizlere en iyiyi vermeyi amaçlayan bir wordpress ajansıyız. Gerekli tüm eğitimleri takip eden, kendini güncel tutmayı bilen, yazılımları ve kodlamaların en yeni versiyonlarını öğrenmeyi benimseyen ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir vizyona sahibiz.

Amaçlarınız, hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda size en iyiyi sunmayı hedefleriz.

Profesyonel web tasarımcı kadromuzla sizleri ve sahip olacağınız web sitelerini en iyiye ulaştırmak, sizlerin daha profesyonel görünmesini sağlamak ve sitenizi daha erişilebilir hale getirmek bizlerin önceliğidir. Sizlerin memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur.

İnsanların ziyaret etmek, satın almak, abone olmak vs. İsteyeceği bir web sitesi oluşturmak için güçlü kodlama ve tasarım becerilerinin bir kombinasyonu gereklidir. Bu, web tasarımcılarını ve web geliştiricilerini bugün vazgeçilmez kılıyor.

Özellikle ekonomik bir gelir için web sitesi kurmayı düşünüyorsanız, rolünüzü, işinizi iyi bir şekilde kavramanız ve bir web tasarım uzmanına aktarmanız önemlidir. Bu, kariyer yolunuzu, ticari yaşamınızı ve konumlandırmanızı çok daha kolay hale getirecek.

Firmaların kurumsal tanıtım siteleri, haber veya blog siteleri, online satış yapmak isteyenler için e-ticaret sitesi vb. siteler wordpress ile yapılabilir.

WordPress ile Neler Yapılabilir Başlıklar;
 1. Kurumsal Web Sitesi.
 2. E-Ticaret Sitesi.
 3. Blog Paylaşım Sitesi.
 4. Fotoğraf Paylaşım Sitesi.
 5. Haber Sitesi.
 6. İlan Sitesi.
 7. Forum ve Yardım Sitesi.
 8. Emlak Sitesi.

WordPress site kurmak ne kadar?

WordPress site fiyatları ile alakalı detaylı bilgi almak için tıklayın.

WordPress ile web sitesi tasarımı alanında neler yapılabilir?

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress Web Tasarım Uzmanı olarak sektörünüze ve ihtiyacınıza göre internet sitenizi uygun tasarımlar kullanarak kurumsal kimliğinize uygun internet siteleri hazırlayan kişiye web tasarım uzmanı denir.

Bir web sayfası hazırlarken bazen hazır tema bazen ise size özel temalar tercih edilir. Bu durum sizin ihtiyaç duyduğunuz siteye göre belirlenmektedir. WordPress uzmanı, işini dijitale taşımak isteyen herkes için günümüzde büyük önem taşıyor.

Web tasarım uzmanı aracılığıyla yaptırabileceğiniz internet platformları:

 • Kurumsal / Tanıtım  sitesi
 • Online satış / E-ticaret sitesi
 • Kişisel web site
 • Blog/Haber sitesi

Bir firma sahibi iseniz müşterilerinizin size internetten ulaşmasını istersiniz. Bir gıda işletmeniz varsa paket servis yapmak için yemek sepetine üye olup bir dünya komisyon ödemek yerine kendi firmanızın internet sitesini açıp online sipariş alabilirsiniz.

Düşünün ki Instagram’dan satış yapan bir butiksiniz ve ciddi bir takipçi kitleniz var. Bu takipçilerin birçoğu İnstagram butiklerine güvenip alışveriş yapmak istememektedir. Eğer müşterilerinize EFT, Havale, Kredi kartı hatta taksit seçeneği sunarsanız dönüşümleriniz artar ve iş hacminiz yükselir.

Freelance WordPress Web Tasarım Uzmanı

Freelance wordpress web tasarım uzmanı, sizin için bütün bu alanları en işlevsel olarak tasarlar. WordPress sitelerde çoğunlukla hazır tema kullanımı yaygındır. Ancak bazı durumlarda ihtiyaçlarınızı tek başına hallemediğiniz durumlar vardır.

Bu tarz durumlarda wordpress konusunda uzman bir kişi veya firmalardan danışmanlık almak en doğru seçenektir. Freelance wordpress uzmanı olarak isteklerinize uygun en ferah ve kullanışlı site yapısını oluşturup size teslim ederiz.

Kurumsal Web Sitesinin Ortalama Fiyatı Nedir?

Kurumsal web sitelerine büyük bir titizlik ile hazırladığımızdan emin olabilirsiniz. Bu gerçekten bir web tasarım uzmanından özenilerek ve ciddi mesailer hazırlandığı bilmenizi isterim. Bir web sitesinin ortalama maliyeti 1000tl den başlar.

Fakat piyasada o kadar beceriksiz ve işini yarım yamalak iş yapan firmalar var ki sırf müşteri çekmek için ucuz web sitesi adı altında en ufak sorunda bozulan bozulduğu zaman destek vermeyen verse bile ekstra para isteyip sizin internet sitesi yaptırma hevesinizi kursağınızda bırakabilir.

Yaklaşık 10 yıldır web tasarım uzmanı olarak bu tarz web tasarım firmalarından uzak durmanızı öneririm hem değerli vaktiniz, paranız hem de sinir stres ile hiç uğraşmayın.

Web Tasarım Uzmanı Görev Tanımı

İnternet siteniz sizin dijital kartvizitiniz olmaktan öte, işinizin en önemli parçasıdır. Web tasarım uzmanı ise hedef kitlenizde olumlu bir etki bırakması için çalışan kişidir. Web tasarımcı olarak sizin için web sitelerini sadece oluşturmakla kalmıyoruz.

Onların hem mobil yani telefondan düzgün gözükmesini sağlıyor hemde yaptığınız işe uygun bir tasarım hazırlıyoruz.
Bir internet sitesi için gerekli tüm teknik şeylerin kurulumlarını yaparak sizi teknik detaylar ile boğmuyoruz.

Web tasarım uzmanı tarafından verilen hizmetlerimiz arasında:

 • Alan adı ve hosting kayıt işlemlerinin yapılması,
 • Sitenizin kurumsal kimliğinize uygun hale getirilmesi,
 • Ürün ve hizmetlerinizin sitenize eklenmesi,
 • Eposta hesaplarının açılması,
 • İngilizce, almanca, rusça vb. diller için dil modüllerinin eklenmesi,
 • Ana menülerinin oluşturulması,
 • Sitenin en alt kısmındaki menülerin oluşturulması,
 • Ürün veya hizmet fiyatlarının girilmesi,
 • İletişim sayfası oluşturarak iletişim bilgilerinin eklenmesi,
 • Sosya medya’da takip edin ikonlarının eklenmesi,
 • Sitenize kaç kişinin girip çıktığını gösteren analitik modülünün eklenmesi (Google Analytics)
 • Facebok, Twitter, Instagram, Youtube sosyal medya paylaşım butonlarının eklenmesi
 • Mobil cihazlar ile uygun şekilde çalışmasının sağlanması,
 • İçeriklerin siteye eklenmesi veya eski site içeriklerinin taşınması,
 • Seo ayarlarının oluşturulması, talep edilirse seo çalışması yapılması,
 • Hata veren sayfaların kapatılması ve yenilenmesi,
 • Oluşabilecek teknik hataların çözülmesi yer alır.

Kullanılabilirlik açısından en işlevsel ve hedef kitleye en uygun formatta tasarım yapılması son derece önemlidir. Bu nedenle bir web tasarım hizmeti için herhangi bir ajans ya da firma ile anlaşmadan önce araştırmanızı iyi yapmalısınız.

Web Tasarım Uzmanı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Web tasarım uzmanları, gerekli internet protokollerine hakim ve belli kodlama programlarını bilen kişiler olmalıdır. En temel kodlama programları arasında yer alan HTML ve CSS’dir. Bu kodlama türlerine hakim web uzmanları sizin için istediğiniz özgünlükte WordPress internet sitesini tasarlayabilirler.
 • WordPress uzmanı olarak: Kullanılan renklerin ve sektöre uygun tema seçiminin nasıl yapılacağı konusundaki yetkinliğimizle site oluşturma sürecinde size gerekli yönlendirmelerde bulunuruz.Bir WordPress internet sitesi kurabilmek için gerekli temel altyapılara sahibiz.
 • Sektörümüze yönelik en son gelişmeleri takip ederek size her zaman güncel çalışmalar sunarız.
 • Estetik sayfa tasarımları hazırlayarak gelen ziyaretçilerinizin sitede uzun süre kalmasına yardımcı oluruz.
 • Sitenizi kullanım amacına en uygun şekilde tasarlarız ve doğru temayı sizinle birlikte seçeriz.
 • Yaratıcı tasarım çözümlerimizle internet sitenizi tamamen size özel tasarlarız.
 • Taleplerinizi göz önüne alarak site içinde oluşturmamızı istediğiniz alanları oluştururuz.
 • Web tasarım uzmanı arayışında iseniz markanıza değer katacak çözümlerle size yardımcı olabiliriz. Sayfanızın ferah görünmesini sağlayan, gerekli sertifikalar ile güvenlik önlemleri alınmış internet siteleri için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Web Tasarım Hizmetleri

İstanbul’da Web tasarım konusunda tecrübeli, genç ve çalışkan bir ekibe sahip, internet sitenizin yenilenmesi, yeni site kurulumu, web tasarım hizmeti sonrası teknik destek destek alabileceğiniz, fatura kesebilen, aradığınız zaman ulaşabileceğiniz ve İstanbul ilinde web tasarım uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Web Tasarım

İnternetteki hızlı gelişmeler, herkesin bir web sitesi olmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu nedenle web tasarım hizmetleri de çok daha kapsamlı ve önemli bir hale gelmeye başlamıştır. İnternet sitesi yapımından site içinde gerçekleştirilen güncelleştirmelere kadar birçok çalışma, bu web hizmetleri içinde yer alır.

Web master, genellikle sadece bir sitenin kurulmasından sorumlu değildir. Site içi gerekli düzenlemeler, tasarımlar, site eklentilerinin kurulumu gibi birçok konuda hizmet verir. Bireysel olarak kurulan web siteleri ve bireysel web hizmetleri dışında kurumsal web tasarım hizmetleri de özellikle çok yoğun olarak aldığımız talepler arasındadır.

Kurumsal web sitenizi ziyaretçilerinize daha etkili bir şekilde sunabilmek için onların dikkatini canlı tutacak en güzel tema örneklerini tercih ederiz.

Peki, Web Tasarım Nedir? İnternet üzerinde bir sitenin kurulumu, güncelleştirilmesi, taşınması gibi hizmetlerin tamamı web sitesi tasarımı olarak ifade edilebilir. Bir internet platformunun oluşturulması ve sorunsuz bir şekilde kullanılması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Her bir aşama için üstün kaliteli hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Profesyonel web tasarım, genel anlamda bir internet sitesinin tüm görünümü, içeriği ve alt yapısı için yapılan çalışmalar bütünüdür. Grafik tasarımlar, videolar, metin içerikler, sayfa içi düğme ve tema düzeni gibi her konu web sitesi içinde yapılan düzenlemelere dahildir.

Profesyonel bir web tasarım ajansı olarak sizin için her aşamayı planlayarak tasarım öncesi, tasarım ve tasarım sonrası için bir plan çıkarabiliriz.

Hizmetlerimiz Hangi Aşamaları Kapsıyor?

 • İlk olarak karşılıklı fikir alışverişi yapar, isteklerinizi ve isteklerinize uygun yapabileceğimiz çalışmaları anlatırız.
 • Yaptığımız çalışmaları taslak halinde size sunarak görüşünüzü alırız.
 • Nihai karar üzerine sitenin son şeklini vererek gerekli alt yapıyı oluştururuz.
 • Siteyi aktif hale getirmeden önce mutlaka farklı cihazlardaki mobil uyumluluk durumunu test ederiz.
 • Site hızını ve performansını kontrol eder, bir sorun olmadığından emin olduğumuzda siteyi demo sürümden canlıya alırız.
 • Seo ve mobil uyumlu olarak tasarladığımız sitenizin internette kolay bulunabilir olmasına çalışırız. Dilerseniz site yapımı sonrasında güncelleştirme, bakım ve seo çalışmaları için de bizden destek alabilirsiniz.

Web Tasarım Neden Gerekli?

İnternetteki kimliğinizi şekillendiren sürecin tamamına web hizmetleri diyoruz. İnternetteki varlığını güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyen herkesin yolu: “WordPress Web tasarım nasıl yapılır?” sorusunun cevabından geçmiştir. İlk olarak sektöre yönelik kullanılacak olan tasarımlar, grafik ögeler, yazılı içerikler belirlenmelidir.

Ana hatlarıyla belirlenen çalışma için:

 • Alan adı ve hosting satın alma
 • Tema seçimi
 • Tema özelleştirme
 • İletişim formu ekleme
 • Whatsapp ve telefon numaraları ekleme
 • Sosyal medya hesapları ekleme
 • Seo analiz araçları eklentileri
 • Tema güncelleştirme
 • Güçlü bir veri tabanı altyapısı oluşturma
 • Server bakımı
 • Gerektiğinde yeni bir adrese taşınma
 • Alan adı ve hosting yenileme gibi birçok hizmeti profesyonel olarak adım adım gerçekleştirmekteyiz.

Önemli olan sizin istekleriniz ve sektörünüze hitap eden bir web hizmeti sağlayabilmektir. Bunun için hedef kitlenize uygun minimal ve ferah tasarımlarla internetteki yüzünüzü güzelleştirebiliriz.

İsteklerinizi netleştirmeniz ve istediğiniz web sitesi tasarımına karar vermeniz halinde süreci çok daha hızlı bir şekilde yönetebiliriz.

Unutmayın ki önemli olan sizin isteğinizdir. İsteklerinizin ihtiyacınıza uygun hale gelmesini sağlamak ise bizim görevimizdir. Hedeflerinize ulaşmanızda size aracılık edecek online dükkanınızı birlikte tasarlayabiliriz. Şimdi bize ulaşın! Hemen çalışmaya başlayalım!

İyi Bir Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Web hizmetleri, sadece internet sitesi kurmaktan ibaret olmadığı için bu sorunun cevabını tek bir cümleyle vermek zordur. İyi bir web tasarım hizmeti öncelikle site kurulumu öncesinde yapılması gereken çeşitli çalışmaları kapsar.

Eğer bir alan adı ve barındırma hizmeti yoksa internet sitenizin herhangi bir şekilde görünür olması da mümkün değildir.

Bu nedenle ilk önce estetik bir tasarım için bir ön çalışma yaparız. Sizin çıkardığınız taslağa uygun olarak sitenizin içeriğini şekillendirir, tema renklerini hedef kitlenize uygun olarak düzenleriz.

Yayına almadan önce test ederek varsa hataları saptamaya çalışırız. Bu sayede oluşturduğumuz web sitesinin sizin için en kusursuz şekilde tasarlandığından emin oluruz.

İyi bir web sitesi tasarımı:

 • Kolay anlaşılabilir
 • Kolay kullanılabilir
 • Göz yormayan
 • Açık renklerin hakim olduğu sade tasarıma sahip olmalıdır.
 • Hızlı açılan bir web sitesi
 • Kullanıcılarınıza sunmak istediğiniz nedir? Bunu düşünerek internet sitenizde ne olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Eğer bir hizmet satıyorsanız ilk önce değerli bilgiye yer vermelisiniz.
 • Bütün hizmetlerinizi detaylı bir şekilde açıklamalısınız. Web tasarım hizmetlerimiz internet sitenizde olmasını istediğiniz kısımlara ve bilgilere göre şekillenir.
 • Kullanıcı deneyiminin en iyisini sunabilmeniz ve hedef kitlenizi sitede daha fazla tutabilmeniz için en profesyonel tasarımı gerçekleştiririz.
 • Ürün satmak istiyorsanız e-ticaret sitesini, bilgi paylaşmak istiyorsanız fonksiyonel bir blog sayfasını ihtiyacınıza göre oluştururuz.

Web sitesi içinde mutlaka yer alması gerekenler:

 • Lafı dolandırmadan işinizi net olarak açıkladığınız ve tecrübelerinizden bahsettiğiniz bir hakkımızda sayfası
 • Müşterilerinize detaylı bilgiler sunduğunuz hizmet ya da ürün sayfaları
 • Birden çok alanda hizmet ya da ürün satışı yapıyorsanız kategoriler
 • Sektörünüze uygun olarak oluşturduğunuz bir blog
 • İş örneklerinizi sergilemek isterseniz bir adet portfolyo sayfası
 • Müşterilerinizin size ulaşması için iletişim sayfası
 • Sosyal medya eklentileri
 • Sayfa güvenliği için oluşturulması gereken gizlilik sözleşmesi olmak üzere sıralanabilir.
 • İşimizi son derece önemseyen ve bahanelerin arkasına sığınmayan bir firma olarak olmazsa olmazlarımız:
 • Başlangıç ve taslak aşamalarında müşterilerimizle karşılıklı görüş alışverişinde bulunuruz.
 • Sizin isteklerinizi tecrübelerimizle birleştirir ve site tasarımınızı en güncel temalarla oluştururuz.
 • Kurumsal, bireysel ya da e-ticaret sitelerinde önceliğimiz sadece ihtiyacınız olan hizmetlerdir. Sizi gereksiz eklentilerle ve ekstra hizmetlerle daha çok maliyet altına sokmaktan kaçınız.
 • Bir internet sitesinde hedef kitlenizin size ulaşması için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü iletişim kanalını entegre ederiz.
 • Arama motorlarının sitenizi bulabilmesi için seo ve mobil uyumlu tasarımlar gerçekleştiririz.

Web tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Verilen web hizmetlerini her biri için farklı bir ücretlendirme söz konusudur.

Bu wordpress hizmetleri arasında:

 • Alan adı tescili ve barındırma hizmeti
 • Alan adı yenileme ve taşıma hizmeti
 • Tema güncelleştirme
 • Tema değiştirme
 • Tema özgünleştirme

Eklenti ekleme olmak üzere çeşitli hizmetlerin yapılan çalışmanın mahiyetine göre fiyatları değişir.

Kurumsal wordpress web sitesi için ortalama 3000-5.000 TL arasında bir hizmet bedeli bulunur. Alan adı tescili ve barındırma hizmeti için bu rakam 500 – 1000 TL arasındadır.

Web site yapım maliyeti ise site içinde bulunması istenen farklı eklentilere ve talep edilen ekstra hizmetlere göre değişir. Standart bir wordpress web sitesi fiyatı 3000 TL olmak üzere sunduğumuz internet sitesi paketleri için en yüksek maliyet 10.000 TL + KDV şeklindedir.

Önemli olan web tasarım hizmetlerinde estetik, kullanışlı ve hedef kitleye uygun çalışmalar yapmaktır. Eğer siz de işinize yarayacak, dilediğinizde teknik yardım hizmeti alabileceğiniz web hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizi şimdi arayın!

Web Sitesi Tasarımcısı Nedir?

İnternet sitelerinin yenilenmesi, düzenlenmesi ve bakımını yapan kişilere web sitesi tasarımcısı denir. Teknik konularda bilgisi sahibi ve problem çözme konusunda başarılıdırlar. Web tasarımcılar freelance veya şirket olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Bir web sitesi; bir firmanın düşündüklerinin veya hayal ettiklerinin belirli bir tasarım üzerinde düzenlendiği, bir hedefin amaçlandığı, belirli ilkeler tarafından yönlendirilen, düzenlenen ve sonuç olarak tüm bu adımların bir yazılımla tamamlandığı işlemler bütünüdür.

Tüm bu işlemlerin tasarım sürecini gerçekleştiren kişiye ise web sitesi tasarımcısı adı verilir.

Yani, bir web tasarımcı, internet sitesi çalışması yapılırken neyin daha iyi olacağını, kullanıcılar tarafından neyin daha kolay kullanılacağını ve genel işleyişte daha başarılı olabilmek adına  neyin daha gerekli olduğunu anlatan kişidir.

Atılacak olan her adımı çözme ve yürütme yeteneğine sahip olan sektör çalışanlarıdır.

Web tasarımcısının yenilikçi, estetik duyguya sahip ve güncel olması beklentiler arasındadır. Kısaca web tasarımcı kimdir derseniz: web tasarım konusunda teknik bilgiye sahip, problem çözme yeteneği olan web siteleri sahiplerinin ihtiyaçlarını gideren kişilerdir diyebiliriz.

Web Sitesi Tasarımcısı Ne İş Yapar?

WordPress Web Tasarım Uzmanı sitenizin baştan sona her aşamasını tamamlar. İnternet siteniz için bir yol haritası çıkartıp, müşteri ve hedef kitlenize göre sitenin tasarım ve yazılım mimarisini oluşturur.

Hatta işi sadece siteyi tamamlamakla da bitmez. Gerektiğinde bakım ve güncelleştirmeler için sürekli dirsek teması halinde olmanız gereken kişilerden biridir.

İnternet sitesi oluşturma ve geliştirme süreçlerinde veri kaybı olmaksızın hizmet almak isterseniz, web tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Web tasarım uzmanı olarak en büyük önceliğimiz arzu ettiğiniz gibi bir web sitesi tasarlamaktır. Bunun için misyonunuzu, vizyonunuzu ve hedeflerinizi öncelik olarak alırız. Sitenizi ziyaret edecek olan kişilerin sizleri doğru bir şekilde tanımasını sağlar ve hizmet etmek istediğiniz noktalara kolayca ulaşabilmelerini sağlarız.
 • Web tasarımında estetik görünüm önemli bir konudur. Bu sebeple size ve amacınıza uygun renkleri, yazı tipini, düzeni ve görüntüleri seçeriz. Bu sizin web sitenizin tüm kişiliğini – kimliğini yada kurumsal bakışını oluşturur.
 • Bizler için ayrıca web sitesinin rahat bir şekilde kullanılması için çalışmalar yaparız. Böylece karmaşık bir site yerine daha özgün ve profesyonel bir izlenim bırakırız. Bu da amaçladığınız kitleden daha fazlasına erişmenizi ve en önemlisi güvenilir olmanızı sağlar.
 • Tasarladığımız web sitesinin düzeni ve yapısının kolay olmasını sağlarız. Böylece yapmak isteyeceğiniz yenilikler veya değişiklikleri kolayca düzenleyebilir ve sizlerin daha erişilebilir olmanızı sağlarız.

WordPress Web Tasarım Uzmanı Neleri Bilmelidir?

Bu işi profesyonel olarak yapan kişiler olarak öncelikle tasarımın temel ilkelerinin neler olduğunu bilmeliyiz. Yani ne şekilde ilerlememiz gerektiğini veya neleri önce neleri sonra yapmamız gerektiğini bilmeliyiz. Sonrasında siteniz için gerekli olacak olan kodlama dillerini bilmeliyiz.

Daha sonrasında siteniz için gerekecek olan görsellerin veya multimedyaların düzenleneceği programlar konusunda uzmanlaşmalıyız (Adobe Ps gibi).

Ayrıca aramalarda üst sıralarda görünebilmeniz ve daha çok erişim sağlayabilmeniz için gereken SEO bilgisine ve içerik yönetimi bilgisine sahip olmalıyız.

Bu sebeple de arama motorlarının yaptığı güncellemeleri özveriyle takip etmeliyiz. En sonunda da göze çarpmak adına ve diğer rakiplersen sıyrılmak adına etkileyici içerikler hazırlayabilmeliyiz.

Kimler WordPress Web Tasarım Uzmanı Olabilir?

 • Ajansların veya pazarlama departmanlarının tasarım tarafında kariyer sahibi olmak isteyen kişiler
 • Bilişim sektöründe çalışmakta olan, programlama bilgisine sahip ve web tabanlı yaptığı yazılımların etkisini güçlendirmek isteyen kişiler
 • Görsel tasarım alanında kariyer yaparak, internet ve elektronik ortamdaki programlama konusunda başarılı adımlar atmak isteyen kişiler
 • Bilgisini uluslararası sertifikalar ile belgeleyip, yurtiçinde veya yurtdışında kariyer olanaklarına sahip olmak isteyen herkes web sitesi tasarımcısı olabilirler.

Bizler bu saymış olduğumuz tüm birikimlere ve donanıma sahip deneyimli kadromuzla sizlere en iyiyi vermeyi amaçlayan bir firmayız. Gerekli tüm eğitimleri takip eden, kendini güncel tutmayı bilen, yazılımları ve kodlamaların en yeni versiyonlarını öğrenmeyi benimseyen ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir vizyona sahibiz.

Amaçlarınız, hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda size en iyiyi sunmayı hedefleriz. Profesyonel web tasarımcı kadromuzla sizleri ve sahip olacağınız web sitelerini en iyiye ulaştırmak, sizlerin daha profesyonel görünmesini sağlamak ve sitenizi daha erişilebilir hale getirmek bizlerin önceliğidir. Sizlerin memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur.

Web Geliştirici Ne İş Yapar?

Web geliştiricileri, oluşturulan tüm öğeleri (site yapısı, tasarım modellerini) alıp koda dönüştürürler. Web geliştiricileri genellikle herhangi bir tasarım çalışması yapmasalar da, süreç boyunca genellikle web tasarımcılarıyla yakın ilişki kurarlar, kurmalıdırlar.

Bu işbirliği, geliştiriciyi danışman konumuna getirerek web tasarım sürecinin erken aşamalarında başlayabilir. Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin nasıl görünmesini ve çalışmasını istediğini kurguladıktan sonra, geliştirici, öngördüklerini teknik ve maliyet açısından ele alarak programlanıp programlanamayacağını değerlendirir.

Akabinde tasarımcılar, kodlanacak müşteri onaylı tasarımları ve kırmızı çizgileri (bir sayfanın nasıl oluşturulacağına ilişkin özellikler) teslim ettiklerinde işbirliği yaparlar.

WordPress Web Tasarım Uzmanı Ne İş Yapar?

Web geliştiricileri gibi, web tasarımcılarının da sorumlu oldukları bir web sitesinin tek bir görevi veya alanı yoktur. Web tasarım kesinlikle derya deniz bir alana hitap eder ve profesyonel çalışma gerektirir.

Evet, web tasarımcıları, ziyaretçileri yönlendirmede (Örneğin, bir şey satın almak veya abone olmak) hem çekici hem de etkili olan dijital arayüzler tasarlamakla görevlidir. Burada web tasarım uzmanının, Growth Hacking yani Büyüme Korsanlığı zekası da devreye girer.

Bununla birlikte, web tasarım sürecinin çoğu, araştırma ve testler ile geçebilir. Bu nedenle, estetik açıdan hoş bir renk paletinin nasıl seçileceğini bilmek genellikle yeterli değildir.

Web tasarımcılarının, son kullanıcıların ihtiyaçlarına ve motivasyonlarına hitap eden kişiye özel şeyler tasarlayabilmeleri gerekir. Ayrıca, tasarım kararlarının bir web sitesinin kodlamasını nasıl etkilediğini anlamalı ve dengelemeleri gerekir. Yani bu, bir web sitesinin son tasarımına geçmeden önce kapsamlı bir araştırma ve planlama sürecinden geçmek anlamına gelir.

Web sitelerine ihtiyaç duyan farklı türde meslekler ve işletmeler olduğu gibi, bunları oluşturmak için farklı web geliştiricileri ve tasarımcılar vardır. Hazır sistemlere sahip firmalarda vardır. Fakat bundan ne kadar verim alırsınız bilmem.

Web Tasarım Uzmanı Nitelikleri

WordPress Web Tasarım Uzmanı olan kişilerde olması gereken temel nitelikleri aşağıya ekledik. Bunlar arttırılabilir. Bu tamamen kişiye ve ilgi alanına göre değişir. Fakat aşağıda olmazsa olmaz maddeler bulunuyor.

 • HTML (Hiper Metin İşaretleme Dili), Geliştiricilerin web tarayıcıları için metne stil vermesini sağlayan temel bir biçimlendirme dilidir.
 • CSS (CSS, güçlü bir işaretleme dilidir), Geliştiricilerin bir web sayfasındaki öğeleri biçimlendirmesine olanak tanıyan temel bir stil sayfası dilidir.
 • JavaScript, Geliştiricilerin bir web sayfasını statik bir şeyden etkileşimli bir şeye dönüştürmesini sağlayan temel bir komut dosyası dilidir.
 • PHP, Geliştiricilerin bir web sitesinin çekirdeğini kodlamak için bir komut satırı arabirimi aracılığıyla birlikte çalıştığı gelişmiş bir sunucu tarafı programlama dili.
 • Git, Geliştiricilerin bir web sitesinin çeşitli yinelemeleri ile çalışmasını ve yönetmesini kolaylaştıran bir sürüm kontrol platformu.

Bunun yanı sıra WordPress Web Tasarım Uzmanı aşağıdaki niteliklere sahip olmalıdır. Yani olacak diye kesin bir şey olmasa da olması yararlıdır.

 • İyi proje ve zaman yönetimi
 • Web erişilebilirliğiyle ilgili en iyi uygulamalar
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • Müşteri iletişimi
 • Takım İşbirliği

WordPress Web Tasarım uzmanına mı ihtiyacınız var?

Şirketiniz için kurumsal bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde veya mevcut internet sitenizin yenilenmesi konusunda WordPress Web Tasarım Uzmanı uzmanı ile beraber çalışmanız en doğru seçenek olacaktır. WP uzmanı olarak bir çok kurumsal firmaya internet sitesi tasarımı, site yenilenmesi, sıfırdan site yapma konusunda hizmet vermekteyiz.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader