Kişisel web sitesi yapımı tamamen kişiye ve ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. İçerisinde size ait olan ve sizi anlatan her şeyi paylaşabilirsiniz.

Kişisel WordPress Web Sitesi Kurulum Hizmeti

Günümüzde bir markayı veya bir ürünü tanıtmak için interneti etkili bir biçimde kullanmak su götürmez bir gerçek. Bu durum artık sadece firmalar veya markalar için geçerli değil. Bireysel web sitesi sahibi olarak da mesleğinizi, kişisel becerilerinizi veya kendinizi iş dünyasına pazarlayabilir ve kendinize yeni ufuklar açabilirsiniz. En iyi kişisel web sitesi hiç şüphesiz özgün ve tamamen o kişi ile ilgili olandır. Örneğin, özel sektörde çalışan biri olabilirsiniz , freelancer çalışıyor olabilirsiniz veya sadece iş arayan biri olabilirsiniz. Tüm bunların dışında sanatsal yeteneklerinizle kazanç sağlamayı amaçlayan biri de olabilirsiniz. Ne olursa veya kim olursanız olun bulunduğunuz sektörde rakiplerinizden veya diğer adaylardan sıyrılıp ön plana çıkmak için bireysel bir web sitesine sahip olmalısınız.

Yapılan araştırmalara göre, iş alımları yapan şirketlerin / yöneticilerin büyük bir çoğunluğunun  kararlarını verirken  adayların dijital itibarlarını göz önünde bulunduğunu söylüyor. Bu tarz şirketlerin / yöneticilerin yarısından çoğu ise karşılarına gelen adayın internet üzerindeki erişilebilirliğinin , işe alım kararını kesinlikle etkilediğini belirtiyor. Ayrıca, araştırmaya katılan işe alım yöneticilerinin %60’ı kişisel bir web sitesinin en efektif markalaşma aracı olduğunu düşünüyor.

Yani sizleri bireysel web sitesi sahibi yaparak iş gücünüzü arttırmayı, sektörde ön plana çıkmanızı sağlamayı hedeflemekle birlikte geçmişinizi/ iş ve okul deneyimlerinizi aktarabileceğiniz kişisel ve etkili bir kartvizit sahibi olabilmenizi amaçlıyoruz.

Kişisel Web Sitesi Neleri Barındırır?

Kişisel web sitesi yapımı tamamen kişiye ve ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. Sizlerle vereceğimiz ortak kararlar sonucunda, içerisinde size ait olan ve sizi anlatan her şeyi web sitemize yerleştirebiliriz. Bireysel web sitenizi kişisel bir fotoğraf blogu olarak kullanabileceğiniz gibi, herhangi bir konu hakkında fikirlerinizi yazabilir ve paylaşabiliriz. Böylece sizi tanıyan ziyaretçileriniz fikirlerinizi takip edebilir. Ayrıca sizi yeni tanıyacak olan kişilere de zevkleriniz ve fikirleriniz hakkında bilgiler verebiliriz. Bunun yanı sıra, kişisel web siteniz içerisinde size ait olan çalışmalarınızı, okul ve eğitim bilgilerinizi, iş bilgileri ve iletişim bilgilerinizi belirterek sizler için dinamik bir portfolyo oluşturabiliriz.

Ne Tür Blog Kurulumları Yapıyoruz?

Blog, bir blog yazarı olarak düşüncelerinizi kitlenizle paylaştığınız kişisel bir web sitesi ve sayfadır. Makaleler, haberler, videolar (vlogging), podcast’ler, tasarımlar, sanatsal çalışmalar, ürün veya hizmetler şeklinde her alanda yapılabilir.

Youtube videolarını yükleyebilir
Sevdiğiniz yemekleri, filmleri, okuduğunuz kitapları takipçileriniz ile paylaştığınız bir blog olabilir.
Diyetisyenler için sağlıklı ipuçları paylaşabilir
Sağlık sektörü için merak edilen sorulara yanıt verebilir.
Yazmayı sevenler için sadece yazı yazmak amacıyla kullanabilir
En önemlisi blogunuzdan google adsense gelirlerinden para kazanabilirsiniz.

WordPress Kişisel Blog Kurulum Hizmeti

  • com, com.tr, net uzantılı alacağımız bir alan adı (domain) ile yolculuğa başlıyoruz.
  • İstediğiniz her an güncelleyebileceğiniz bir blog oluşturmanızı sağlarız.
  • Kişiliğinizi, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi tam olarak yansıtmaya çalışırız böylece sizinle ortak noktaları olan kişilerle iletişime geçebilmenize olanak sağlarız.
  • İnternet konusunda bilgili ve tecrübeli olduğunuz imajı verir; size daha profesyonel bir görünüm kazandırırız.
  • En önemlisi, kişisel ve dijital markanızı oluşturarak diğer adaylara karşı avantajlı duruma geçmenizi sağlarız.

Kişisel Web Sitesi Yapımında Nasıl İlerleriz?

Öncelikle web sitesi kurulumunuz için bir alan adı / hosting alırız. Almış olduğumuz hosting için bir kontrol paneli düzenleriz. Böylece site içi değişim veya düzenlemeleri kolayca yapabiliriz. Daha sonra bizlerin kullanmayı tercih ettiği “WordPress” kurulumuzu yaparız. (Tabii ki bu yönetim paneli sizlerin isteği doğrultusunda değişebilir.)  Son olarak da istekleriniz / beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda site tasarımına karar veririz. Tüm bu adımlar için tabii ki bir ücret planı çıkacaktır ama sizler için değişik içerikli paketler hazırlayabilir, bütçeniz doğrultusunda en başarılı siteye sahip olmanızı sağlayabiliriz. Bizlerin amacı sizlerin en başta memnuniyeti olmakla beraber;  yapacağımız web sitesinin sizi daha profesyonel ve erişilebilir hale getirmesidir. Bunun için de elimizden gelenin en iyisini yapmak için hazırız.

Kişisel Web Sitesi/Blog Kurulum Maliyetleri

Fiyatlarımız projeye göre değişmektedir. Örnek çalışmalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyat almak için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader