Estetik Merkezi Turizminde
Dijital Pazarlama

Estetik merkezi turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyoruz.

placeholder

Estetik Merkezi Turizminde Neden Uluslararası Bir Pazarlama Ortağına İhtiyacım Var?

placeholder

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

placeholder

CRM Danışmanlığı

Hastalarınızın randevularını kesinleştirmesi, potansiyel hastalarla iletişim takibi ve dataların profesyonel bir şekilde yönetilmesi için CRM yazılımı eğitimleri veriyoruz.

placeholder

Sosyal Medya

Hizmetlerinizi ve iletmek istediğiniz mesajı paylaşabilmenizin en iyi yoludur. Günümüzde pek çok hasta adayının bir kliniği ya da doktoru tercih etmeden sosyal medya hesaplarını incelediğini unutmayın!

placeholder

Web Sitesi

Estetik turizmi hedeflerinize yönelik, dil desteği bulunan, SEO uyumlu, responsive web sitenizi tamamen size özel ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlıyoruz.

placeholder

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitenize hizmetlerinizle ilgilenen organik trafik çekmenizi sağlıyoruz.

placeholder

Markalaştırma

Marka kimliği ve planlı bir markalaşma stratejisi olmayan hiç bir firmanın ya da doktorun marka olabilmesi mümkün değildir. Gelin markanızı birlikte oluşturalım.

ESTETİK MERKEZİ TURİZMİNDE

TÜM PROBLEMLERİN FARKINDAYIZ

Ve onları çözmekte oldukça iyiyiz.

Yurt dışında çevrimiçi görünürlüğümü artırmalıyım.

Rakiplerim arasında öne çıkmak istiyorum.

Sosyal medyada daha güçlü bir itibara ihtiyacım var.

Güvenebileceğim pazarlama ortağına ihtiyacım var.

Dijital pazarlama performansım konusunda şeffaflığa ihtiyacım var.

Pazarlamaya değil işimi yürütmeye zaman ayırmak istiyorum.

Markamı ve değerlerini yansıtan bir web sitesi istiyorum

Kliniğimi online bulacak potansiyel hastalara ihtiyacım var.

Haydi Tanışalım, Yardım etmek için buradayız.

Estetik Turizminde Dijital Pazarlama

Estetik turizmi, Türkiye sağlık turizminde önemli bir yer tutmaktadır. Estetik ve güzellik merkezi sektörü hizmetlerinin yurt dışında en doğru şekilde tanıtılması da bu anlamda büyük önem taşıyor. Sağlık turizmi alanında özellikle estetik turizmi bir çok doktor ve estetik merkezinin önceliği arasına girmiştir. Ancak öncelikli çalışma alanı olarak tercih etseler de doğru bir estetik dijital pazarlama planı ve stratejisini tek başlarına kurgulamaları da mümkün olmayabiliyor. Tabii öncelik kesinlikle sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtan ve anlatan bir web sitesi olmalıdır, dijital pazarlamanın en temel hareket noktası burasıdır.

Neden Türkiye Estetik Merkezi Turizmi ile Fark Yaratıyor?

Türkiye’de estetik turizmi, hastaların bulundukları ülkelerden çok daha uygun  bir fiyat politikası ile onlar için bir tercih nedenidir. Ancak tek tercih nedeni de bu değildir. Ayrıca doktorlarımızın çok daha tecrübeli olması, sonuçların çok daha başarılı ve doğal olması ve ülkenin güzelliklerini de görüyor olmaları onlar için diğer tercih nedenleridir.

Estetik Merkezi Turizmi için Özel Tasarlanan Bir Websitesi

Dijital platformlar aracılığı ile dünyanın herhangi bir yerinde estetik tedavi araştıran bir hastaya tüm tedavi süreçleriniz ve estetik merkezi tedavi paketlerinizi sunabilir ve hastaları doğrudan web sitenize yönlendirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her tedavi detayını onlara sunabilir ve hastalardan başvuru formu toplayarak, bir müşteri veri tabanı oluşturabilirsiniz.

Dijital mecralarda sunduğunuz reklamlardan, websitenize gelen ziyaretçilerinizin websitenizde zaman geçirmeleri ve en önemlisi müşteri olmalarını sağlayacak bağı kurmaktır. Hastanız websitenize ulaştığında sadece satış kokmayacak şekilde hazırlanan bir içerik planlaması ile akıllarında kalmak önemlidir.

Estetik Merkez için Yabancı Hasta Kaydedecek Bir Websitesi Tasarlamak

Estetik merkezi turizmi pazarlayan bir kliniğin ya da doktorun en önemli ihtiyacı yurt dışındaki yabancı hastalara doğru şekilde ulaşabilmektir. Yabancı hastalara tedavilerinin Türkiye’de en kaliteli şekilde yapılabileceği konusunda bilgi ve güven vererek ikna etmektir.

Reklamlarla hedeflediğiniz ülkenin diline, toplum özelliklerine, iletişim algısına, tercihlerine uygun şekilde hazırlanacak bir web sitesi ve bu web sitesi ile senkronize çalışacak sosyal medya hesaplarınızın olması şarttır. Tabiki bu web sitesi sağlık sektörü ve estetik hizmetlere özel SEO kurallarına uygun hazırlanmalıdır.

Web sitesi sağlık odaklı olacağı için hastalara güven veren bir özgün tasarıma sahip olmalıdır. Hastaların ülkemize geldiklerinde transfer hizmetinden refakat hizmetine, konaklama hizmetlerinden tedavilerine kadar hastanın sahiplenileceği ve destek olunacağı mesajları iletilmelidir.

Potansiyel yabancı estetik hastaları daha önceden sizde tedavi olmuş hastaların fotoğrafları, videoları ve yorumlarını görmek ister. Sitede bu alanların olması faydalı olacaktır.

Estetik merkezi olarak iş modelinizi geliştirmek ve sürdürülebilir şekilde ilerlemenizi sağlamak için web sitesi yönetim panelinde, hastalarınızı takip ederek daha sonra da iletişimi sürdürebilmeniz için bir müşteri takip sistemi de kurulmalı ve buradan hastalarınız ile ilişkilerinizi kurmanız sağlanmalıdır.

Estetik Merkezi Web Tasarım Hizmeti

Günümüzde insanlar bir şeye karar vermeden önce internetten araştırma yolunu tercih ediyorlar. Bu yüzden firmalar, web siteleri ile öne çıkmak kendilerini göstermek durumundalar. İyi bir web sitesi firmalara kazanç olarak döner. Web siteleri ile öne çıkmak ve fark yaratmak isteyen firmalar için profesyonel destek şarttır. Tüm firmalar için geçerli olan bu konu estetik merkezleri için de değişmez. Bundan dolayı firma sahiplerinin estetik merkezi web tasarım hizmeti veren kişi ya da kurumlardan destek almaları tavsiye edilir.

Web sitelerinde özellikle tasarım büyük önem arz eder. Hem görseli ile hem de içeriği ile doğru bir şekilde tasarlanmış bir site firmayı bir adım öne taşır. Hatta estetik merkezi sahipleri için verdikleri hizmet içeriğini düşündüğümüzde bu, ekstra üzerinde durmaları gereken bir konudur. Eğer web sitenizde profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız estetik merkezi web tasarım hizmeti de veren WNM Yazılım sizin için doğru adres.

Estetik Merkezi İçin Özel Site Tasarımı

Her sektörde olduğu gibi estetik merkezleri de yoğun bir rekabet içindedirler. Günümüzde talebin çok yüksek olduğu sektörlerden estetik merkezleri rekabetin içinde görünür olmak için diğer firmalardan site tasarımlarıyla, içerikleriyle farklılaşmalılar. Bundan dolayı herkeste olan tasarımların yerine özel tasarımları tercih etmeliler.

Özel site tasarımı ile kolayca fark edilebilirsiniz. Size özel bir tasarım için yukarıda da bahsettiğimiz gibi profesyonel kişilerden destek almak büyük oranda sizi başarıya götürür. Herkeste olan hazır tasarım şablonları kullanmak sizi diğerlerinden farklılaştırmaz. Özel site tasarımı ile göz önünde olabilirsiniz. İnsanların sizin hakkınızdaki ilk fikri web sitenizden edineceklerini unutmayın.

Estetik Merkezi Alanında Reklam Nasıl Yapılmalıdır?

1)    Minimal ve dikkat çekici tasarım

Esteti turizmi için yapılan web sitelerinde daha çok sade ve yalın tasarımlara yer vererek, mesajınızı net iletmeli ve devamlı güncel olmalısınız.

2)    Web Siteniz Tüm Cihazlarda %100 çalışmalı

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile, masaüstü yani bilgisayarların kullanımı oldukça azaldı. Bu nedenle Mobil uyumluluğu mutlaka önemsemelisiniz.

3)    Online sohbet ve Randevu formu

Kullanıcılar mail ya da form bırakmak yerine, anlık olarak karşılarında bir sorumlu görmek istiyorlar. Bu nedenle iletişim formlarıyla data elde edip aynı zamanda da canlı iletişime geçmelisiniz.

4) Google Optimizasyonu Yapın

Web sitenize hizmetlerinizle alakalı doğru SEO yapılarak organik olarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Google aramalarında ilk sıralarda yer almanız, sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik olacaktır.

5) Sosyal Medya’da aktif olun

Düzenli bir şekilde doğru tasarım ve iletişim diliyle paylaşımlar yapın. Sosyal medya kanallarında özellikle içerik pazarlaması unsurlarını sonuna kadar kullanın.

Müşteri Yorumları

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için bize ulaşın.

Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader