WordPress

WordPress Hosting Nedir?

Firmamız tarafından WordPress hosting hizmeti sağlandığını biliyor muydunuz? WordPress için en iyi hosting hangisi, hangi hosting firması ile çalışmalıyım ya da hangi hosting paketini seçmeliyim gibi teknik konularda bilginiz yetersiz ya da kararsız ise bizlere ulaşarak wordpress hosting hizmeti talep edebilirsiniz.

WordPress Hosting Nedir?

Açık kaynak kodlu hazır CMS yapıya sahip WordPress ile web site kurmak artık çok kolay. Ancak web sitenizi kurmadan önce hosting seçimini doğru ve yeterli özelliklere sahip bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Bu nedenle bizim tercihimiz ve önerimiz WordPress hosting seçmeniz yönünde olacaktır. WordPress hostingde barındırdığınız siteler hem açılış hızı olarak çok daha hızlı bir performans sergilerken hem de hazır sistem olmasına bağlı yaşanabilecek sorunlarında önüne geçmenize olanak tanır. Fiyat olarak diğer hosting paketleri ile bir farkı olmasa da wordpress siteleriniz için çok daha iyi bir performansa sahip olacağına emin olabilirsiniz.

WordPress Hosting Avantajları

  • Tek tuşla WordPress kurabilirsiniz.
  • SSD sabit disk sayesinde hard disk kaynaklı hız problemlerinin tamamen önüne geçilir.
  • WordPress sitenizin yedeği düzenli olarak alınır. Sürekli yedek almak zorunda kalmazsınız.
  • WordPress’in zayıf noktalarına karşı özel güvenlik yamaları kullanılır.
  • Ücretsiz SSL sertifikası yüklü gelir. Ayrıca SSL satın almak zorunda kalmazsınız.

Neden WordPress Hosting Hizmeti Almalıyım?

WordPress, her ne kadar bütün hosting hizmetleri ile uyumlu bir yapıya sahip olsa da tema ya da eklentilere bağlı olarak bazı hosting servislerinde kararsız bir yapı sergilemesi mümkündür. Bu amaçla hosting sağlayıcıları tarafından linux altyapısına sahip ve  wordpress ile tam uyumlu hosting hizmetlerini de servis etmeye başlamışlardır.
Domain, hosting, wordpress ve diğer web site sorunları hakkında bilginiz, deneyiminiz yetersiz ise sizlere wordpress hosting hizmeti dışında wordpress ücretli destek hizmetimizin de olduğunu söylemek isteriz. Detaylı bilgi için

WordPress Hosting İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

WordPress ile ilgili sahip olduğumuz deneyim size bu konuda en iyi hizmeti sunacağımızın garantisidir. Referanslarımızda yer alan ve uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan her kurumsal web site tasarımı gücünü sağladığımız WordPress hosting hizmetinden almaktadır.
Sizlere WordPress kurumsal web site tasarım hizmeti altında bu hizmetimizi destekleyecek tüm hizmetleri de sunmaktayız. İhtiyaçlarınızın ve sorunlarınızın tespiti, kaynağı ve çözümü hususunda ekibimiz sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.
En kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz.

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader