WordPress E-Ticaret

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. Uzman bir WordPress e-ticaret ajansı olarak, size büyümenize ve büyümenize yardımcı olan profesyonel, işlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WordPress E-Ticaret Web Tasarımı

  Sunmuş olduğumuz kurumsal ve profesyonel web tasarım hizmetleri ile gerek site tasarımı gerek WordPress tasarım projeleri ile zarif, hızlı, etkili ve akılda kalıcı şekilde hazırlanan projelere sahip olabilirsiniz.
  Yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde edindiğimiz WordPress tasarım bilgilerimiz ve web alanındaki yeteneklerimiz ile uygun fiyatlı e-ticaret sitenize sahip olarak, işlerinizi bir adım ileriye taşıma şansına erişebilirsiniz.
  Dünyada en fazla talep gören, siz kullanıcılarımız için de en ideal ve kullanışlı platform olan WordPress e-ticaret web tasarımı ile çağı yakalayarak rakiplerinizin önüne geçmeniz artık çok kolay.

  WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurdurmanın Avantajları

  Yeni müşterilere ulaşım kolaylığı ve hızlı bir alış-veriş imkanı sunması nedeniyle, günümüzde gittikçe daha fazla işletme ve marka e-ticarete taşınmaktadır.

  Bunun doğal bir sonucu olarak ise ‘WordPress ile e-ticaret sitesi kurmak avantajlı mı?’ sorusunu soran kişilerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır.

  WordPress tasarımı sayesinde sitenizi kendi tercihlerinize göre özelleştirebilme imkanına sahip olmanız, yeni birçok eklentiyi sitenize çok kolay şekilde entegre edebilmeniz, kredi kartı ödemesi ve iletişim formları gibi sınırsız özellikler sebebiyle e-ticarete giriş yapmayı düşünenler için bu sorunun cevabı evettir.
  WordPress e-ticaret web tasarımı avantajları:

  SEO Dostudur
  WordPress tasarım platformunun en büyük artılarından biri, SEO dostu bir e-ticaret sitesine sahip olmanızdır. Ürünlerinizin Google ve benzeri arama motorlarında öne çıkmasını istiyorsanız, SEO dostu bir içerik yönetim sistemine ihtiyacınız bulunmaktadır. WordPress tasarım ise bunu size fazlasıyla sağlayacaktır.

  Mobil Uyumludur
  Günümüzde hemen hemen herkesin mobil cihazlar ile internete erişim sağlaması sebebiyle mobil uyum da çok önemli bir noktada bulunmaktadır. WordPress tasarım, masaüstü cihazlara ek olarak mobil aygıtlara da uyumlu birçok tema sunması nedeniyle e-ticarete giriş yapmak isteyen kullanıcılarımız için harika bir imkan sunmaktadır.

  Güvenli Kullanım Sağlar
  E-ticaret sitelerinin etkileşimi ve ulaştığı kullanıcı sayısı arttıkça bilgisayar korsanlarının ilgisini de daha fazla çekebilmektedir. WordPress tasarımı ile sitenizin güvenliğini sürekli şekilde güncel tutabilecek; bu sayede güvenli bir kullanıma sahip olacaksınız.

  Esnektir
  WordPress’te bulunan temaların fazlalığı ve çeşitliliği sayesinde sitenizi istediğiniz şekilde özelleştirebilir; aklınızda bulunan birçok yeniliği kolay şekilde sitenize entegre edebilirsiniz.
  Üretmiş olduğumuz; modern, profesyonel, özgün ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sayesinde siz de e-ticarete giriş yaparken ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderecek bir e-ticaret sitesine sahip olacak; çağa uyum sağlayarak işlerinizi hayallerinizdeki şekilde büyütebileceksiniz.

  Neden E-Ticaret Sitem Olmalı?

  Markaların ve şirketlerin, ticari faaliyetlerini online şekilde internet üzerinden gerçekleştirmeleri olarak açıklanan e-ticaret; internetin günlük hayatımıza tamamen girmesiyle artık oldukça popüler bir hal almıştır. Peki, neden bir e-ticaret siteniz olmalı?

  Günümüzde insanlar, mağazaları gezerek fiziki şekilde alışveriş yapmak yerine, kullanım kolaylığı ve sınırsız mağazaya erişim sağlayabilmeleri nedeniyle e-ticaret tercih etmektedir. Tek tuşa tıklamanın kolaylığı ile alışveriş yapmanın rahatlığı sebebiyle e-ticaret dünyadaki çoğu kişi için artık alışverişte en cazip ve ilk tercih olmaktadır.

  Müşterilere Ulaşmanın En Kolay Yolu
  E-ticaret sistemi ile dünya üzerindeki tüm müşteriler ile temasa geçme şansınız bulunur. E-ticarete giriş yaparak siz de tüm dünyadaki potansiyel müşterilere kolay bir şekilde ulaşabilir ve işinizi hayallerinizdeki gibi büyütme imkanına sahip olabilirsiniz.

  7/24 Satış Yapma İmkanı
  Fiziki mağazaların günün her saati aktif olma şansları yoktur. Fakat e-ticarete giriş yaparak haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif bir işletmeye sahip olma şansınız olur. Online mağazanız sayesinde dünyadaki bütün müşterilerinize 7/24 hizmet vererek markanızın kalitesini ve çekiciliğini artırabilirsiniz.

  Düşük Maliyetler
  Online mağazanız sayesinde kira ya da fatura bedeli gibi birçok giderden tasarruf edebilir. Böylelikle fiziki mağazalara kıyasla çok daha düşük maliyetler ile ticari hayatınıza yön verebilirsiniz. Günümüzde de birçok büyük firma bu tip giderlerden tasarruf etmek amacıyla e-ticaret sistemine geçiş yapmaktadır.

  Çağın Gerisinde Kalmamanız İçin E-Ticaret Gündeminizde Olmalı

  Artık insanlar bir ürün alacakları zaman ilk olarak internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sırasında da öncelikleri e-ticaret sitelerinin ürünleri olmaktadır. Çağa uyum sağlayarak e-ticarete giriş yapmanız halinde sizin de birçok yeni müşteriye ulaşma şansınız olacaktır.

  Günümüzde hemen hemen her firmanın online satış yapmaya başladığını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Geleneksel yöntemlere bağlı kalan kişiler, çağa uyum sağlayarak e-ticarete giriş yapan rakiplerinden geride kalacaktır.

  Eğer siz de uygun fiyatlı e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız, sunmuş olduğumuz web tasarım hizmetleri sayesinde; kullanımı kolay, mobil ve SEO uygunluğu olan e-ticaret sitenize sahip olabilirsiniz.

  E-Ticaret Sitesinde Olması Gerekenler

  Müşterilerinize kolay ve aynı zamanda hızlı bir alışveriş deneyimi sağlamak, e-ticaret sitenizin ise daha etkili ve başarılı olmasını sağlamanız için birtakım özelliklerin sitenizde bulunması gerekir.

  ⦁ Site Tasarımı Özellikleri: Geleneksel ticarette mağazanız her ne kadar önemli ise e-ticarette de site tasarımı o kadar önem arz etmektedir. Site tasarımı yaparken müşterilerinizin taleplerini ve tercihlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanımı kolay ve zarif bir site her zaman müşterilerinizin ilgisini daha çok cezbedecektir.

  ⦁ Ödeme Kolaylığı: Sitenizin tasarımı kullanışlı ve güzel olabilir. Ancak ödemede zorluk yaşayan bir müşteri sitenize ilgisini hızla kaybedecektir. Bu sebeple mümkün olan en kolay ve hızlı ödeme sistemlerini sitenize entegre etmeniz gerekmektedir. Sunacağınız ödeme kolaylığı sayesinde sitenize gelen ziyaretçilerin, müşterilere dönme ihtimalleri daha da artacaktır.

  ⦁ Müşterilerinizle İletişiminizi Güçlü Tutun: Alışveriş yapan müşteriler, aldıkları bir hizmet veya malda problem yaşamaları halinde satıcıyla hemen iletişime geçerek mağdur olmaktan kaçınmak ister. Özellikle de e-ticaret için iletişim en önemli şartlardan biridir. Bu sebeple site tasarımı yapılırken iletişim önemli bir unsur olmaktadır.

  ⦁ Ürün Bilgileriniz Detaylı Olsun: Müşterilerinize sunacağınız bilgilerin doğru ve gerektiği kadar yeterli olması gereklidir. E-ticarete giriş yapmayı düşünüyorsanız, site tasarımı kadar dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta bu bilgilerin detaylı ve ikna edici olmasıdır.

  Sahip olduğumuz WordPress e-ticaret web tasarımı bilgilerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde, siz müşterilerimizin taleplerini profesyonel şekilde yerine getirerek; e-ticaret siteniz ve işletmeniz için sürekli büyüme ve başarı sağlıyoruz.

  WordPress E-Ticaret Web Sitesi Kurulum Ücretleri 2022

  E-ticarete giriş yapmak amacıyla internet sitesine sahip olmak istiyorsanız ve web alanında gerekli bilgiye sahip değilseniz bir web site tasarım şirketiyle anlaşmanız gerekmektedir. Eğer kullanışlı ve iyi bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, 2022 yılı için bunun ortalama maliyeti sizin siteniz için beklenti ve taleplerinize bağlı olarak değişir. Yani alacağınız hizmete ve birçok faktöre göre maliyet değişebilmektedir.

  Uzun soluklu ve profesyonel bir web sitesi için minimum bu rakamlar söz konusu olsa da ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda fiyatlar da değişebilmektedir. Bu nedenle profesyonel bir şirketle iletişime geçerek; beklentilerinizi ve ne istediğinizi dile getirmeli, bunun karşılığında da e-ticaret siteniz için bir fiyat almanız en sağlıklı hareket olacaktır.

  WordPress tasarım uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz ile çağa uygun, etkili ve işletmenizi ileriye taşıyacak uygun fiyatlı e-ticaret sitesi ve web tasarım hizmetleri sunmak için sizleri bekliyoruz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

  Bünyamin Dardağankökü
  Operations Manager
  Jewelry Store
  En İyi Uzmanlar İle Çalışın

  En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WORDPRESS

  Özel Tasarım WordPress

  WordPress Özelleştirilmiş Tasarım Buğra Yazar Danışmanlık farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern,…
  WORDPRESS

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WORDPRESS

  WordPress Destek Hizmeti

  WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var? Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun…
  WORDPRESS

  WordPress Eğitimi

  WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

  WORDPRESS

  WordPress Güvenlik Hizmeti

  WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

  WORDPRESS

  WordPress Web Tasarım

  Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret web tasarım çözümleri

  WORDPRESS

  WordPress Yedekleme

  Profesyonel WordPress Yedekleme Hizmeti Buğra Yazar Danışmanlık ile ortak olduğunuzda, yolun her adımında yanınızda olmaya söz veriyoruz. İçeriği kaybetmek, hiçbir…
  WORDPRESS

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WORDPRESS

  WordPress Hosting

  WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

  WORDPRESS

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…
  WORDPRESS

  WordPress Nedir?

  WordPress, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Bu platform sayesinde, bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için gereken çeşitli araçlar ve özellikler sunulur.

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

  Hiçbir sonuç bulunamadı.
  Google Değerlendirme Notu
  5.0
  185 yoruma göre
  js_loader