WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

WordPress Uzmanından WordPress Eğitimi

Kişisel ya da kurumsal bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız WordPress ile herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi kendiniz yapabilirsiniz. WordPress hakkında hiçbir deneyim ve bilginiz olmadan, alacağınız eğitim ile en temel bilgileri öğrenebilir, herhangi bir yazılımcı desteği almadan hazır temalar ile hayalinizdeki web sitesini oluşturabilirsiniz. Tarafımdan aldığınız eğitim sonrasında kısa sürede Web sitenizi kurabilir ve hayalinizdeki siteyi oluşturabilirsiniz.

Uzun yıllardır işini severek yapan bir WordPress uzmanı olarak uygulamalı wordpress eğitimleri vermekteyim. Uygulamalı wordpress eğitimi, video izleyerek öğrenmek yerine bir internet sitesi üzerinden canlı bir şekilde. WordPress‘in kurulumundan ince ayarlarına kadar öğreneceksiniz. SEO eklentisi, iletişim formu, galeri modülü, whatsapp modülü gibi bir çok eklenti ile sitenizi daha çekici bir hale getireceksiniz.

Tek yapmanız gereken şey wordpress eğitimini kimden almak istediğiniz ? Beni tanımayan öğrencilerim için 15 dakikalık tanışma video görüşmesi ücretsiz. Neden peki? Bana göre herkes wordpress öğrenebilir veya öğretebilir, fakat iyi bir wordpress eğitmeni karşısındaki öğrencinin derdini iyi anlamalı, hangi noktada olduğunu analiz edbilmeli ve bir şeyler öğretirken sıkıcı değil o konuyu eğlenceli hale getirmeli.

Yazının sonundaki yorum bölümden veya iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz. Ertelemek bir hastalıktır, şuan bu satırları sabah 06:30’da kalkıp yazıyorsam, bu hastalığın bir tedavisi vardır. Sizde hayallerinizi ertelemeyin. Yarına bırakırsanız, çok geç kalmış olabilirsiniz.

WordPress Kursu İçeriği

WordPress kurslarımız kapsamında bu platformun her detayına sahip olabileceğiniz dersler yer alır. WP eğitimi ele alınan konular:

 • WordPress ile Tanışma
 • Doğru Hosting Seçimi
 • Domain Alma
 • Tema Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?
 • Nasıl WordPress Kurulur?
 • (Sayfa-Yazı-Ortam-Ayarlar…) Panellerinin Kullanımı
 • WordPress Site Menüsü ve Alt Menüler Nasıl Oluşturulur?
 • WordPress İçin Gerekli Eklentiler Nelerdir?
 • WordPress Yönetim Paneli Nasıl Kullanılır?
 • WordPress için Hazır Temalar Nasıl Bulunur ve Kurulur?
 • Tema Düzenleme ve Türkçeleştirme
 • Eklenti Kurulumu Nasıl Yapılır?
 • Google’a Site Tanıtma ve Kayıt İşlemleri (Google Analytics, Search Console-Google Web Master)
 • WordPress’te Güvenlik Nasıl Sağlanır?
 • SEO Uyumlu İçerikler Nasıl Hazırlanmalı?
 • ve wordpress ile alakalı püf noktalar 🙂

WordPress Eğitmeni WNM Yazılım Kimdir?

Sektördeki önemli kurum ve kuruluşlarda WordPress danışmanı ve uzmanı olarak çalıştım. 10 yıllık sektör tecrübesi ile site kurulumu, danışmanlığı ve wordpress eğitimleri vermeye devam ediyorum. WordPress kursu veren kişiler, firmalar veya eğitmenler arasında wordpress uzmanı olarak eğitim vermekten mutluyum. Google’a wordpress uzmanı yazıp sonuçlardaki sıraya bakmanız yeterli olacaktır.

Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

Ali Arif Akçaoğlu
Kurucu
ITUClass

Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Burak Altuğ Semercioğlu
Digital Experience & HR Technologies Manager

Excellent price-performance & style. Highly recommend WNM Yazılım for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

Jerome Zois
Principal
Teklas Ventures

Thank you for your interest, care and support during this process. We have a website just like we dreamed of.

Bünyamin Dardağankökü
Operations Manager
Jewelry Store

En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.