WordPress Site Fiyatları

Kitlenizin ilgisini çekmek, müşteri sadakati oluşturmak ve satışları artırmak için en iyi özelliklerle dolu uygun fiyatlı bir web tasarım paketi seçin.

Mini Paket

5.000 TL
/ tek seferlik

Kredi kartı ile online ödeme seçeneği

Hazır Tasarım
5 Sayfaya Kadar
Hosting / İlk Yıl
Alan Adı / İlk Yıl
Sınırsız Mail
Tek Seferlik Ödeme
Mobil Uyumlu Tasarım
Yönetim Paneli
Sınırsız Sayfa Ekleme
SSL Güvenlik Sertifikası
SEO Uyumlu Tasarım
Hızlı Arama Özelliği
WhatsApp Destek Özelliği
Sosyal Medya Uyumlu
Haftalık Yedekleme
Telefon & E-Mail & Ticket Destek
Haftalık Yedekleme
En çok tercih edilen

Orta Paket

10.000 TL
/ tek seferlik

Kredi kartı ile online ödeme seçeneği

Özel Tasarım
10 Sayfaya Kadar
Hosting Ücretsiz / İlk Yıl
Alan Adı Ücretsiz / İlk Yıl
Sınırsız Mail
Tek Seferlik Ödeme
Mobil Uyumlu Tasarım
Yönetim Paneli
Sınırsız Sayfa Ekleme
SSL Güvenlik Sertifikası
SEO Uyumlu Tasarım
Hızlı Arama Özelliği
WhatsApp Destek Özelliği
Sosyal Medya Uyumlu
Haftalık Yedekleme
Telefon & E-Mail & Ticket Destek
Haftalık Yedekleme

Büyük Paket

Fiyat alınız
/ tek seferlik

Kredi kartı ile online ödeme seçeneği

Özel Tasarım
10-50 Sayfa Tasarımı
Alan Adı Ücretsiz / İlk Yıl
Hosting Ücretsiz / İlk Yıl
Sınırsız Mail
Tek Seferlik Ödeme
Mobil Uyumlu Tasarım
Yönetim Paneli
Sınırsız Sayfa Ekleme
SSL Güvenlik Sertifikası
SEO Uyumlu Tasarım
Hızlı Arama Özelliği
WhatsApp Destek Özelliği
Sosyal Medya Uyumlu
Haftalık Yedekleme
Telefon & E-Mail & Ticket Destek
Haftalık Yedekleme
Yabancı Dil Desteği

Neden Web Siteniz Olmalı?

Profesyonel bir web sitesi müşterinizi artırır. Ürün veya hizmet satın alırken, web sitesi olan işletmeleri, olmayan işletmelere tercih edeceğini belirten tüketicilerin oranı

placeholder
placeholder

Web Sitesi Müşterilerinizi Nasıl Arttırır?

Öncelikle sadece iş yerinin önünden geçenlerle yetinmemek gerekiyor. Onun için işinizi bir web sitesi ile internete taşımak birinci adım. Daha sonra insanlar bir ürün veya hizmet aradığında karşılarına çıkmalısınız. Nasıl mı? İnternet sitesi olan firmalar hem doğal yollarla hem de reklamlarla ürün veya hizmet arayan müşterilerin karşısına çıkıyor.

Örnek olarak evinde elektrik arızası olan biri usta bulmak için ne yapar? Hemen cep telefonuna en yakın elektrikçi gibi bir arama yapar ve karşısına çıkan ilk birkaç siteye bakar ve ustayı arar. İşte ihtiyaç anında müşterinin karşısına çıkma ve müşteri kazanma bu şekilde gerçekleşir. Ama her site müşteri kazandırmaz. Biz bunun için çalışıyoruz.

WordPress Web Sitesi Kaç Paraya Yapılır?

İnternet sitesi kurma maliyeti 2023 yılı için temel bir web sitesinin ortalama maliyeti yaklaşık 5.000 – 10.000 TL civarıdır. İstenen sitenin işlevselliğine bağlı olarak bu rakamlar artabilir. İşlevsellikten kastım şu. Standart bir kurumsal ve e-ticaret sitesi dışında ben şöyle bir modül istiyorum gibi web tasarımcı kişiye veya firmaya taleplerinizi ilettiğinizde, daha fazla mesai harcacağı için maliyet artacaktır. Eklemeden geçmeceğim eğer yukarda zikrettiğim rakamların altına bir web sitesi yaptırıyorsanız profesyonel bir çalışma yapılmasını beklemeyin.

Birde web sitesi dışında alan adı (domain) yani firmanızın hangi web adresinde yayınlanacağı ve internet sitenizin hostingi (web sitesi ve epostanın çalışması için gereken şey) domain ve hosting fiyatı ortalama 1500  TL‘dir. Bu ücret her yıl ödemeniz gereken bir ücrettir.

Piyada bir çok domain-hosting firması var çoğu zaman kar etmek için bu rakamların altında satış yapsada. Bir yerden verip bir yerden aldıklarınıda es geçmeyelim. Örneğin düzgün bir hosting firması normalde her ay düzenli olarak sitenizin yedeğini alır. Bunu hosting için entegre edikmiş jetbackup modülü ile yapar. Eğer sizde jetbackup yada buna alternatif bir yazılım yoksa, yıllar önce bir müşterimizin x hosting firmasındaki sitesi için aylarca çalışma yaptıktan sonra x hosting firmasının hostingleri arızalandığı ve yedek alma sistemleri olmadığı için ayların emeğinin çöpe gittiğinini, bizim zamanımız, müşterinin hem zamanı, hem parası hemde hevesinin çöpe gittiğini de ilave etmek isterim. Ezcümle işinizi dijitale taşımaya niyetinde iseniz veya zaten olan dijital varlığınızı güçlendirmek istiyorsanız ufak meblağlara çok takılmayarak en iyi uzmanlar, firmalar ile çalışın.

Web sitesi yaptırmak istiyor ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız şu rehbere göz atın. Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

WordPress Kurumsal Tanıtım Sitesi Fiyatları

Öncelikle her şirket için kullanılabilecek olan tasarımın ve ihtiyaçların farklı olduğunu unutmayın. Bu nedenle: “wordpress web sitesi kurma maliyeti ve fiyatı” sorusunun en sağlıklı cevabı müşterinin talebine ve isteklerine göre ve çalıştığı wordpress ajansı veya uzmana göre değişecektir. WordPress site fiyatları için teklif al.

Daha büyük ve kaliteli web tasarım ajanslarına gittiğinizde bu rakam pek tabii artacaktır. O yüzden referanslarını inceleyip samimiyetine, sizi yarıda bırakmayacağına ve en önemlisi işini ehli WordPress uzmanına sitenizi emanet ederseniz çok paralar harcamadan daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Dil modülü (benim sitem farklı dillerde de olsun derseniz, bu maliyet artacaktır.)

WordPress E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

Eticaret siteleri iki ayrı gruba ayrılmaktır. Hazır CMS sistemleri ve hazır eticaret yazılımları. Hazır cms sistemlerinde en popüler ve arama motoru dostu altyapı wordpress’dir. Bu rakamlara çok güzel bir e-ticaret sitesi yaptırmanız mümkündür.

E-ticaret sitelerinin diğer sitelere daha yüksek rakamlara sahip olmasının nedeni, yapılırken çok daha fazla entegrasyon gerektirmesi, üyelik, veri depolama, kargo takip modülü vb modüllerin bulunmasıdır.

Eğer İdeasoft, ticimax gibi hazır eticaret yazılımları üzerinden bir site istersenizde  E-ticaret sitesi fiyatları kısmından fiyatları görebilirsiniz.

İşiniz için hala bir web sitesi yaptırmadıysanız bugün harekete geçerek rakiplerinizden biraz daha önde olmayı başarabilirsiniz. Teknik konularla sizi çok fazla yormadan düzgün ve profesyonel bir web sitesi yapabiliriz. Tek yapmanız gereken İletişim sayfasından bana ulaşmak. Sizinle önce telefonda sonra video konferans yapıp ihtiyacınıza göre kurumsal veya eticaret sitesi yapabilirim.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store
En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

WORDPRESS

Özel Tasarım WordPress

WordPress Özelleştirilmiş Tasarım Buğra Yazar Danışmanlık farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern,…
WORDPRESS

WordPress SEO Hizmeti

Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

WORDPRESS

WordPress Destek Hizmeti

WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var? Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun…
WORDPRESS

WordPress Eğitimi

WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

WORDPRESS

WordPress Güvenlik Hizmeti

WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

WORDPRESS

WordPress Web Tasarım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret web tasarım çözümleri

WORDPRESS

WordPress Yedekleme

Profesyonel WordPress Yedekleme Hizmeti Buğra Yazar Danışmanlık ile ortak olduğunuzda, yolun her adımında yanınızda olmaya söz veriyoruz. İçeriği kaybetmek, hiçbir…
WORDPRESS

WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

WORDPRESS

WordPress Hosting

WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

WORDPRESS

WordPress E-Ticaret

WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

WORDPRESS

WooCommerce Uzmanı

WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…
WORDPRESS

WordPress Nedir?

WordPress, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Bu platform sayesinde, bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için gereken çeşitli araçlar ve özellikler sunulur.

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Hiçbir sonuç bulunamadı.
Google Değerlendirme Notu
5.0
185 yoruma göre
js_loader