WordPress Temaları

Real Estate WP

Real Estate WP, WordPress emlak temaları içerisinde bulup bulabileceğiniz en iyi, en işlevsel, en verimli, en modern, en becerikli emlak ilan temasıdır.

Temanın demolarını incelediğinizde bu iddiamın ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız. Ama ben yine de size temanın öne çıkan özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle temanın Ajax tabanlı muhteşem bir kullanıcı yönetim paneli mevcut. Üyeleriniz bu panel sayesinde ilanları ilgili tüm detayları kolaylıkla yönetebiliyorlar. Bu da ilan verenler için müthiş bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

Diğer temalardan farklı olarak, Real Estate WP teması ekstra özelliklerle geliyor. İpotek işlemlerinde kullanılabilecek ipotek hesap makinası, krediye uygun mülkler için aylık ve yıllık ödeme planı entagrasyonu ve diğer gelişmiş finansal gayrimenkul yönetim araçlarıyla hem sizin hem de kullanıcıların işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Tam bir emlak ilanı arama motoru gibi çalışan detaylı filtreleme seçeneği, haritada ilanları gösterme seçeneği -ki sunduğu bu özellikteki lokasyon gösterim animasyonları ayrıca çok şık- , kategoriye göre listeleme özelliği, mülk özelliklerine göre sıralama, fiyata göre sıralama, lokasyona göre sıralama, video inceleme gibi bir emlak ilan sitesi için gerekli olabilecek tüm özelliklere sahip temamızda, bir çok ödeme yöntemini kolaylıkla entegre edebiliyorsunuz.

Visual Composser ve Slider Revoluation ile beraber gelen Real Estate WP temasını mutlaka ama mutlaka test etmeden başka WordPress emlak temasına bakmamanızı tavsiye ederim.

kaynak: https://wpmavi.com/

Paylaş
Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader