E-Ticaret Hizmeti

WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. Uzman bir WordPress e-ticaret ajansı olarak, size büyümenize ve büyümenize yardımcı olan profesyonel, işlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

e ticaret 11

WordPress E-Ticaret Web Tasarımı

Sunmuş olduğumuz kurumsal ve profesyonel web tasarım hizmetleri ile gerek site tasarımı gerek WordPress tasarım projeleri ile zarif, hızlı, etkili ve akılda kalıcı şekilde hazırlanan projelere sahip olabilirsiniz.
Yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde edindiğimiz WordPress tasarım bilgilerimiz ve web alanındaki yeteneklerimiz ile uygun fiyatlı e-ticaret sitenize sahip olarak, işlerinizi bir adım ileriye taşıma şansına erişebilirsiniz.
Dünyada en fazla talep gören, siz kullanıcılarımız için de en ideal ve kullanışlı platform olan WordPress e-ticaret web tasarımı ile çağı yakalayarak rakiplerinizin önüne geçmeniz artık çok kolay.

WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurdurmanın Avantajları

Yeni müşterilere ulaşım kolaylığı ve hızlı bir alış-veriş imkanı sunması nedeniyle, günümüzde gittikçe daha fazla işletme ve marka e-ticarete taşınmaktadır.

Bunun doğal bir sonucu olarak ise ‘WordPress ile e-ticaret sitesi kurmak avantajlı mı?’ sorusunu soran kişilerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır.

WordPress tasarımı sayesinde sitenizi kendi tercihlerinize göre özelleştirebilme imkanına sahip olmanız, yeni birçok eklentiyi sitenize çok kolay şekilde entegre edebilmeniz, kredi kartı ödemesi ve iletişim formları gibi sınırsız özellikler sebebiyle e-ticarete giriş yapmayı düşünenler için bu sorunun cevabı evettir.
WordPress e-ticaret web tasarımı avantajları:

SEO Dostudur
WordPress tasarım platformunun en büyük artılarından biri, SEO dostu bir e-ticaret sitesine sahip olmanızdır. Ürünlerinizin Google ve benzeri arama motorlarında öne çıkmasını istiyorsanız, SEO dostu bir içerik yönetim sistemine ihtiyacınız bulunmaktadır. WordPress tasarım ise bunu size fazlasıyla sağlayacaktır.

Mobil Uyumludur
Günümüzde hemen hemen herkesin mobil cihazlar ile internete erişim sağlaması sebebiyle mobil uyum da çok önemli bir noktada bulunmaktadır. WordPress tasarım, masaüstü cihazlara ek olarak mobil aygıtlara da uyumlu birçok tema sunması nedeniyle e-ticarete giriş yapmak isteyen kullanıcılarımız için harika bir imkan sunmaktadır.

Güvenli Kullanım Sağlar
E-ticaret sitelerinin etkileşimi ve ulaştığı kullanıcı sayısı arttıkça bilgisayar korsanlarının ilgisini de daha fazla çekebilmektedir. WordPress tasarımı ile sitenizin güvenliğini sürekli şekilde güncel tutabilecek; bu sayede güvenli bir kullanıma sahip olacaksınız.

Esnektir
WordPress’te bulunan temaların fazlalığı ve çeşitliliği sayesinde sitenizi istediğiniz şekilde özelleştirebilir; aklınızda bulunan birçok yeniliği kolay şekilde sitenize entegre edebilirsiniz.
Üretmiş olduğumuz; modern, profesyonel, özgün ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sayesinde siz de e-ticarete giriş yaparken ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderecek bir e-ticaret sitesine sahip olacak; çağa uyum sağlayarak işlerinizi hayallerinizdeki şekilde büyütebileceksiniz.

Neden E-Ticaret Sitem Olmalı?

Markaların ve şirketlerin, ticari faaliyetlerini online şekilde internet üzerinden gerçekleştirmeleri olarak açıklanan e-ticaret; internetin günlük hayatımıza tamamen girmesiyle artık oldukça popüler bir hal almıştır. Peki, neden bir e-ticaret siteniz olmalı?

Günümüzde insanlar, mağazaları gezerek fiziki şekilde alışveriş yapmak yerine, kullanım kolaylığı ve sınırsız mağazaya erişim sağlayabilmeleri nedeniyle e-ticaret tercih etmektedir. Tek tuşa tıklamanın kolaylığı ile alışveriş yapmanın rahatlığı sebebiyle e-ticaret dünyadaki çoğu kişi için artık alışverişte en cazip ve ilk tercih olmaktadır.

Müşterilere Ulaşmanın En Kolay Yolu
E-ticaret sistemi ile dünya üzerindeki tüm müşteriler ile temasa geçme şansınız bulunur. E-ticarete giriş yaparak siz de tüm dünyadaki potansiyel müşterilere kolay bir şekilde ulaşabilir ve işinizi hayallerinizdeki gibi büyütme imkanına sahip olabilirsiniz.

7/24 Satış Yapma İmkanı
Fiziki mağazaların günün her saati aktif olma şansları yoktur. Fakat e-ticarete giriş yaparak haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif bir işletmeye sahip olma şansınız olur. Online mağazanız sayesinde dünyadaki bütün müşterilerinize 7/24 hizmet vererek markanızın kalitesini ve çekiciliğini artırabilirsiniz.

Düşük Maliyetler
Online mağazanız sayesinde kira ya da fatura bedeli gibi birçok giderden tasarruf edebilir. Böylelikle fiziki mağazalara kıyasla çok daha düşük maliyetler ile ticari hayatınıza yön verebilirsiniz. Günümüzde de birçok büyük firma bu tip giderlerden tasarruf etmek amacıyla e-ticaret sistemine geçiş yapmaktadır.

Çağın Gerisinde Kalmamanız İçin E-Ticaret Gündeminizde Olmalı

Artık insanlar bir ürün alacakları zaman ilk olarak internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sırasında da öncelikleri e-ticaret sitelerinin ürünleri olmaktadır. Çağa uyum sağlayarak e-ticarete giriş yapmanız halinde sizin de birçok yeni müşteriye ulaşma şansınız olacaktır.

Günümüzde hemen hemen her firmanın online satış yapmaya başladığını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Geleneksel yöntemlere bağlı kalan kişiler, çağa uyum sağlayarak e-ticarete giriş yapan rakiplerinden geride kalacaktır.

Eğer siz de uygun fiyatlı e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız, sunmuş olduğumuz web tasarım hizmetleri sayesinde; kullanımı kolay, mobil ve SEO uygunluğu olan e-ticaret sitenize sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesinde Olması Gerekenler

Müşterilerinize kolay ve aynı zamanda hızlı bir alışveriş deneyimi sağlamak, e-ticaret sitenizin ise daha etkili ve başarılı olmasını sağlamanız için birtakım özelliklerin sitenizde bulunması gerekir.

⦁ Site Tasarımı Özellikleri: Geleneksel ticarette mağazanız her ne kadar önemli ise e-ticarette de site tasarımı o kadar önem arz etmektedir. Site tasarımı yaparken müşterilerinizin taleplerini ve tercihlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanımı kolay ve zarif bir site her zaman müşterilerinizin ilgisini daha çok cezbedecektir.

⦁ Ödeme Kolaylığı: Sitenizin tasarımı kullanışlı ve güzel olabilir. Ancak ödemede zorluk yaşayan bir müşteri sitenize ilgisini hızla kaybedecektir. Bu sebeple mümkün olan en kolay ve hızlı ödeme sistemlerini sitenize entegre etmeniz gerekmektedir. Sunacağınız ödeme kolaylığı sayesinde sitenize gelen ziyaretçilerin, müşterilere dönme ihtimalleri daha da artacaktır.

⦁ Müşterilerinizle İletişiminizi Güçlü Tutun: Alışveriş yapan müşteriler, aldıkları bir hizmet veya malda problem yaşamaları halinde satıcıyla hemen iletişime geçerek mağdur olmaktan kaçınmak ister. Özellikle de e-ticaret için iletişim en önemli şartlardan biridir. Bu sebeple site tasarımı yapılırken iletişim önemli bir unsur olmaktadır.

⦁ Ürün Bilgileriniz Detaylı Olsun: Müşterilerinize sunacağınız bilgilerin doğru ve gerektiği kadar yeterli olması gereklidir. E-ticarete giriş yapmayı düşünüyorsanız, site tasarımı kadar dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta bu bilgilerin detaylı ve ikna edici olmasıdır.

Sahip olduğumuz WordPress e-ticaret web tasarımı bilgilerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde, siz müşterilerimizin taleplerini profesyonel şekilde yerine getirerek; e-ticaret siteniz ve işletmeniz için sürekli büyüme ve başarı sağlıyoruz.

WordPress E-Ticaret Web Sitesi Kurulum Ücretleri 

E-ticarete giriş yapmak amacıyla internet sitesine sahip olmak istiyorsanız ve web alanında gerekli bilgiye sahip değilseniz bir web site tasarım şirketiyle anlaşmanız gerekmektedir. Eğer kullanışlı ve iyi bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, 2022 yılı için bunun ortalama maliyeti sizin siteniz için beklenti ve taleplerinize bağlı olarak değişir. Yani alacağınız hizmete ve birçok faktöre göre maliyet değişebilmektedir.

Uzun soluklu ve profesyonel bir web sitesi için minimum bu rakamlar söz konusu olsa da ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda fiyatlar da değişebilmektedir. Bu nedenle profesyonel bir şirketle iletişime geçerek; beklentilerinizi ve ne istediğinizi dile getirmeli, bunun karşılığında da e-ticaret siteniz için bir fiyat almanız en sağlıklı hareket olacaktır.

WordPress tasarım uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz ile çağa uygun, etkili ve işletmenizi ileriye taşıyacak uygun fiyatlı e-ticaret sitesi ve web tasarım hizmetleri sunmak için sizleri bekliyoruz.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader