Saç Ekimi Turizminde
Dijital Pazarlama

Saç ekimi turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyoruz.

placeholder

Saç Ekimi Turizminde Neden Uluslararası Bir Pazarlama Ortağına İhtiyacım Var?

placeholder

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

placeholder

CRM Danışmanlığı

Hastalarınızın randevularını kesinleştirmesi, potansiyel hastalarla iletişim takibi ve dataların profesyonel bir şekilde yönetilmesi için CRM yazılımı eğitimleri veriyoruz.

placeholder

Sosyal Medya

Hizmetlerinizi ve iletmek istediğiniz mesajı paylaşabilmenizin en iyi yoludur. Günümüzde pek çok hasta adayının bir kliniği ya da doktoru tercih etmeden sosyal medya hesaplarını incelediğini unutmayın!

placeholder

Web Sitesi

Saç ekimi turizmi hedeflerinize yönelik, dil desteği bulunan, SEO uyumlu, responsive web sitenizi tamamen size özel ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlıyoruz.

placeholder

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitenize hizmetlerinizle ilgilenen organik trafik çekmenizi sağlıyoruz.

placeholder

Markalaştırma

Marka kimliği ve planlı bir markalaşma stratejisi olmayan hiç bir firmanın ya da doktorun marka olabilmesi mümkün değildir. Gelin markanızı birlikte oluşturalım.

SAÇ EKİMİ TURİZMİNDE

TÜM PROBLEMLERİN FARKINDAYIZ

Ve onları çözmekte oldukça iyiyiz.

Yurt dışında çevrimiçi görünürlüğümü artırmalıyım.

Rakiplerim arasında öne çıkmak istiyorum.

Sosyal medyada daha güçlü bir itibara ihtiyacım var.

Güvenebileceğim pazarlama ortağına ihtiyacım var.

Dijital pazarlama performansım konusunda şeffaflığa ihtiyacım var.

Pazarlamaya değil işimi yürütmeye zaman ayırmak istiyorum.

Markamı ve değerlerini yansıtan bir web sitesi istiyorum

Kliniğimi online bulacak potansiyel hastalara ihtiyacım var.

Haydi Tanışalım, Yardım etmek için buradayız.

Saç Ekimi Turizminde Dijital Pazarlama

Saç ekimi sağlık turizmi alanında ciddi bir ivmeye sahip, erkeklerin ağırlıkta olduğu ancak kadınların da çok fazla rağbet ettiği önemli bir alandır. Özellikle Türkiye saç ekimi uzmanları konusunda global olarak gurur verici bir reputasyona sahiptir ve bu anlamda sağladığı güvenle bir çok saç ekimi kliniği ve doktorları olarak başarılı şekilde hizmet sunmaktadır.

Sağlık turizmi söz konusu olduğunda özellikle saç ekimi turizmi bir çok doktor ve kliniğin, hatta hastanelerin öncelikli faaliyetleri arasına girmiştir. Ancak tüm bu özel hizmetlerin hedef kitlelere tanıtılması aşamasında doğru bir strateji olmazsa maalesef verim de alınamıyor. Saç ekimi dijital pazarlama planı ve stratejisini sağlık sektörünün tek başına kurgulaması ve sunması da mümkün olmayabiliyor. Tabii burada öncelik kesinlikle sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtan ve anlatan bir web sitenizin olmasıdır, dijital pazarlamanın en temel hareket noktası bu olmalıdır.

Neden Türkiye Saç Ekimi Merkezi Olarak Tanınıyor?

Türkiye’de saç ekimi turizmi, hastaların bulundukları ülkelerden çok daha uygun bir fiyat politikası ile kesinlikle öncelikli bir tercih nedenidir. Ancak tek tercih nedeni de bu değildir. Doktorlarımızın çok daha tecrübeli olması, sonuçların çok daha başarılı ve doğal olması, daha önce saç ekimi için gelenlerin kendi yorumları ve tabii ülkenin güzelliklerini de aynı anda görüyor olmaları onlar için tercih nedenleridir.

Saç Ekimi Merkezi Turizmi için Özel Web Sitesi Tasarımı

Dijital platformlar aracılığı ile dünyanın herhangi bir yerinde saçları dökülen ve buna çare arayan bir hastaya tüm saç ekimi tedavi süreçleriniz ve tedavi paketlerinizi sunabilir ve hastaları doğrudan web sitenizde bilgi almaya ve bağlantı kurmaya yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz her tedavi detayını sunabilir ve hastalardan başvuru formu toplayarak, bir müşteri veri tabanı oluşturabilirsiniz.

Dijital olarak sunduğunuz doğru kurgulanmış reklamlar, websitenize gelen ziyaretçilerinizin websitenizde zaman geçirmelerini sağlamak ve en önemlisi müşteri olmalarını sağlayacak bağı kurmak üzere çalışmalıdır. Hastalar saç ekimi websitenize ulaştığında sadece ticari olmayacak şekilde hazırlanan bir içerik planlaması ile akıllarında kalmanız önemlidir.

Saç Ekimi Merkezi için Yabancı Hasta Çekecek Bir İnternet Sitesi Tasarlamak

Saç ekimi turizmi üzerine odaklanan bir kliniğin ya da doktorun en önemli ihtiyacı yurt dışındaki yabancı hastalara doğru şekilde ulaşmak olmalıdır. Yabancı hastalara tedavilerinin Türkiye’de en kaliteli şekilde yapılabileceği konusunda bilgi ve güven vererek onları ikna edebilirsiniz. Daha önce size gelmiş ve başarılı sonuçlar alan hastaların yorumları ve özellikle videoları çok önemlidir. İnternet sitenizde bunlar mutlaka yer almalıdır.

Web sitesi sağlık odaklı olacağı için hastalara güven veren bir özgün tasarıma sahip olmalıdır. Hastaların ülkemize geldiklerinde transfer hizmetinden refakat hizmetine, konaklama hizmetlerinden tedavilerine kadar hastanın sahiplenileceği ve destek olunacağı mesajları önceden her detayı ile iletilmelidir.

Saç ekimi merkezi olarak iş modelinizi geliştirmek ve sürdürülebilir şekilde hizmetlerinizi tanıtmak için web sitesi yönetim panelinde, hastalarınızı takip ederek daha sonra da iletişimi sürdürebilmeniz için bir müşteri takip sistemi de kurulmalı ve buradan hastalarınız ile ilişkilerinizi sürdürmeniz sağlanmalıdır.

Saç Ekim Merkezleri İçin İnternet Site Tasarım Ücretleri

Saç ekimi wordpress web tasarım hizmeti alarak profesyonel ve doğru bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Bu hizmetlere çeşitli danışmanlık şirketlerinden ve ajanslardan ulaşabilirsiniz. İnternet site tasarımı kolay gibi görünse de birçok küçük detayı içinde bulundurur. İyi bir planlama şarttır. Firmanızın isteğine göre çeşitli paketler alabilirsiniz. Uygun fiyatlı paketler olduğu gibi yüksek fiyatlı paketler de vardır. Web tasarım paketlerinin ücretleri belirlenirken web sitesinin tasarım ve yazılımı, sayfa sayısı, kaç dilde olacağı, SEO danışmanlık hizmeti gibi birçok unsur baz alınıyor.

 

Saç ekimi internet site tasarımı için WNM Yazılım şirketini sizlere önerebiliriz. Web site tasarımı alanında profesyonel bir ekip ile 2011 yılından beri hizmet veren şirketten ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Şirket her bütçeye uygun web site tasarım paketleri sunmaktadır.

İstanbul Saç Ekimi Firmaları İçin Web Tasarım Hizmeti

İstanbul’da bulunan saç ekimi firmaları büyük bir avantajın yanında dezavantajlara da sahiptir. İstanbul’un büyük bir şehir olmasından kaynaklı olarak web tasarım hizmeti veren birçok şirkete kolayca ulaşabilmeniz bir avantajdır. Ayrıca yurt dışından gelen birçok kişinin İstanbul’da saç ekimi firmalarına başvurması bir diğer avantajdır. Ancak şehirde çok fazla saç ekimi firması olması sizin için bir dezavantaj olabilir. Bundan dolayı onlardan sıyrılmak ve öne çıkmak için profesyonel bir hizmet almak gerektiğini de eklemek isteriz. Alacağınız web tasarımı hizmeti ile farklılaşabilir ve ulaşılabilir olabilirsiniz.

Saç Ekimi Turizmi Alanında Dijital Pazarlama Nasıl Yapılmalıdır?

1)    Minimal ve dikkat çekici tasarım

Saç ekimi turizmi için yapılan web sitelerinde daha çok sade ve yalın tasarımlara yer vererek, mesajınızı net iletmeli ve devamlı güncel olmalısınız.

2)    Web Siteniz Tüm Cihazlarda %100 çalışmalı

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile, masaüstü yani bilgisayarların kullanımı oldukça azaldı. Bu nedenle Mobil uyumluluğu mutlaka önemsemelisiniz.

3)    Online sohbet ve Randevu formu

Kullanıcılar mail ya da form bırakmak yerine, anlık olarak karşılarında bir sorumlu görmek istiyorlar. Bu nedenle iletişim formlarıyla data elde edip aynı zamanda da canlı iletişime geçmelisiniz.

4) Google Optimizasyonu Yapın

Web sitenize hizmetlerinizle alakalı doğru SEO yapılarak organik olarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Google aramalarında ilk sıralarda yer almanız, sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik olacaktır.

5) Sosyal Medya’da aktif olun

Düzenli bir şekilde doğru tasarım ve iletişim diliyle paylaşımlar yapın. Sosyal medya kanallarında özellikle içerik pazarlaması unsurlarını sonuna kadar kullanın.

Müşteri Yorumları

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için bize ulaşın.

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader