Otel Firması Web Tasarım Hizmeti

Otel Firmaları İçin Web Tasarım Hizmeti WNM Yazılım olarak otel firmaları için web tasarım hizmeti sağlamaktayız. Dijital ortamda web tasarımı her alanda olduğu gibi otel firmaları için de çok önemlidir.…

Otel Firması Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Otel Firmaları İçin Web Tasarım Hizmeti

WNM Yazılım olarak otel firmaları için web tasarım hizmeti sağlamaktayız. Dijital ortamda web tasarımı her alanda olduğu gibi otel firmaları için de çok önemlidir.

Yaz sezonu başta olmak üzere her mevsimde tatil için planlar yapılmaktadır. Tatil arayışına girilen her dönemde en önemli konu temiz ve güvenilir bir otel bulmaktır. Bu arayış içinde güvenilir bir otel olduğuna karar vermemizdeki en büyük etken ilk izlenim olarak işletmenin web sitesidir. Hayatımızın her alanında, her konuda ilk izlenim daima önemlidir. İlk izlenim de iyi bir sonuç almak için sitenizin tasarımının dikkat çekici olması gerekir. Otelinizin tasarımına uyum sağlayan, içeriğini iyi yansıtan, güven veren, kullanıcı yorumlarının olduğu bir site oluşturulmalıdır.

Sitenizde görsellik en büyük unsurdur. Otelinizin bahçesi, havuzu, tuvaleti, lobisi manzarası, iç ve dış dizaynı, manzarası ve lokasyonu en net şekilde kullanıcıya gösterilmelidir. Web sitenizin girişinde muhakkak otelinizin görselleri yer almalıdır. Bu görseller aynen kullanılmalıdır. Kullanıcı oteli ziyaret ettiğinde sitede gördüğü şekilde bulmalıdır. Bu sayede firma olarak müşteri güveni kazanarak, müşteri ağınızı genişletebilirsiniz.

Oteller İçin Online Web Sitesi Tasarımı

Web tasarım firmanızın kimliği gibidir. Kullanıcılar sizleri kimliğinize yani web sitenize bakarak tanır ve fikir sahibi olur. Bu fikirler sayesinde hizmet alıp almamaya karar verirler. Biz danışmanlık şirketi olarak kullanıcılarınızın hizmet alma taraftarı olmaları için özenle çalışıyoruz.

WordPress web tasarım firması olarak bu tasarımları sağlarken birçok aşamadan geçiriyoruz. İlk olarak tasarıma başlamadan önce müşterinin istekleri göz önünde bulundurarak bu istekler dahilinde hareket etmekteyiz. Ekibimizle bir toplantı yapılarak firmanın istekleri de ele alınarak planlı bir ön tasarım hazırlıyoruz. Hazırlanılan ön tasarımı müşteriye ulaştırıyoruz, revize edilmesini istemesi halinde düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Yeni düzenlemelere müşterinin onay vermesi halinde çalışmaları başlatarak en kısa sürede teslim ediyoruz.

Araştırmalar sonucu her kullanıcının ziyaret edeceği otelin web sitesine mutlaka baktığını göstermektedir. Peki ya bir otelin web sitesi nasıl olmalıdır?

  • Kolay bulunabilir olmalıdır yani arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu şekilde olmalıdır. Kullanıcılar Google ya da farklı arama motorlarından arattığında siteniz görünür olmalıdır.
  • Mobil uyumlu olmalıdır. Cep telefonlarından da kolayca ulaşım sağlanmalıdır.
  • Hızlı olmalıdır. Kullanıcılar sisteme giriş yaptıklarında hızlı şekilde işlemlerini gerçekleştirmelidir.
  • Güvenilir olmalıdır, SSL sertifikası olması gerekmektedir.

Bu maddeler firmanın da isteğine bağlı olarak değişebilir, çoğaltılabilir.

Büyük Oteller İçin Web Tasarım Firması | 2022

Her alanda web tasarım hizmeti sağlayan bir danışmanlık şirketiyiz. Sizler de işletmeniz için danışmanlık almaya karar verdiyseniz biz yanınızdayız. İşletmeniz için planlı ilerlemek, daha iyi bir konuma taşımak, hizmet ve kalitenizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtmak ve müşterilerinizin güvenini kazanmak için en önemli nokta web sitenizdir.

Büyük otel internet site tasarımı hizmetini, sizlerin istekleri doğrultusunda ilerleyerek sizlere yardımcı olmaktayız. Otel web sitelerinde en önemli olan unsur rezervasyon kısmıdır. Kullanıcılar web sitesini ziyaret ettiklerinde müsaitlik takvimine rahatça ulaşmak ve rezervasyonlarını site üzerinden gerçekleştirmek isteyebilir. Biz bu konuda hazırladığımız farklı widget tasarımlarıyla sizlere birçok seçenek sunmaktayız.

Küçük Oteller İçin Web Tasarım Hizmeti | 2022

İşletmenizin küçük olması web tasarımına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Aksine bir web tasarım firmasından hizmet alarak işletmenizin daha iyi noktalara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Biz WNM Yazılım olarak küçük otel internet site tasarımı hizmeti vermekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda firmanızı en iyi şekilde temsil etmek adına çalışarak en iyi tasarımı hizmetinize sunmaktayız. Siteniz için hazırlanan içeriklerde arama motoru optimizasyonu kullanmaya, SSL sertifikasını edinmeye çok dikkat ediyoruz.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader