Restoran Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

WordPress Restoran Web Sitesi Tasarımı

Bir restoran için yeni bir web sitesi tasarımı oluşturmaya gelince, sitenizin markanızı, atmosferinizi ve yemek deneyiminizi iletebildiğinden emin olmak önemlidir. Restoranınızın görünümü ve hissi, uyumlu bir marka oluşturmak için web sitenizin tasarımına yansıtılabilir.

Restoran web sitesi tasarımınız sadece markanızı yansıtan harika bir tasarıma sahip olmamalı, aynı zamanda potansiyel müşterilere menünüz, rezervasyon bilgileriniz ve çalışma saatleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak bilgileri organize ve etkili bir şekilde sunmalıdır. Web sitesi tasarım ajansımız, markanıza ve özel ihtiyaçlarınıza hitap eden bir restoran web sitesi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Menünüzü sergileyen bir restoran web sitesi tasarımı önemlidir, bu muhtemelen çoğu ziyaretçinin sitenizde aradığı en önemli öğe olacaktır. Etkileşimli menüler eklemekten, PDF’lere veya web sitenize menüler yerleştirmeye kadar, menünüzü güzel ve modern bir şekilde sergileyebiliriz.

Restoran Web Sitesi Geliştirme İçin WordPress

WordPress açık ara en popüler içerik yönetim sistemidir. Disney, Sony ve Facebook gibi birçok önde gelen şirket, güçlü ve tamamen özelleştirilebilir bir platform olduğu için kendi web siteleri için WordPress’i kullanıyor. WordPress’e geçiş yaptığınızda, internetteki web sitelerinin yaklaşık %40’ı bu platform tarafından desteklendiğinden, WordPress kullanıcıları topluluğunun bir parçası olacaksınız.

Açık kaynaklı bir yazılım olarak WordPress son derece özelleştirilebilir. Esasen, sahip olduğunuz herhangi bir tasarım veya fikir WordPress ile hayata geçebilir. Bu platform ayrıca, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir restoran web sitesi tasarımı oluşturabilmeniz için 40.000’den fazla eklenti seçeneği ve binlerce tema ile donatılmıştır.

Restoran Web Tasarımı İçin SEO Optimizasyonu

Arama motorları aracılığıyla bulunan yerel bir restoran için anahtardır. Arama sonuçlarında görünmek, bölgenizdekilerin restoranınızı bulmasına yardımcı olur ve yeni müşteriler ve müşteriler kazanmak için önemli bir araç olabilir. Web sitesi tasarım ajansımız, web sitenizin arama motoru için optimize edildiğinden ve en iyi uygulamaları takip ettiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Web sitesi SEO için takip ettiğimiz beş adımlı bir sürecimiz var.

Anahtar kelime araştırması ile başlayacağız. Bu, hedef pazarınızı ve sektörünüzde aranan anahtar kelimeleri anlamamıza yardımcı olacağından, yeni restoran web sitesi tasarımınız için önemlidir. Bir sonraki aşamada ekibimiz, web sitesi tasarımınızın başarılı olmasını sağlamak için meta başlıkları, alt etiketleri ve site haritasını yapılandırmak için arka uç üzerinde çalışacaktır. Yapı optimizasyonu, 5 adımlı sürecimizdeki bir sonraki adımdır. Arama motorlarının içeriğinizi kolayca tanıyabilmesi için sitelerimizi her zaman uygun URL ve kalıcı bağlantı yapısıyla oluştururuz. Sosyal optimizasyon, sürecimizin bir diğer önemli alanıdır. Farklı sosyal platformlarda paylaşıldığında, restoran web sitenizin harika görünmesini ve tarzınıza uymasını sağlıyoruz. Son olarak, size analitik ve izleme araçları verilir, bunlar web sitesi trafiğinizin nereden geldiği hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur ve daha fazla aç müşteri çekmek için pazarlama stratejileri ve iş planları oluşturmak için harika veriler olabilir.

Restoran Web Sitesi Geliştiriciniz Olarak Neden WNM Yazılım ile Çalışmalısınız?

WNM Yazılım, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, dini kuruluşlar, okullar, profesyonel işletmeler, restoranlar ve daha fazlasından oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Yıllar içinde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi web sitesi tasarım ajanslarından biri haline geldik ve mutlu müşterilerden ve restoran sahiplerinden 300’ün üzerinde 5 yıldızlı Google yorumu aldık. Ekibimiz ayrıca üst düzey web sitesi tasarımları oluşturmak için akıcı bir süreç geliştirdi. Müşterilerinize sergilemekten gurur duyacağınız bir web sitesi tasarımı oluşturmak için restoranınızla birlikte çalışacağız.

Web sitesi tasarım şirketimiz, yeni restoran web sitenizi oluşturmanın her aşamasında size rehberlik edecektir. Düzenlemenize yardımcı olmak ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için proje boyunca desteğiniz olacak kişisel bir proje yöneticisine atanacaksınız. Sürecimiz, yaratıcı bir brifing başlangıç ​​görüşmesi ile başlar. Hedefleriniz, beklentileriniz hakkında sohbet edeceğiz ve bir proje planı oluşturmak için birlikte çalışacağız.

Sürecin ikinci aşamasında tasarım ekibimiz, benzersiz fikirlerinizi ve tasarım en iyi uygulamalarını birleştiren örnekler geliştirecektir. Maketleri incelemek ve yapılmasını istediğiniz değişiklikler hakkında sohbet etmek için birlikte çalışacağız. Onaylanmış bir tasarıma sahip olduğumuzda, web sitesi tasarımcılarımız yeni restoran web sitesi tasarımınızı WordPress platformuna yerleştirecektir. İncelemeniz için çalışan bir web sitesi bağlantısı sunacağız.

Sürecin son aşaması revizyonlardır. Bu revizyonlar, mükemmelleştirilmiş ve gurur duyacağınız bir restoran web sitesi tasarımına sahip olana kadar sitede ince ayarlar ve değişiklikler yapma fırsatı sunar. Web siteniz tamamen onaylandığında, yeni sitenizi güvenli sunucularımızda başlatacağız. Bu noktada, devam edebilmeniz için web sitenize yönetici girişinin yanı sıra destek ekibimize erişiminiz de verilecektir.

Büyüdükçe veya restoran menünüz değiştikçe sitenizde ince ayarlar ve değişiklikler yapmak için inue.

WNM Yazılım ekibi, restoranınız için size olağanüstü bir web sitesi tasarımı deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Hayallerinizdeki web sitesini geliştirmek için ekip olarak birlikte çalışacağız.

Restoranınız için güzel, duyarlı ve bilgilendirici bir web sitesi tasarımını nasıl oluşturabileceğimizi öğrenmek için WNM Yazılım’taki ekibimizle bugün iletişime geçin.

2022 Yılı İçin Restoran Site Tasarım Örnekleri

Son olarak yazımızda 2022 yılı için restoran sitesi örneklerine değinmek istedik.  Çoğu büyük zincir restoranların internet sitelerine baktığımızda bizleri ilk online satışa uygun olduğu söylenen birçok kampanya seçenekleri karşılıyor. Ardından ana sayfanın biraz daha aşağılarına inince en çok satan ürünleri görebiliriz. Sonrasında ana sayfada olmazsa olmaz sipariş hattı numaraları göze çarpıyor. Genellikle bu tarz restoran sitesi örneklerinde birbirinden farklı renkler kullanılıyor ve böylece internet sayfasına bakan müşterinin dikkatini çekmek hedefleniyor. Daha çok örnek incelemek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader