Kuaför Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Kuaför Web Sitesi Tasarımı

WNM Yazılım olarak birçok alanda seçkin, güncel ve benzersiz web tasarımları hizmeti veriyoruz. Kuaför web tasarım hizmeti konusunda da eşsiz ve ilgi çekici tasarımlar sunuyoruz. Ülkemizin her şehrinde onlarca kuaför bulunmakta.

Bu kuaförlerin birçoğunun web sitesi mevcut olsa da bu alanda web sitesi tasarlayabilmek düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir. Eğer bu tasarım profesyonel ekipler tarafından yapılmazsa hedeflenen başarıyı yakalayamaz. Bir web sitesinin en göz alıcı tarafı şüphesiz tasarımıdır. Tasarımı oldukça kaliteli ve ilk bakışta etkileyici olmalıdır. İşte tam bu noktada kalitenin adresi WNM Yazılım olarak devreye biz giriyoruz.

Kuaförler İçin Online İnternet Sitesi Randevu Hizmeti

Dijital çağın henüz başlangıç noktasında bulunuyorken kuaför ve berberlerin de bu çağa mutlaka ayak uydurması gerektiğini düşünmekteyiz. Online site kurulumu konusunda kaliteli ve profesyonel ekibimizle kuaförler için online internet sitesi randevu hizmeti sağlıyoruz. Bilhassa özel günlerde ve bayram öncesi kuaför salonlarında oluşan yoğunluğun kontrol altına alınması, içinde bulunduğumuz Covid-19 salgını nedeniyle kuaför salonlarında oluşan sıra bekleme kalabalığının da önüne geçilmesi sağlanmış olacaktır. Özellikle sabit müşterilerinin yanı sıra münferit olarak gelen müşterilerin de fazla olduğu kuaför salonlarında randevu hizmeti son derece gerek duyulan bir hizmet haline gelmiştir. WNM Yazılım olarak edindiğimiz tecrübe ile en güncel yazılım teknolojilerini kullanarak kaliteli hizmet için önce bize danışabilirsiniz.

Web Tasarımı Hizmeti / 2022 Kuaförlere Özel Tasarım

Günümüz internet dünyasında bir web sitesinin olmazsa olmazı içeriğe uygun bir kurulumdur. WNM Yazılım olarak uzman web tasarım konusunda vermiş oluğumuz hizmetin daima en üst seviyede olmasını sağlıyoruz. Kuaförlerin vereceği hizmetleri tanıtabilmesi için ilgi çekici ve ziyaretçi sayısını artırıcı kriterler belirleyerek sonuç odaklı çalışmalar ortaya koyuyoruz. Tabi ki bunu gerçekleştirebilmek için karşılıklı destek ve güven çerçevesinde ilerliyoruz. Bunun sonucu olarak da hem kuaförlerin istediği doğrultuda web sitesi ortaya çıkmış oluyor hem de kendilerini özel hissedecekleri profesyonel bir tanıtım unsuruna sahip oluyorlar. Ülkenin neresinde olursa olsun, firmamız tüm kuaförlere hizmet verebilmek daima hazır bulunmaktadır.

Kuaför Firmaları İçin En İyi Web Tasarım Örnekleri

Genel anlamda kuaför firması internet sitesi, kuaföre müşterilerinin randevularını kolayca oluşturma ve yönetme imkânı sunar. En iyi örneklerinden birisi olan online randevu sistemi güncel ve düzenli bir randevu planı yaratmanın yanı sıra, randevular arası yaşanabilecek olası bazı aksaklıkların da önüne geçip müşteri memnuniyetini arttırmayı sağlayacaktır.

Bunlara ek olarak;

  • Online randevu alabilme seçeneğini,
  • Düzenli ve eksiksiz bir çalışma programını,
  • Tüm çalışanlar için güncel randevu programını,
  • Oluşturulan randevular için otomatik olarak gelen SMS ile onay mesajını içeren web tasarımlarımızla kendinizi farklı hissedeceksiniz.

WNM Yazılım olarak bizden alacağınız hizmet ile düzenli ve hatasız bir çalışma programı elde edebilirsiniz.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader