WordPress Eklentileri

Web Sitesine WhatsApp Butonu Nasıl Eklenir? En Basit Anlatım

Teknolojinin her gün daha ileri noktaya gitmesi ile beraber web sitelerine de çok fazla özellik eklenmeye devam etmekte, bu özelliklerden bir tanesi de web sitesine WhatsApp linki eklemektir. Peki, müşterileriyle daha yakından ve daha hızlı etkili iletişim için kullanmış olduğunuz web sitesine WhatsApp butonu nasıl eklenir tam da bu noktada sorunuzun cevabı ve şirketinizin ihtiyacına yönelik en iyi hizmeti vermek için WNM Yazılım olarak devreye giriyoruz.

Danışmanlık hizmeti sağlayan alanında uzman kadrosuyla sitenizin ihtiyacı olan WhatsApp destek butonunu ekleme işlemi için teknik bilgi gerektiren kodlamayı yazıyor ve bu yazmış olduğumuz kod yazılımını düzenleyerek web sitenizin görsel bütünlüğünü bozmayacak ve kullanıcılar tarafından rahatlıkla görülebileceği uygun yere ekliyor.

Böylelikle siteniz hem müşterileriniz gözünde profesyonel bir görünüm kazanıyor hem de sizinle iletişim sağlamak isteyen müşterilerinizle aranızdaki dolaylı iletişim yollarını kaldırarak canlı ve direkt iletişim olanağı sağlıyoruz.

Web Siteme Whatsapp Ekleme

Günümüzde hemen herkes tarafından kullanılan anlık mesajlaşma haberleşme uygulaması olan WhatsApp’ı siz de web sitenize ekleyip kullanıcıların canlı destek almalarını sağlamak için çalışmalara başlamalısınız. WNM Yazılım, WordPress uzmanları tarafından bir eklenti oluşturarak teknik açıdan kurallarına uygun olan kodlamayı yazıyor ve bu hazırlanan kodu düzenleyerek mevcut sitenizin hangi kısmında ne büyüklükte görünmesini istiyorsanız, o şekilde sitenize ekliyor.

Bu sayede kullanıcılarınız, ziyaretçileriniz WhatsApp butonuna tıkladığında, mobil cihazlarında WhatsApp açılarak direkt sizin firmanızın yazışma alanı çıkarak iletişime geçebilecekler. Eğer ki kullanıcılar akıllı telefon yerine notebook, tablet, masaüstü bilgisayarlardan bu butona tıklarsa direkt olarak WhatsApp web uygulaması sayfası karşılarına çıkacak ve akıllı cihazından WhatsApp uygulamasına girerek şifreli kodu kullanmak istediği cihaza okutarak; buradan yine size sorunsuz bir şekilde iletişime geçebileceklerdir. Unutmayınız ki mutlu müşteri profili sizin doğal yoldan reklamınızın yapılması anlamına da gelmektedir.

İnternet Sitemdeki Kullanıcıları Whatsapp Yönlendirme

Gelişen teknoloji ile eklentiler aracılığıyla beraber tüketici konumundaki müşteri mal veya hizmet aldığı şirkete daha kolay ve direkt yoldan ulaşarak iletişim kurmak istiyor. Sanal vitrininiz olan şirket web sayfanızda, sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin daha fazla etkileşim içinde olmak ve akıllarına takılan, merak ettikleri konuları, ürünü ya da hizmeti satın almadan ve satın aldıktan sonraki teknik bilgi gerektiren soruları sorarak hızlı ve etkili şekilde cevap alıp öğrenmek istiyorlar.

Müşterilerinizin bu talebini karşılamak için dilerseniz, web adresimizden bakarak size en yakın şubemize ya da 0216 396 80 80 ve +90 506 160 84 11 numaralarından arayarak iletişim sağlayarak, profesyonel kadromuzla kod yazım sonrası sitenizi güncelleyip, WhatsApp iletişim sekmenizi hazırlayarak müşterilerinizin deneyimlemesine sunalım.

WhatsApp Canlı Destek Butonu Ekleme

Müşterilerinizin web siteniz üzerinden firmanızla iletişim kurmasını hızlandırmanın en ideal yollarından bir tanesi de, sitenize eklenti aracılığıyla WhatsApp canlı iletişim kurmasıdır. Örneğin, müşteri sizin web sitenizde satışı olan ve beğendiği bir ürünün istediği renkten depomuzda kalıp kalmadığını ya da almayı düşündüğü bir kıyafetin bedeninin bulunup bulunmadığını, almak istediği hizmet ya da ürünün ne şartlarda garantisinin geçerli olduğunu herhangi bir oluşabilecek arıza sonrası yedek parçasını rahatlıkla temin edip edemeyeceğini sormak isteyebilir.

Bunun gibi daha birçok noktada soru sormak bilgi almak isteyebilir. İhtiyaçlarınız için WNM Yazılım olarak WordPress uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimize istediğiniz her yerden www.bugrayazar.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Biz sizin ihtiyaçlarınız için çözüm sağlarken sizler de şirketinizin geleceği ilerideki fırsatlara çok daha rahat odaklanabilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader