Rent a Car Firmaları İçin Web Tasarımı

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Rent A Car Firmaları İçin Özel Web Tasarım Hizmeti

Rent a car, Türkçe anlamı araba kiralamak olan ve özellikle dijital dünyanın gelişmesiyle daha da bilinir hale gelmiş bir uygulamadır. Önceden araba kiralama şirketleri, dijital dünyada yer almıyorken havalimanı gibi yolcuların fazla gidip geldiği yerlerde bulunurdu. Ancak günümüzde dijital ortama taşınmasıyla bu şirketlerle alakalı web tasarım hizmetleri de gelişmektedir.

Birçok araba kiralama şirketi, kiralama işlemlerini daha verimli hızlı bir şekilde yapabilmek Rent a car için özel web tasarım hizmeti işine başvurmaktadır. Bu sayede kiralanacak arabalar görünür kılınır ve müşterilere kolay bir şekilde ulaştırılır. Biz bu yazımızda araba kiralama firmaları için internet sitesi kurulumuyla birlikte online araba kiralama şirketleri için web tasarım dizaynlarına bakıyor olacağız.

Araba Kiralama Firmalı İçin İnternet Sitesi Kurulumu

Araba kiralama şirketlerinin öncelikle kendilerine ait bir araba kiralama firması web sitesi edinmesi gerekir. Kaliteli bir web sitesi kurulumu ancak kaliteli bir site yazılımı ile mümkündür. Kaliteli bir site yazılımı, web sitenin kurulmasında adeta bir mihenk taşı görevi görür. Tabii ki sadece iş kurulumla bitmez.

Araba kiralama firmaları için site kurulumu yaparken öncelikle firmanın genel yapısına uygun olarak bir web tasarım seçilmelidir. Kurumsal web tasarımı, internet sitesi kurulumu için vazgeçilmez bir unsurdur.

İlk olarak kurulumda arabaların fiyatlarının bulunduğu dijital katalog web tasarımında yer almalıdır. Kiralama fiyatlarına zamanlarına göre düzenlenip saatlik, günlük, aylık ve yıllık kiralama bedelleri dijital katalog içinde eksiksiz bir şekilde bulunmalıdır. Kurulumda yer alması gereken bir diğer önemli ayrıntı, araba kiralama firmasına ait iletişim bilgilerinin tamamen doğru şekilde yazılmış olmasıdır. Birçok insan araba kiralama firmalarına bakarken iletişim bilgilerinin güvenilirliğine çok dikkat ederler. Çünkü zamanında kiraladıkları arabalara ulaşmak isterler. Bu yüzden araba kiralama şirketine ait iletişim bilgilerinin kurulum içinde yer alması pazarlama konusunda oldukça önemlidir.

Kurulumda yer alan belki de en önemli yapı taşı kiralanacak fotoğrafların araba kiralama kurulumu içerisinde yer almasıdır. Müşterilerin güvenilirlik konusu bununla da birlikte ortaya çıkmaktadır. Araba kiralama yapmak isteyen müşteriler dijital bir ortamdan bu işlemi yapacakları için kiralayacakları aracın fotoğraflarını görmeyi talep ederler. Buna bağlı olarak internet sitesi kurulumunda yer alacak araba fotoğrafları, arabaların gerçek halini yani araba rengi, markası, büyüklüğü vb. unsurları gerçekle bire bir örtüşecek şekilde yüklenmesi güvenilirlik açısından önemli bir rol oynamaktadır. Ancak bu şekilde müşterilerin güvenilirliği sağlanmış olur.

Araba kiralama firmalarının kurulumunda görmeyi beklediğimiz bir diğer tasarım detayı kesinlikle firmanın tarihçesidir. Yine müşterilerin güvenini kazanmak için önem taşır. Web site içerisinde yer alacak tarihçe sayesinde firmanın kuruluşu hakkındaki bilgilere, başarılarına vb. birçok bilgiye ulaşılabilir.

Online Araba Kiralama İçin Web Tasarım Dizaynı

Online araba kiralama sitelerini incelediğimizde genel olarak bizlere yukarıda yazdığımız kurulumdaki unsurlar karşılamaktadır. Tüm bunların yanı sıra, kiralama web sitelerinin giriş sayfalarında firmaların kendilerine ilke edindikleri fikirler belirgin başlıklarla kısaca yazılmıştır. Bu sayede siteye ilk defa girmiş online şekilde araba kiralayacak olan müşteri, site hakkında kaba taslak bir izlenime sahip olur. Kurulumda yer alan araç fotoğraflarına ek olarak ana menüde araç özellikleri detaylı bir şekilde bulunmaktadır. Aynı zamanda araç kiralayacak olan müşteriye ne şekilde ödeme yapılabileceği, taksitlendirme seçenekleri, indirimler vb. birçok ödeme detayını bünyesinde bulundurur.

Uygun Fiyatlı İnternet Tasarımı

Eğer sizin de hali hazırda bir araba kiralama firmanız varsa online satış için web sayfasına gereksinim duyarsınız. Peki ya hangisi en ucuz? Hangisi sizin kiralama şirketinizi öne çıkarır? Tüm bu soruların cevaplarına ve internet tasarımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlere web sitemizden ulaşmayı unutmayın! Kaliteli bir site yazılımı için sizi de firmamıza bekleriz.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader