Mobil ve SEO uyumlu WordPess site yapan firma arıyorsanız iletişime geçin. Firmanıza özel wordpress çözümleri sunalım.

WordPress site yapan firma arıyorum

Bir çok kurumsal firma artık sitelerini WordPress ile yaptırmakta ve kullanmaktadır. İstanbul’da WordPress firmaları arıyorsanız internet sitenizi yenileyebilir, aylık bakımını yapabilir yada sitenizi yeniden yapabilirim. Tek yapmanız gereken İletişim sayfamdan bana ulaşmak. WordPress ile yaptığım web sitelerine bugrayazar.com.tr/referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.

WordPress Nedir?

WordPress ücretli ve ücretsiz tasarımlar ile çok basit şekilde sitenize yazı, sayfa ve ürün eklemenizi sağlayan içerik yönetimi sistemidir. WordPress’in kurumsal firmalar tarafından fazlaca tercih edilmesinin sebebi ise SEO yönünden rakiplerine göre daha başarılı sonuçlar vermesidir.
WordPress size şık ve profesyonel web siteleri oluşturma imkanı sunar. Bu denli geniş kapsamlı bir sistemi daha iyi anlatmam gerekirse internette gördüğünüz her 3 internet sitesinden 1’i wordpres’i tercih etmektedir. Kullanıcı sayısı bir hayli fazla olsa da, teknik anlamda sibu sisteme tam anlamıyla hakim olan wordpress ajansı çok az bulunmaktadır.

WordPress Avantajları Nelerdir?

Kolay kurulur.
Kullanımı kolaydır.
Yönetim paneli türkçedir.
Arama motoru /SEO dostudur.
Kod bilmenize gerek yoktur.
Eklenti mağazasından ihtiyacınız olan eklentiyi hızlıca bulma imkanınız vardır
Binlerce tema seçeneği vardır. Şu yazıma göz atabilirsiniz. WordPress Tema Siteleri

WordPress Uzmanından Yardım Alın

10 yıldır bu işi yapan bir wordpress uzmanı olarak, firmanız için kurumsal site yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formu doldurmanız yeterli. Sizi en kısa zamanda arayıp nasıl bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu sorarak sizlere çözümler sunuyorum.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader