WordPress

WordPress Site Yapan Firmalar

WordPress site yapan firma arıyorum

Bir çok kurumsal firma artık sitelerini WordPress ile yaptırmakta ve kullanmaktadır. İstanbul’da WordPress firmaları arıyorsanız internet sitenizi yenileyebilir, aylık bakımını yapabilir yada sitenizi yeniden yapabilirim. Tek yapmanız gereken İletişim sayfamdan bana ulaşmak. WordPress ile yaptığım web sitelerine bugrayazar.com.tr/referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.

WordPress Nedir?

WordPress ücretli ve ücretsiz tasarımlar ile çok basit şekilde sitenize yazı, sayfa ve ürün eklemenizi sağlayan içerik yönetimi sistemidir. WordPress’in kurumsal firmalar tarafından fazlaca tercih edilmesinin sebebi ise SEO yönünden rakiplerine göre daha başarılı sonuçlar vermesidir.
WordPress size şık ve profesyonel web siteleri oluşturma imkanı sunar. Bu denli geniş kapsamlı bir sistemi daha iyi anlatmam gerekirse internette gördüğünüz her 3 internet sitesinden 1’i wordpres’i tercih etmektedir. Kullanıcı sayısı bir hayli fazla olsa da, teknik anlamda sibu sisteme tam anlamıyla hakim olan wordpress ajansı çok az bulunmaktadır.

WordPress Avantajları Nelerdir?

Kolay kurulur.
Kullanımı kolaydır.
Yönetim paneli türkçedir.
Arama motoru /SEO dostudur.
Kod bilmenize gerek yoktur.
Eklenti mağazasından ihtiyacınız olan eklentiyi hızlıca bulma imkanınız vardır
Binlerce tema seçeneği vardır. Şu yazıma göz atabilirsiniz. WordPress Tema Siteleri

WordPress Uzmanından Yardım Alın

10 yıldır bu işi yapan bir wordpress uzmanı olarak, firmanız için kurumsal site yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formu doldurmanız yeterli. Sizi en kısa zamanda arayıp nasıl bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu sorarak sizlere çözümler sunuyorum.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Paylaş
Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader