Emlak Firması Web Tasarım

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Emlak Web Tasarım Hizmeti

İnsanların en önemli ve maliyetli satın alımlarından birisi olan bu alanda emlak web tasarım hizmeti son derece önemlidir. Bu öneminin yanında da kesinlikle web sitesini ziyaret eden bireylere güven aşılamalıdır.

WNM Yazılım olarak yapmış olduğumuz tasarımlarımızla müşterilerinizden tam not almanız ve emlak sektöründe öncü olmanız yolunda profesyonel wordpress web tasarım hizmeti sağlıyoruz. Bu doğrultuda değerlendirmek istediğiniz emlakları daha kolay satışa sunma imkanına sahip olabileceksiniz.

Size özel tasarlanacak web sitesi ile daire, konut, arsa veya gayrimenkul gibi varlıklarınızı tek bir siteden müşterilerinize kolayca sunup satışa çıkarabileceksiniz. Bunun yanında kiralık veya satılık şeklinde farklı kategoriler ile hedef kitlesini kolayca ayırabileceksiniz.

Emlak Firmaları İçin Online Web Sitesi / Özel Tasarım

WNM Yazılım olarak kaliteli site tasarımı ile dijital dünyada yer almanızı sağlayarak emlak sektöründe daha fazla hedef kitle ve potansiyel müşteriye ulaşmanız için hizmet sunuyoruz. Profesyonel ve uzman ekibimizce hazırlanan web sitesinin bazı özelliklerini şu şekilde sayabiliriz:

  • Sınırsız kategori ve içerik ekleme özelliği
  • Arama motorları ile uyumlu tasarım ve kodlama özelliği
  • Kolay ve pratik kullanılabilir yönetim paneli özelliği
  • Detaylandırılabilir emlak ilanı tanımlama özelliği
  • Her emlak ilanına özel ayrı ayrı resim ekleyebilme özelliği
  • Hangi ilanın kaç kez görüntülendiğine dair istatistiki bilgi özelliği
  • Sosyal medyada tavsiye olarak önerme butonları
  • Firmanızla ilgili haberler ekleyebileceğiniz panel özelliği
  • Harita entegrasyonu yöntemi ile hızlı ve pratik arama özelliği (Şehir > Mahalle > Cadde)
  • Dinamik ilan arama ve anlık hızlı sonuçlar

Emlakçılar İçin Uygun Fiyatlı Web Tasarım

Emlakçılar açısından daire, konut, arsa vb. varlıkların satılması veya kiralanması açısından web sitesi sahibi olmak son derece önem arz eder. Çünkü broşür, pankart veya eskiden olduğu gibi sadece bir masa ile telefon kullanma yöntemi ile yeterli oranda kitleye hitap etmek mümkün değildir.

İçinde bulunduğumuz internet dünyasının gerekliliğini de göz önünde bulundurursak her bütçeye, her kesime ve her türden potansiyel müşteriye güncel olarak hitap edebilmenin en net yolu şüphesiz web sitesi yöntemini kullanmaktır. WNM Yazılım olarak emlak sektöründe hizmet gösteren firmalar için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli web tasarımı hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Profesyonel Emlak Sitesi Kurulum Hizmeti

İçinde bulunduğumuz dönemin tamamen dijital bir çağa girdiğini herhalde inkâr edemeyiz. Emlakçılık gibi köklü bir sektörde de tasarımsal bir internet sitesi kurulumu son derece gerekli bir hal almış durumdadır. Birincil hedefi varlıkları satmak veya kiralamak olan emlak sektöründe profesyonelce kurulmuş bir web sitesi, trafiği oldukça hareketlendirebilir. WNM Yazılım olarak uzman ekibimizin kaliteli yaklaşımları ve SEO uyumlu altyapı teknikleri ile sektördeki rakiplerinizin her zaman önünde olmanızı sağlayacak web sitesi tasarımı hizmetimizden yararlanmak için bize danışabilirsiniz.

Web tasarım blog yazıları

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader