Avukat Web Sitesi

Avukat ve Hukuk Bürolarına özel geliştirmiş olduğumuz yönetim panelli kurumsal web sitesi. Arama motoru uyumlu hukuk bürosu ihtiyaçlarına uygun mobil uyumlu siteler uygun fiyat ile hizmetinizde.

placeholder

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Avukat & Hukuk Bürosu Site Örnekleri

wp nedir

WordPress Nedir?

wordpress avantajlari

WordPress’in Avantajları Nelerdir?

thumbnail Y9aDhIa

Gizlilik Politikası Nedir?

outlook logo

Outlook Mail Kurulumu ve Ayarları

Bizi Tercih Edenler

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Avukatlar İçin Web Tasarım Hizmeti

Her sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de özel web tasarım hizmeti, internet aramalarında kolay bulunmak için önem taşıyan bir konudur. Avukatlar için web tasarım hizmeti alarak siz de hukuk bürosu ya da kişisel avukat web sitesi yaptırabilirsiniz. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan WNM Yazılım sizin için profesyonel avukat internet sitesi tasarımınızı kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarlar.

Günümüzde, yapılan işlerin dijitalde tanıtımı çok önemlidir. Özellikle resmi işler yürüten isim ve şirketlerin kendilerini müşteriye doğru bir şekilde tanıtmaları gerekir. WNM Yazılım işte tam olarak bu açıdan size doğru ve güvenilir dijital hizmet sunuyor.

Hukuk işlerinin ciddiyeti ve resmiyeti adına hukuk bürolarının ve avukatların sahip olması gereken kendilerine özel avukat sitesi oluşturmaları gerekir. Bu gereklilik, müşteriye güvenilir ve doğru hizmeti verdiğinize dair kanıt sunmak içindir.

Avukat olarak; kendi web sitenizi oluşturmak için bir bilginiz yoksa veya site oluşturmak için hangi bilgileri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız WNM Yazılım’tan güvenilir ve doğru avukat web tasarım hizmeti detaylarını öğrenebilir ve işinizi profesyonellerin eline bırakabilirsiniz.

Avukatlar İçin Kişiye Özel Web Tasarım

Sıradan ve herkes gibi olmadan kendinize özel avukat sitesi oluşturmak için doğru adresteniz. WNM Yazılım’ta profesyonel ve hızlı teslimatla SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu web tasarımı oluşturuluyor. Kişiye özel web tasarımı, sizin belirlediğiniz doğrultular; eklentiler, portföy vs. ile oluşturuluyor.

SEO uyumlu web tasarımı ve içeriğe sahip olduğunuz zaman internette bulunabilirliğiniz önemli ölçüde etkileniyor. Bu yüzden, kendinize özel web sitesine sahip olmak istiyorsanız güvenilir ellerde olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

Online avukat hizmetleri ve iş kolaylığı için kişiye özel web tasarımı da diğer hizmetlerimiz gibi size üç aşamada sunuluyor.

⦁ Teklif: İhtiyacınız doğrultusunda detaylı plan ile size fiyat teklifi yapılıyor.
⦁ İş Planı: Teklifi onaylamanız dahilinde kişiye uygun olan iş planı hazırlanıyor.
⦁ Teslimat: Sunulan teklif ve iş planı ile kişiye özel hazırlanan web site teslim ediliyor.

Avukatlar İçin Profesyonel Görünümlü İnternet Site Hizmeti

Avukatların işlerini ve hizmetlerini sundukları internet sitelerinde ilk izlenim çok önemli etki yaratıyor. Bu yüzden kendinizi tanıttığınız, portföyünüzü sunduğunuz, çalışma şeklinizi ve iletişim bilgilerinizi paylaştığınız bir dijital hizmet platformun profesyonel görünümde olması gerekir. Kötü tasarım, sizi çalışma alanınızda geriye düşürür ve güvenilir olmayan izlenim uyandırır.

WNM Yazılım’ın sunduğu profesyonel avukat web tasarım hizmeti ile müşteriye işlevsel ve kaliteli bir görünüm yaratırsınız. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve mobil uyumlu internet sitesi sahibi olmak sizi arama motorlarında da ön plana çıkaracaktır.

Avukatlara özel profesyonel internet sitesi ile sosyal medyada aktifliği ve ulaşılabilirliğinizi artıran, ziyaretçilerle sağlıklı iletişim kurmanızı sağlayan hizmet sunuluyor. Bunun yanında sahip olduğunuz hukuk büronuzun imajı profesyonel internet sitesi dizaynı ile artırılıyor. Online hizmet teknolojisi çağında online avukat işleriniz için tasarlanıyor.

 

Hukuk Web Siteleri Nasıl Hazırlanır?

Avukatlar için web tasarım hizmeti almadan önce belki de web sitelerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Hukuk web sitesi yapılırken:

 • Hukuk bürosu ya da kişisel avukat sitesi için alan adı ve hosting seçimi,
 • Sektöre ve sitenin işlevine uygun tema seçimi,
 • Site içi mobil ve kullanıcı odaklı tasarım,
 • Site içi görsel tasarım ve düğme dizaynı
 • Ticaret ve Şirketler Hukuku, İş ve İşçi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Arabulucuk gibi avukatlı hizmetleri sayfalarının tasarımı
 • Kurumsal kimliğinize uygun tasarım düzenlemeleri.

Sonrasında site tasarımınızı en hızlı şekilde gerçekleştirerek SEO ve mobil uyumlu web sitenizin açılışını gerçekleştiririz. Böyle profesyonel tasarıma sahip bir hukuk web sitesi, firmanızın ve sizin adınızın daha çok bilinmesine yardımcıdır. Ayrıca internette yer almanız ve gerçekten kullanıcı deneyimi önemsenerek tasarlanmış bir web siteye sahip olmanız müvekkil adaylarının size daha çabuk ulaşmasına yardımcıdır.

İnternette var olmak, web kullanıcılarının size daha çok güvenmesini de sağlar. Ayrıca internet kullanıcılarına hukuki konularda verdiğiniz hizmetler yanında belli sektörel bilgiler de verebilirsiniz. Böylece gerçekten işini severek yapan ve işinin uzmanı bir avukat ya da hukuk bürosu sahibi olduğunuzu açıkça gösterebilirsiniz.

Avukat Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Bir hukuk web sitesi ya da avukat internet sitesi içinde iletişim bilgileri en başta yer almalıdır. Hukuki bir işlem için sizden danışmanlık ya da dava konusunda yardım almak isteyenler için:

 • Kullanımı kolay menü ve site içi tasarım,
 • Bütün cihazlarda kolay kullanım avantajı sağlayan mobil uyumluluk,
 • Seo uyumluluğu,
 • Kolay yönetim paneli,
 • Blog,
 • Soru ve cevap kısmı,
 • İletişim formu,
 • Sosyal medya eklentileri,
 • Whatsapp ve Chatbot bağlantıları,
 • Referanslar,
 • Hizmet verilen hukuk dalına yönelik kanun maddelerinin ve bilgilendirmelerin yer aldığı bir sayfa en iyi kullanıcı deneyimini sunmak üzere web tasarım hizmeti veririz.

Avukat Web Sitesi Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Avukat web sitesi sahibi olduğunuzda:

Müvekkil adaylarınız ve danışanlarınız size daha kolay ulaşacaktır.

Lokasyon bazlı ve şehir içi aramalarda internette adres üzerinden hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Günümüzde insanlar bilgiyi en kısa yoldan bulup tüketmek ister. İyi hazırlanmış bir web sitesiyle onlara aradıkları bilgiyi sunup tek tıkla telefon araması gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Web Dizaynı | Avukat 2022 Siteleri

Web dizaynı hizmetinde ajanslar yüksek fiyatlar teklif ediyor olabilir. Ancak sahip olduğunuz bütçeyi ve ihtiyacınız olan bilgileri belirterek WNM Yazılım’tan uygun fiyatlı profesyonel dijital hizmet alabilirsiniz.

Hukuk bürolarına, avukatlara profesyonel web sitesi oluştururken WNM Yazılım şirketi sizin istekleriniz ve sahip olduğunuz maddi imkan doğrultusunda hareket eder. Bütçenize uygun teklif ve iş planı hazırlayarak teslimat gerçekleştirir.

Profesyonel avukat sitesi hazırlanırken; SSL sertifikası, SEO uyumlu içerik yazarlığı, mobil uyumluluğu, hızlandırma ve optimizasyon, site kurulumu ve sayfa sayısı gibi birçok faktör fiyatı etkiliyor. Bu faktörler söz konusu iken uygun fiyatlı profesyonel bir web dizaynına sahip olmak istiyorsanız WNM Yazılım ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğunuz bütçe ve istekleriniz göz ardı edilmeksizin eşit şartlarda, hızlı ve güvenilir hizmetin verildiği adrestesiniz. İhtiyaçlarınızı belirterek danışmanlık şirketi ile iletişime geçip ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Avukatlar Web Fiyatları & Ücretleri

Avukat internet sitesi fiyat aralığı genellikle site için seçtiğiniz temaya, hosting ve alan adı kaydına, projenin detaylarına göre değişir. Temel ve kişisel bir avukat firmaları ve hukuk firmaları için internet sitesi yaptırmak isterseniz bu durumda siteniz için  avukat web sitesi fiyatları 5000 TL. Kurumsal, işinizi ve sizi anlatan, estetik, seo ve mobil uyumlu, yönetim paneline sahip bir web sitesi sayesinde marka bilinirliğinizi kolayca arttırabilirsiniz. Avukat veya hukuk bürosu iseniz ve web tasarım hizmeti almak istiyorsanız bize 7/24 ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader