Nasıl çalışır:
Web Tasarım Süreci

Son 13 yılı, her projenin müşteri beklentisini aşması için web sitesi tasarım ve geliştirme sürecimizi mükemmelleştirerek geçirdik. Haydi başlayalım!

placeholder
Araştırma, arka plan ve alım

Katılım ve proje brifingi

Web sitesi tasarım projenizi onayladıktan sonra, web tasarım ve geliştirme sürecimizde sizinle birlikte yürümesi için sizi deneyimli bir proje yöneticisiyle eşleştireceğiz. İlk adım, birbirinizi tanımak ve proje amaç ve hedeflerinin üst düzey bir genel bakışını gözden geçirmektir. Proje yöneticimiz, projede başarılı olmamız için ihtiyaç duyacağımız tüm bilgileri detaylandırmak için ekibimizle birlikte bir brifing sürecinde size yol gösterecek.

placeholder
placeholder
Site mimarisi, yapısı ve hiyerarşisi

Site haritası

Bir sonraki adım, genel site mimarisini ve ana sayfa yapısını tanımlamaktır. Uzman ekibimiz, sektördeki en iyi uygulamalara, müşteri yönlendirmesine ve yılların deneyimine dayalı olarak web sitesi sayfa yapısını yönlendirecek ve yönlendirecektir. Oradan, web sitenizin ziyaretçilerine rehberlik edecek en iyi kullanıcı yolculuğunu sağlamak için bir ana sayfa yapısı önereceğiz.

Yaratıcı tasarım ve inceleme

Ana sayfa düzeni ve tasarımı

Artık site yapısını ve ana sayfa çerçevesini tanımladığımıza göre, tasarım ve yaratıcı sürece geçiyoruz. Profesyonel tasarım ekibimiz incelemeniz, düzeltmeniz ve onayınız için ana sayfa tasarımı geliştirecektir. Tasarımın tam olarak öngördüğünüz gibi olmasını ve aradığınız sonuçlarla tamamen uyumlu olmasını sağlamak için sizinle ve ekibinizle birlikte çalışacağız.

placeholder
placeholder
Web sitesi oluşturma

Web sitesi geliştirme ve uygulama

Artık tamamen onaylanmış bir tasarıma ve düzene sahip olduğumuza göre, web sitesi geliştirmeye başlıyoruz. Sitenizin boyutuna bağlı olarak, sitenin tamamını oluşturacağız veya aşamalı bir yaklaşım benimseyeceğiz. Uzman web sitesi tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan ekibimiz, tasarımınızı hayata geçirecek ve gerekli işlevsellik veya entegrasyon geliştirmeleri üzerinde çalışacaktır.

Dahili test ve inceleme

Kalite güvencesi

Geliştirme sitenizi görmeden önce, titiz bir kalite güvence sürecinden geçer. Her site bir meslektaş incelemesi oturumundan geçirilir ve tüm modern cihazlarda ve tarayıcılarda manuel olarak test edilir. Her zaman en iyi uygulamaları takip ettiğimizden emin olmak için arka uç kodumuz için son derece yüksek standartları koruyoruz.

placeholder
placeholder
Müşteri incelemesi ve revizyonları

Web sitesi sunumu ve revizyonu

İncelemeniz ve geri bildirimde bulunmanız için yeni oluşturulmuş geliştirme sitesini size ve ekibinize devredeceğiz. Bu aşamada, metin veya grafik güncellemelerinden büyük yapısal düzenlemelere kadar her türlü değişikliği arıyoruz. Tüm geri bildirimleri tam olarak anladığımızdan emin olmak için, kullanımı kolay revizyon toplama araçlarının yanı sıra canlı toplantılardan yararlanacağız. Sonuçtan tamamen memnun kalana kadar buna göre değişiklikler yaparız.

Nihai onay, kalite kontrol ve yayın

Web sitesi yayını

Tüm geri bildirim ve revizyon turlarından geçtikten sonra, son onayınızı isteyeceğiz. Şu anda, siteyi üretim ortamımıza taşıyacağız ve hiçbir şeyin gözden kaçmadığından emin olmak için son kalite güvence sürecimizi çalıştıracağız. Web sitesi lansmanının planlı ve sorunsuz olmasını sağlamak için teknik ekibinizle birlikte çalışacağız.

placeholder
placeholder
Yayın sonrası başarı

Sürekli destek ve başarı

Siteniz kullanıma sunulduğunda, sizi birinci sınıf destek ve başarı ekibimizle tanıştıracağız. Bu ekip, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, her türlü soruya, sorun gidermeye veya gerektiğinde genel desteğe yardımcı olmak için oradadır. Ekibimiz ayrıca, devam eden inceleme ve denetim sürecimiz aracılığıyla müşterilerin başarılı olmasına proaktif olarak yardımcı olacak şekilde yapılandırılmıştır. Nasıl çalıştığını görün.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader