Sitenizin temasından eklentilerine kadar her şeyi ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyip WordPress Kurulum hizmeti veriyoruz.

WordPress Kurulum Hizmetinde Yaptıklarımız

WordPress kurulumu
Lisansı tema ve demo kurulumu
WordPress için eklenti seçimi ve kurulumu
Gerekli wordpress ayarlarının yapılması
Satın alınan temanın kurumsal kimliğe uygun hale getirilmesi
SMTP ve iletişim form ayarlarının yapılması
Önbellekleme eklentisinin kurulumu
SEO eklentisi (Yoast, Rank Math, All in SEO Pack) kurulumu
Hizmet veya ürün sayfalarının hazırlanması
Firma logosunun eklenmesi
İletişim bilgileri ve sosyal medya bağlantılarının eklenmesi
İşletme haritasının eklenmesi
Ürün veya hizmet detay sayfalarının oluşturulması
WordPress Türkçeleştirme
Cache eklenti kurulumu ve ayarları
Gerekli güvenlik ayarlarının oluşturulması
Google Analytics, Site Haritası, Google Search consoel kurulumu

Ne Tür WordPress Kurulumları Yapıyoruz?

Seçtiğiniz veya birlikte seçeceğimiz WordPress temasına göre tanıtım sitesi, şirket sitesi, kişisel blog sitesi, kurumsal site, e-ticaret siteleri için wordpress tema kurulum hizmeti veriyoruz.

WordPress site kurulumu yaptırmak basit bir iş değildir. Kolay gibi görünen ama kendi içinde zorlukları olan bir yazılım sistemidir. Yeni site kurulumu yaptırmak veya var olan internet sitenizin tasarımı değiştirmek için iyi bir analiz yaparak size en uygun tasarım hizmetini sunuyoruz. Bütçenize uygun olan web sitesi kurulum paketlerimizi WordPress Kurulum Fiyatları bölümünden inceleyebilirsiniz.

WordPress kurulumu sonrası firmamızdan sürekli olarak destek alabilirsiniz. Aşağıdaki hizmetlerimiz wordpress kurulum hizmeti kapsamında yaptığımız çalışmalardır.

Kurumsal WordPress Site Kurulumu
WordPress E-Ticaret Kurulumu
WordPress Blog Kurulumu
WordPress Subdomain Kurulumu

WordPress Kurulumu Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

WordPress web sitesi kurmak için çok popüler bir platformdur. Gerek kişisel gerekse kurumsal işler için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hızlı, Kolay ve Türkçe yönetim paneli ile WordPress site kurulumu konusunda profesyonel destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi tek tek adımları takip ederek size WordPress site kurulumun nasıl yaptığımızı anlatacağız.

Ana içeriğinizi belirleme
Alan adı seçimi
Hosting seçimi
WordPress kurulumu
Temanızı seçimi ve kurulumu
Gerekli ve önemli eklentilerin kurulumu

1. Ana içeriğinizi belirleme

Kuracağımız sitede neyi amaçladığınız önemlidir. Çünkü, bir blog sayfası ile e ticaret sayfası aynı amaçları aynı fonksiyonları barındırmamaktadır. Kuracağınız sayfa bir blog mu, kurumsal site mi? yoksa e ticaret sitesi mi bunları proje başlangıcında birlikte karar vermeniz gerekir. Eğer çoktan karar verdiyseniz eğer bir sonraki adıma geçebiliriz.

2. Alan adı seçimi

Üzerinde uzun uzun düşünülmesi gereken bir konudur çünkü kullandığınız alan adı sizin marka yüzünüz olacaktır. Aynı caddede yürüdüğünüz zaman tabeladan markanın adını gördüğümüz gibi. Tabela o markanın bir nevi yüzüdür çünkü onla hatırlanır onla aranır. Alan adının önemini saymakla bitiremeyiz. Okunması kolay, akılda kalacak ve jenerik bir alan adı belirlememiniz önemlidir. Kolay telaffuz edilen adlar seçmelisiniz. Seçtiğiniz alan adının sonuna gelecek uzantıyı ise yine birlikte belirleyebiliriz. En uygun bulduğunuz ve sitenizle örtüşen örneğin .com, .net veya .com.tr olan bir uzantıyı seçerek bu alan adı ile eşsiz bir markaya dönüşebilirsiniz.

Alan adı belirlemenin en kolay yollarından biri olan www.domainr.com sitesine girerek kendiniz veya firmanız için en uygun alan adının önceden satın alınıp alınmadığını kontrol edebilirsiniz. Alan adı belirlemeniz bittikten sonra karar verdiğiniz alan adını Sekme.net/Alan-Adi firmamızdan diğer firmalara göre ucuz ve daha ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

3. Hosting hizmeti

Doğru web hosting hizmeti veren yerleri biraz bulmak zordur ve bulurken araştırılması bakılması gereken bazı özellikler vardır.

Web sitenizde ne kadar kaynağa ihtiyacı var önünüzdeki 1 yıl için planınız ne ve ne kadar büyütmek istediğiniz.
7/24 ve 365 gün sağlıklı şekilde çalışan stabil bir web host çok önemlidir.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman destek almak için müşteri desteği ile iletişime geçmek büyük bir kolaylıktır.
Her web sahibinin programcılık geçmişi olmaya bilir kontrol panelinin kullanıcı için kolay çözümlü olmalıdır.
Web site sahibi olmanın bütçesi uzun vadede çok önemlidir. İhtiyacınızı karşılamayan hosting için fazla fazla para ödemeyi kimse istemez.
Yeni müşterilerimize özel %20 İndirim fırsatını kaçırmayın

Hosting hizmetini sizlere en uygun ve en kaliteli şekilde sunduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. Herhangi bir problem karşısında çözümler arayan çalışanlarımız ile sizlere vereceğimiz hizmetlerden mutluluk duyarız. İhtiyacınıza göre bireysel veya kurumsal WordPress hostingler için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

4. WordPress Kurulumu

Bu adımda en güncel ve sorunsuz çalışan WordPress altyapısını daha önceden satın aldığınız veya bizden satın almış olduğunuz hostinginize kurarak çalışmalara hemen başlıyoruz.

5. Tema Seçimi ve Kurulumu

Sitenizin görünümü örnek verdiğimiz tabela kadar da önemlidir. Çünkü gezdiğimiz caddede ilk tabelaya sonra da dükkana bakarız burada da dükkanımız sitemizin görünüşü olmuş oluyor. Sitemiz ne kadar sade ne kadar düz olursa o kadar iyi renk uyumlarının kötü olması ve karmaşıklık olmaması için daha dikkatli olmalısınız.

Dışardan bir göz olarak sitenizi sürekli değerlendirmelisiniz. WordPress ise bunları size tonlarca temayı sunan bir platformdur. Hem ücretsiz hemde ücretli temaları bulunmaktadır. WordPress tema galerisinde iyice gezdikten sonra kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz temayı seçin. Ücretli temalar için themeforest.net internet sitesini tercih edebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra geriye satın aldığınız veya ücretsiz indirdiğiniz temayı hostinginize düzgün bir şekilde yüklemek kalıyor. Eğer yüklerken sorun yaşıyorsanız veya beğendiğiniz temada bir takım özelleştirmeler, türkçe çevirileri ve ek modül eklemek gibi hizmetler almak istiyorsanız bu konuda size yardımcı oluyoruz.

6. Gerekli ve önemli eklentilerin kurulumu

WordPress te olmazsa olmazlarımızdan eklentilerdir eklentiler kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayabilir. WordPress sitenize yönetici gelişmeleri, web site güvenliği vb. gibi konularda fonksiyonelliğini artırabilecek tonlarca eklenti bulunmaktadır.

Akismet Anti-Spam
Contact Form 7
Easy WP SMTP
Enable Gzip Compression
iThemes Security Pro
Really Simple SSL
Redirection
Yoast SEO, Rank Math SEO veya All in SEO Pack
WP Super Cache, Wp Rocket Cache, LiteSpeed Cache
WP Bakery Page Builder, Elementor

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader