WordPress Temaları

Oikia WordPress Emlak Teması

En iyi WordPress emlak temaları listemde ilk sırada yer vermek istediğim WordPress emlak teması Oikia, tasarım şıklığı ile öne çıkıyor.

İnsanlara hayallerindeki evi sunarken aynı zamanda kendi emlak işletmenizin kalitesini yansıtmak istiyorsanız, Oikio WordPress emlak teması arayışınızın tam karşılığıdır.

Tema, gayrimenkul ve arsa aramalarında hedef bazlı bir filtreleme özelliğine sahip. Zaten konumuz en iyi WordPress emlak teması ise, bu özelliğin olması kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca Oikia teması, haritada ilanları göstermek için dinamik haritalama özelliğine de sahip.

Sürükle bırak teknolojisini destekleyen yapısı ve özel bileşenleri sayesinde, tek satır kod bilmeden ön sayfanızı oluşturabilir, müşterilirinize imajınızı etkili bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Çoklu renk seçeneğine de sahip tema, sosyal medya entagrasyonu ve hız optimizasyonu yapılmış, seo uyumlu kod yapısıyla en iyi WordPress emlak temaları arasında ilk sırayı hakeden nadir temalardan Oikia’yı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

 

Paylaş
Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader