HTML tasarımı WordPress tema olarak entegre ederek içeriğinizi ve tasarımınızı bozmadan WordPress’e entegre ediyoruz!

Yönetilebilir bir siteye sahip olmak isteyen daha da önemlisi mevcut HTML sitesinin bozulmadan wordpress’e taşımak isteyenler içindir. Tamamen sizin istekleriniz daha sonra revize edilebilir html to wp hizmetinde, iş disiplini yüksek zamanında teslimat daha daha önemlisi bir wordpress ajansı ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

HTML Siteyi WorPress’e Çevirme

Sitenizin formatını değiştirme konusunda aklınızda cevapsız sorular mı var? Hiç dert etmenize gerek yok çünkü Html siteyi wordpress’e çevirme hizmeti konusunda alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte sizler için bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

HTML siteyi wordpress’e çevirdiğimiz bazı internet siteleri;

  • www.ascit.com.tr
  • www.panelcit.com.tr
  • www.dagistanpatent.com.tr
  • www.ozkabeton.com.tr
  • www.rednasis.com.tr
  • www.aysuinsaat.com.tr
  • www.pharma-vital.com

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu

HTML siteni wordpres entegrasyonu için standart bir ücret maalesef yok. İstemiş olduğunuz web sitesi, özellikleri ve fonksiyonlarına göre fiyatlar değişik göstermektedir. Ücret bilgisi verebilmemiz için projenizi ve ya istediğiniz web sitesinin detaylarını öğrendikten sağlıklı fiyat çıkarabiliriz.

HTML Tasarımı WordPress’e Çevirme

Teknoloji ile birlikte web siteleri de oldukça gelişti ve geliştirilmeye durmadan devam ediliyor. WordPress bu konuda birçok avantajı bulunan iyi bir yönetilebilir web sitesi sistemidir. Html tasarımı olan web siteleri statik olduğu için sitenize bir şey ekleme konusunda sizi epey yoracaktır. Html tasarımı olan sitelerin yönetim paneli olmadığı için sürekli kodlar ile boğuşmak zorunda kalırsınız. Eğer sizde benzer sorunlar ile html siteyi wordpress’e çeviren kişiler yada firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. html tasarımı WordPress e çevirme ve entegre etme konusunda 10 yıllık WordPress tecrübesi ve 200+’den fazla WordPress referansı ile eksiksiz şekilde html siteyi wordpress’e dönüştürme işlemi yaparız.

Neden WordPress Tercih Etmelisiniz?

Html formatındaki web siteleri genellikle statik web siteleri oluşturmak için kullanılır. WordPress ise sizlere hem dinamik hem de statik bir web sitesi oluşturma seçeneğini sunuyor.
WordPress formatındaki bir web sitesini farklı birçok tema seçenekleri sayesinde dilediğiniz şekilde görünmesini sağlayabiliriz.
Kolay ve anlaşılır bir panel sayesinde sosyal medya hesabınıza fotoğraf yükler gibi işletmenizin WordPress web sitesine temel anlamda ürün, yazı resim ve video ekleyebilirsiniz.
Kolay yönetim paneli sayesinde wordpress’i çok seveceksiniz.
Geliştirilebilir yapısı sayesinde istediğiniz zaman temanıza farklı modüller ve eklentiler ekleyebilirsiniz.
Bizlerden web siteniz için html sitenin WordPress entegrasyonu için hizmet alarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz hizmetler hakkında profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

PSD Tasarımı WordPress’e Çevirme

Söz konusu olan taşıma hizmetiniz gerçekleştirilirken önceden kullanmış olduğunuz psd formatındaki web sitenizdeki tüm bilgiler yedeklenir.
Yedekleme işlemi gerçekleştikten sonra işletmenizin html tasarımı wordpress’e çevirme yapılır.
Yedeklenmiş web site bilgileriniz yeni web sitenize eksiksiz bir şekilde aktarılır.
Tasarım anlamında hiçbir fark etmeden düzgünce wordpress’e çeviririz.
Site içerikleriniz olduğu gibi kalmaktadır.
PSD tasarımı WordPress Yapmak bizim işimiz
Söz konusu olan taşıma hizmetiniz gerçekleştirilirken önceden kullanmış olduğunuz web sitenizdeki tüm bilgiler yedeklenir.
Yedekleme işlemi gerçekleştikten sonra işletmenizin html tasarımı wordpress’e çevirme yapılır.
Yedeklenmiş web site bilgileriniz yeni web sitenize eksiksiz bir şekilde aktarılır.
Tasarım anlamında hiçbir fark etmeden düzgünce wordpress’e çeviririz.
Site içerikleriniz olduğu gibi kalmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet tasarımınıza sadık kalarak html siteyi WordPress yapmak konusunda eksiksiz hizmet veriyoruz.

Evet tasarımınıza sadık kalarak html siteyi WordPress yapmak konusunda eksiksiz hizmet veriyoruz.

Sitenizi inceledikten sonra size zaman ve fiyat ile alakalı dönüş yapılacaktır. Her sitenin iş yükü farklı olacağı için zaman ve fiyat konusunda inceleme yaptıktan sonra bilgi verebiliriz.

Harika fikir. Sebebi ise WordPress hem geliştirilebilir bir sisteme sahiptir hemde SEO yani arama motoru dostudur.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader