Halı Yıkama Web Tasarım

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

WordPress Halı yıkama teması talepleri üzerine temizlik ve halı yıkama konusunda faaliyet gösteren firma temsilcileri işbirliği ile halı yıkama sektörü için özel olarak tasarlanmıştır. Halı yıkama firmalarından alınan geri bildirim ve talepleri ile geliştirilen Halı Yıkama teması hizmetinize sunulmuştır.

Google aramalarında ilk sıralarda görünebilmeniz adına seo optimizasyonu özenle hazırlanmış ve kurumsal bir web siteye sahip olmanız için gereken herşey düşünülmüştür. Halı yıkama temasını satın almanız durumunda ücretsiz olarak anahtar kelimenize göre (ankara halı yıkama , istanbul halı yıkama , gaziantep halı yıkama , adana halı yıkama , izmir halı yıkama , kayseri halı yıkama v.b) ayarlanacak, firmanıza özel renk ve logo tasarımlarının ardından anahtar teslim olarak verilecektir. Temayı satın almanız durumunda özgün makale servisimizden %50 indirimli olarak yararlanabiliriniz.

Tema Özelliklerinden Bazıları Aşağıdadır.

 • Firmanıza özel renk ve tasarım hazırlanması ücretsizdir.
 • Temayı satın alan müşterilerimize opsiyonel olarak Ücretsiz hosting (ilk yıl için) hediye edilmektedir.
 • 4 Saatlik yedekleme hizmeti, kurumsal mail ve mobil takip sistemi.
 • Özel Hakkımızda , İletişim , Hizmet Talep Formu ,  Hizmetlerimiz sayfaları.
 • Özel Ana sayfa tasarımı
 • Firmanıza özel sabit telefon , müşteri hizmetleri grafikleri
 • Mobile özel hızlı arama butonları
 • WordPress Güvenlik Paketi
 • WordPress Seo Ayarları

Halı Yıkama Web Tasarım Hizmeti

WNM Yazılım olarak halı yıkama web tasarım hizmeti ile halı yıkama firmalarına kurumsal olarak hizmet sağlıyoruz. Profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından bu sektörde rakiplerinizden bir adım önde olmanız için modern tasarım tekniklerine uygun çalışmalarımızla sizi ileri taşımayı hedefliyoruz.

Teknolojinin hızla gelişmesi ile insanlar birçok alanda ihtiyaçlarını internet yoluyla uzaktan ya da sosyal ağ aracılığı ile gidermekte. Aynı konu işletmeler için de geçerli. Şöyle ki yeni açılan bir halı yıkama işletmesi için müşteri bulamama veya reklam yapamama kaygısı son derece fazladır. Konuda uzman olan bir ekip sayesinde ilgi çekici ve kaliteli bir web sitesi oluşturularak bu sorun ortadan kaldırılabilir. İşte bu noktada WNM Yazılım olarak yanınızda yer alırız.

Halı Yıkama Firmam İçin İnternet Sitesi Kurulumu

Bir halı yıkama firması için internet sitesi kurulumu mutlaka son derece kullanışlı ve açık olmalıdır. Yani gereksiz reklam ve müzik içeren karmaşık siteler, ziyaretçiler tarafından çok tercih edilen türler değildir. Bu sektörde tutunmak ve büyümek isteyen firmalar için doğru şekilde internet kullanımı düşünüldüğünden çok daha fazla bir öneme sahiptir. Siz de bir halı yıkama firmasına sahipseniz ve firmanız için en ideal internet sitesi kurulumu hakkında araştırma yapıyorsanız, biz WNM Yazılım olarak çok sayıda firmanın hizmet gösterdiği rekabet ortamından sizi sıyırarak başarılı sonuçlara taşımak için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Uzman Web Tasarım / Halı Yıkama Firmaları İçin 2022

Özellikle son dönemde halı yıkama hizmeti veren firmaların potansiyel müşteri kitlesi internet kullanımı sayesinde oldukça geniş bir alana hitap edebiliyor. Uzman ekiplerce yapılan wordpress web tasarımı sayesinde de çok sayıda markanın bulunduğu sektör içerisinde yukarılara çıkarak başarılı sonuçlara ulaşmak önemli bir detay haline geliyor.

Hizmet sektörlerinde web tasarımları dizayn edilirken verilen hizmetin ne olduğu, iletişim bilgileri hatta konum ve fiyat bilgileri gibi detayların da net bir şekilde yazması gerekir. Çünkü bu tür tasarımlar siteyi ziyaret eden potansiyel müşteri için olumlu bir algı ve ön izleme oluşmasına neden olacaktır.

Halı Yıkama İnternet Sitesi Dizaynı

WNM Yazılım olarak 2022 güncel site tasarımları konusunda kaliteli ve uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Halı yıkama sektörü de dahil olmak üzere hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların internet dünyasında yer almaları için internet sitesi dizaynı en önemli unsurlardan birisidir.

Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet gösteren halı yıkama firmaları için en uygun, özel ve ilgi çekici web sitesi tasarımını sunarak sektörde önde gelen halı yıkama firmalarından biri olabilme imkânı sunuyoruz. Şüphesiz halı yıkama web sitesi dizaynı, kesinlikle özenli ve açıklayıcı bir şekilde olmalıdır. Bu hususta dikkat edilmesi gerekenleri listeleyecek olursak;

 • Dizayn edilen web sitesinin ana sayfa ekranında mutlaka firmaya ait logo bulunmalı ve iletişim numaraları kolayca fark edilebilecek bir yerde olmalıdır.
 • Halı yıkama internet sitesinde haddinden büyük görsel kullanılmamalı ve kullanılacak görseller hizmetle uyumlu olmalıdır.
 • Firmanın hizmetleri, kuruluş tarihi ve benzeri müşteriler tarafından merak edilip okunacak her konuda yeterli bilgilere yer verilmelidir.
 • Hazırlanan web sitesi uygun renkler kullanılarak dizayn edilmeli ve mümkünse ilgi çekici olmalıdır.
 • Web sitesine ait ara yüz kolay kullanılır ölçüde olmalı, ayrıca verilen hizmetler farklı sekme ve kategorilere göre ayrılmalıdır.

Belirtilen hususlara uygun olacak şekilde dizayn edilen web siteleri hem daha profesyonel görünür hem de daha fazla müşteri çekme ihtimaline sahip olur.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader