Diş Kliniği Web Tasarım Hizmeti

Diş Kliniği Turizminde Dijital PazarlamaDiş Kliniği turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyoruz. Yazımızda, diş kliniği web tasarım hizmeti yapılırken önemli olan hususları ele…

Diş Kliniği Turizminde
Dijital Pazarlama

Diş Kliniği turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyoruz.

Yazımızda, diş kliniği web tasarım hizmeti yapılırken önemli olan hususları ele alacağız. İnsanların diş ve ağız sağlığı için başvurdukları diş hekimlerine ya da diş kliniklerine yapılan web tasarımı, ayrı bir önem istemektedir. Bu hususta hassasiyetin oluşturulması işin kaliteli yapılmasına olanak sağlayacaktır. Diş sitesi oluşturulurken nelere dikkat edilmeli veya neler yapılmalı gibi sorulara cevap vereceğiz.

İşlerimizi üst düzey iletişim stratejisiyle yapmaktayız. İşe başlamadan önce sizlere web sitenizin demosunu da sunmaktayız. Diş kliniği web tasarım hizmeti oluşturmak için bizlerle çalışma sağladığınız takdirde memnun olmama gibi bir durumunuz söz konusu olmayacaktır. Ayrıca günümüzde dijitalleşmeyle birlikte her türden sektör, birbirleriyle rakip halinde olmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra dijitalleşmeyle, daha kolay ve hızlı iş yapılmaya başlanmıştır. İş verimi açısından da markanın veya kurumun, kendine ait web sitesi oluşturması kaçınılmaz olmuştur.

Diş Doktorları İçin Kişiye Özel İnternet Site Tasarımı

Diş doktoru site olarak arama yaptığınızda karşınıza biz çıkıyorsak doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Diş doktorları için kişiye özel internet site tasarımı, SEO uyumu ve site yönetimi işlerimizin birkaç parçasıdır. İhtiyaç ve beklentilerinizi tam karşılamada bugüne kadar bir sorun yaşamadık. Diş doktorlarımız için özel olarak dizayn edilen, mobil ve tablet uyumlu web sitelerinizi size sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

SEO optimizasyonunun tam yapıldığı web sitelerimiz için WNM Yazılım’a güvenle başvurabilirsiniz. Diş doktoru site oluşturmada bizler, sizlere kaliteli ve sağlam hizmet vermekte son derece hassas bir yol izleriz. Aklınıza takılan bir soru varsa da yaptığımız sitelerin Google puanlarına bakabilirsiniz. Düzenli ve titiz olarak oluşturduğumuz web siteler, web tabanlı arama motorlarında en üst sıralarda çıkmaktadır.

Diş kliniğinin fotoğrafları veya diş hekiminin yapmış olduğu işlemleri, iyi bir web tasarım hizmeti kullanılarak insanlara kolayca sunulmaktadır. Öz geçmiş veya hakkımızda bölümüyle web sitesinin bir bölümü buna ayrılmaktadır. Böylece insanların merak duygusu bir miktar giderilmiş olur.

WNM Yazılım hizmetiyle sunduğumuz kaliteli ve temiz arayüzlerle sizlere destek sağlamaktayız. İmajınız için grafiklerin son derece önemli olduğunu biliyor, bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Özel Diş Kliniği Site Kurdurma Maliyeti

Özel klinik internet site şeklinde arama yapıyorsanız eğer bu konuda size ilk söylememiz gereken şey, URL olacaktır. Web sitelerinin üst kısmındaki boşlukta yer alan yazıların genel adı URL’dir. Kısacası web sitenizin alan adıdır. Siteniz için alan adı oluşturduktan sonra uzantı yolu (.com, .net vb.) oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra sitenizin genel düzenlenmesi oluşur.

Sitenizin kurulumu için oluşturulan maliyet ise yaptıracağınız site içeriğine göre farklılık göstermektedir. URL için genel olarak (…) TL gibi bir fiyatlandırılma yapılmaktadır. URL adresiniz için yıllık olarak da (…) TL gibi bir ücretlendirilme oluşturulmaktadır. Diğer hizmetler için doğru paket tercihiniz, fiyat konusunda büyük önem arz eder. Yetersiz paket alımınız sitenizin performansını düşürebilir.

Sitenizdeki eklentiler ve modüller için ortalama rakamlar 1.000 dolar civarındadır.

Özel istekler çerçevesinde oluşturulmuş web sitenin toplam maliyeti değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırılma dediğimiz gibi yönergelere göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatla kaliteli içerik üretmek isterseniz eğer, WNM Yazılım sizler için ideal bir hizmet sağlar.

Diş Kliniği İçin İnternet Sitesi Üzerinden Online Randevu

Diş kliniği için online randevu oluşturmak istediğinizde; www.mhrs.gov.tr internet adresinden ya da Alo 182’den yardım alabilirsiniz. Eğer Mhrs’ye giriş yapamıyorsanız, www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifreniz ile giriş yaparak randevu alabilirsiniz. Randevu oluştururken; il, ilçe, hastane ve hekim sıralamasını kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Devlet hastaneleri dışındaki özel diş kliniklerine başvurmak istiyorsanız eğer, özel diş kliniğinin iletişim numarasından ya da kliniğin kendi web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel veya devlete bağlı diş kliniği için seçtiğiniz hekimin çalışma saatleri sıralandığında, uygun olan saatleri seçerek online randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz. Mhrs ile oluşturulan randevu bilgilerine istediğiniz zamanda ulaşım sağlayabilirsiniz.

İnsanların çoğunluğu diş seanslarının tümünü, aynı hekim tarafından almaktadırlar. Bunun için diş hekimlerinin veya diş kliniklerinin kendi bünyesine ait bir web sitesinin olması beraberinde birçok avantaj getirecektir. Dolayısıyla diş kliniği için internet sitesi üzerinden online randevu sistemi ile hastalarınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Diş Kliniği Turizminde Neden Uluslararası Bir Pazarlama Ortağına İhtiyacım Var?

placeholder

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

placeholder

CRM Danışmanlığı

Hastalarınızın randevularını kesinleştirmesi, potansiyel hastalarla iletişim takibi ve dataların profesyonel bir şekilde yönetilmesi için CRM yazılımı eğitimleri veriyoruz.

placeholder

Sosyal Medya

Hizmetlerinizi ve iletmek istediğiniz mesajı paylaşabilmenizin en iyi yoludur. Günümüzde pek çok hasta adayının bir kliniği ya da doktoru tercih etmeden sosyal medya hesaplarını incelediğini unutmayın!

placeholder

Web Sitesi

Diş Kliniği turizmi hedeflerinize yönelik, dil desteği bulunan, SEO uyumlu, responsive web sitenizi tamamen size özel ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlıyoruz.

placeholder

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitenize hizmetlerinizle ilgilenen organik trafik çekmenizi sağlıyoruz.

placeholder

Markalaştırma

Marka kimliği ve planlı bir markalaşma stratejisi olmayan hiç bir firmanın ya da doktorun marka olabilmesi mümkün değildir. Gelin markanızı birlikte oluşturalım.

DİŞ KLİNİĞİ TURİZMİNDE

TÜM PROBLEMLERİN FARKINDAYIZ

Ve onları çözmekte oldukça iyiyiz.

Yurt dışında çevrimiçi görünürlüğümü artırmalıyım.

Rakiplerim arasında öne çıkmak istiyorum.

Sosyal medyada daha güçlü bir itibara ihtiyacım var.

Güvenebileceğim pazarlama ortağına ihtiyacım var.

Dijital pazarlama performansım konusunda şeffaflığa ihtiyacım var.

Pazarlamaya değil işimi yürütmeye zaman ayırmak istiyorum.

Markamı ve değerlerini yansıtan bir web sitesi istiyorum

Kliniğimi online bulacak potansiyel hastalara ihtiyacım var.

Haydi Tanışalım, Yardım etmek için buradayız.

Diş Kliniği Alanında Reklam Nasıl Yapılmalıdır?

1)    Minimal ve dikkat çekici tasarım

Diş kliniği turizmi sektörü için yapılan web sitelerinde daha çok sade ve yalın tasarımlara yer vererek, mesajınızı net iletmeli ve devamlı güncel olmalısınız.

2)    Web Siteniz Tüm Cihazlarda %100 çalışmalı

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile, masaüstü yani bilgisayarların kullanımı oldukça azaldı. Bu nedenle Mobil uyumluluğu mutlaka önemsemelisiniz.

3)    Online sohbet ve Randevu formu

Kullanıcılar mail ya da form bırakmak yerine, anlık olarak karşılarında bir sorumlu görmek istiyorlar. Bu nedenle iletişim formlarıyla data elde edip aynı zamanda da canlı iletişime geçmelisiniz.

4) Google Optimizasyonu Yapın

Web sitenize hizmetlerinizle alakalı doğru SEO yapılarak organik olarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Google aramalarında ilk sıralarda yer almanız, sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik olacaktır.

5) Sosyal Medya’da aktif olun

Düzenli bir şekilde doğru tasarım ve iletişim diliyle paylaşımlar yapın. Sosyal medya kanallarında özellikle içerik pazarlaması unsurlarını sonuna kadar kullanın.

Müşteri Yorumları

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için bize ulaşın.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader