Sağlık Turizmi Web Sitesi

Profesyonel web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile 130’den fazla Google müşteri yorumu ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamladık.

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

 Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici ajanslarından biriyiz.

E-Ticaret Sitesi

Benzersiz Özellikler, 12 Taksit, Gelişmiş Seo Altyapısı, En uygun fiyatlar. Süresiz Teknik Destek, Geliştirilebilir Esnek E-Ticaret Altyapısı.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik veya ücretli arama sonuçlarında web sitesinin sıralamasını yükseltmeye yarayan yöntemleri ele alır.

En İyi Uzmanlar İle Çalışın

En iyi wordpress uzmanları ile çalışacaksınız. Site yenilenmesinden, kuruluma kadar web sitesi tasarımınızla ilgili her şey için sağlıklı bir iletişim  ve sonrasında destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Sağlık Turizminde
Dijital Pazarlama

Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyor, kliniğinizin yurt dışında tanınmasını döviz kazanmasını sağlıyoruz.

placeholder

Sağlık Turizminde Neden Uluslararası Bir Pazarlama Ortağına İhtiyacım Var?

placeholder

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

placeholder

CRM Danışmanlığı

Hastalarınızın randevularını kesinleştirmesi, potansiyel hastalarla iletişim takibi ve dataların profesyonel bir şekilde yönetilmesi için CRM yazılımı eğitimleri veriyoruz.

placeholder

Sosyal Medya

Hizmetlerinizi ve iletmek istediğiniz mesajı paylaşabilmenizin en iyi yoludur. Günümüzde pek çok hasta adayının bir kliniği ya da doktoru tercih etmeden sosyal medya hesaplarını incelediğini unutmayın!

placeholder

Web Sitesi

Sağlık turizmi hedeflerinize yönelik, dil desteği bulunan, SEO uyumlu, responsive web sitenizi tamamen size özel ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlıyoruz.

placeholder

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitenize hizmetlerinizle ilgilenen organik trafik çekmenizi sağlıyoruz.

placeholder

Markalaştırma

Marka kimliği ve planlı bir markalaşma stratejisi olmayan hiç bir firmanın ya da doktorun marka olabilmesi mümkün değildir. Gelin markanızı birlikte oluşturalım.

SAĞLIK TURİZMİNDE

TÜM PROBLEMLERİN FARKINDAYIZ

Ve onları çözmekte oldukça iyiyiz.

Yurt dışında çevrimiçi görünürlüğümü artırmalıyım.

Rakiplerim arasında öne çıkmak istiyorum.

Sosyal medyada daha güçlü bir itibara ihtiyacım var.

Güvenebileceğim pazarlama ortağına ihtiyacım var.

Dijital pazarlama performansım konusunda şeffaflığa ihtiyacım var.

Pazarlamaya değil işimi yürütmeye zaman ayırmak istiyorum.

Markamı ve değerlerini yansıtan bir web sitesi istiyorum

Kliniğimi online bulacak potansiyel hastalara ihtiyacım var.

Haydi Tanışalım, Yardım etmek için buradayız.

Müşteri Yorumları

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

Sağlık turizmi Türkiye’de parlayan yıldız olmaya devam ederken, sağlık sektörü hizmetlerinin yurt dışında doğru şekilde duyurulması büyük önem taşıyor. Sağlık turizmi alanında bir çok hastane, klinik ve doktor özel çalışmalar hazırlasalar da, bunların tanıtımlarının en doğru kitleye ulaşması için profesyonel bir dijital pazarlama stratejisi gerekiyor. Bu pazarlama stratejisinin odak noktası da bir websitesi oluyor.

Sağlık Turizmi için Özel Tasarlanan Bir Websitesi

Dijital mecralar sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki bir hastaya tüm tedavi süreçleri ve fiyatlarınızı reklamlarınız ile sunabilir ve hastaları doğrudan web sitenize yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz bilgiyi kendilerine sunabilir ve hastalardan başvuru formu toplayabilirsiniz.

Dijital mecralarda sunduğunuz reklamlardan, websitenize gelen ziyaretçilerin potansiyel hastalara dönüşmesi için en önemli aşama websitesini ziyaret ettirebilmek ve burada zaman geçirmelerini sağlamaktır. Kullanıcı kolaylığı göz önünde bulundurularak hazırlanan websiteniz kliniğinizin vitrini olacaktır. Hasta websitesine ulaştığında satış kokmayacak şekilde planlanacak bir içerik planlaması ile hastaların sağlık odaklı websitesi içinde daha uzun süre geçirmesini sağlamak ve akıllarında kalacak şekilde bir tasarıma sahip olmak ilk düşünülmesi gereken unsurlardır.

Yabancı Hastaları Çekecek Bir Websitesi Tasarlamak

Sağlık Turizmi yapan bir kliniğin ya da hastanenin en önemli ihtiyacı yurt dışındaki yabancı hastalara ulaşabilmek ve onlara tedavilerinin Türkiye’de yapılabileceği konusunda bilgi ve güven vererek ikna etmektir.

Hedeflenen ülkenin diline, beşeri özelliklerine, iletişim algısına, tercihlerine hatta renklerine uygun şekilde hazırlanacak bir web sitesi ve bu web sitesi ile senkronize çalışacak sosyal medya hesaplarınızın olması gerekir. Tabiki bu web sitesi sağlık sektörüne özel SEO kurallarına uygun hazırlanmalıdır.

Web sitesi sağlık odaklı olacağı için güven verici bir özgün tasarıma sahip olmalıdır. Tüm tedavilerin anlatıldığı sayfalar dışında hastaların ülkemize geldiklerinde transfer hizmetinin nasıl verildiği, refakat hizmeti ve konaklama hizmetleri gibi hastanın sahiplenileceği ve yanında olunacağı mesajları verilmelidir. Sağlık turizmi web sitelerinde tüm iletişim kanallarının açık ve net belirtilmiş olması gerekir. Hastanın sizinle iletişime geçmesi için gerekli tüm formları ve telefon numaralarını barındırmalıdır.

Potansiyel yabancı hastalar tercihlerinde daha önce gelen hastaların fotoğrafları, videoları ve yorumlarını ya da videolarını görmek isterler. Sitede bu alanların da olması faydalı olacaktır.
Sağlık turizmi işletmesi olarak iş modelinizi geliştirmek ve sürdürülebilir olmasını sağlamak için web sitesi yönetim panelinde, hastalarınızı takip ederek daha sonra da iletişimi sürdürebilmeniz için bir müşteri takip sistemi de yapılmalı ve buradan hastalarınız ile ilişkilerinizi sürdürmeniz sağlanmalıdır.

Sağlık Turizmi Hizmeti Veren Firmalar İçin Site Tasarımı

Sağlık turizmi hizmeti veren firmalar, yurt dışındaki hastalara ulaşabilmek için kesinlikle bir web sitesine sahip olmalılar. Bu web sitelerinde Türkiye’deki sağlık alanıyla ilgili bilgileri sunmalı ve güvenilir olmalıdırlar. Bu firmalar için site tasarımı oldukça önemlidir ve daha üstüne düşünülmeli, araştırılmalıdır. Site tasarım konusunda yurt dışında yaşayan insanlar iyi analiz edilmeli ve onlara hitap edecek tasarımlar oluşturulmalıdır.

Sağlık turizmi hizmeti veren firmaların web site tasarımlarında en önemli unsur dil seçeneğidir. Tasarımda birçok dile yer verilmelidir ki hedef kitleye ulaşmak mümkün olsun. Sağlık turizminde güvenilirliği sağlamanız sizin için büyük bir avantaj olur. Yabancı hastaların sizi tercih etmeleri için güvenilir bir imaj çizmelisiniz. Bu da ancak web siteniz ile mümkün olabilir. Web sitenizin profesyonel, özgün ve dil konusunda hatasız olması çok ama çok önemlidir. Yurt dışındaki müşterilere hitap ettiğiniz için daha ulaşılabilir olmak adına tasarıma bir iletişim servisi eklemeniz gerekir. İletişim bilgilerinizin görülebilir olması çok önemlidir.

Web sitenizin tasarımında yaptığınız hizmetlere yer vermeniz güveni artırabilir. Web sitesi tasarımında kullanacağınız renk ve resimler hedef kitlenize hitap etmelidir. Çünkü yurt dışında bazı ülkelerde renklerin farklı anlamları olabiliyor. Firmanızı tercih eden kişilerin, verdiğiniz hizmetlerin videoları ve fotoğrafları olması size artı sağlar. Ayrıca sizi tercih eden insanların yorumlarını tasarıma dahil etmeniz bir avantajdır.

Tasarımda Türkiye’nin sağlık alanında sahip oldukları, hizmet alabilecekleri alanlara yönelik bilgilendirici içeriklere yer vermelisiniz. Bu içerikleri ülkemizden alınan görsellerle desteklemeniz müşterilere fikir verebilir. Bol içerik olması fark edilebilir olmanız için gereklidir.

Tasarımda hem sağlık sitesi hem de turizm sitesi unsurlarını bir arada kullanırsanız dikkat çekmeniz daha kolay olabilir.

İstanbul Sağlık Turizmi Web Tasarım Ücretleri

Sağlık turizmi web tasarımı diğerlerine göre daha meşakkatlidir, daha fazla ayrıntıyı içinde barındırır. Çok daha dikkatli yapılması ve üstüne düşünülmesi gerekir. Bundan dolayı ücretinin biraz daha fazla olması beklenebilir. Çok fazla unsurun site tasarımında bulundurulması gerektiği için ücretlendirme de bu unsurların miktarına göre artabilir. Ancak tabi ki bu sağlık turizmi hizmeti veren firmanın inisiyatifine ve ne istediğine göre değişebilir.

Sağlık turizmi web tasarımında profesyonel desteğin diğerlerine göre daha fazla şart olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayı bütçenize uygun bir ücret karşılığı da tasarımınızı yaptırmanız mümkündür. Web tasarım firması olan WNM Yazılım, site tasarımı hizmet bedeli konusunda sizlere ücretsiz bilgi vermektedir.

Sağlık Turizmi İçin Web Sitesi Gerekli Mi?

Sağlık turizmi için web sitesi kesinlikle çok önemlidir. Yurt dışındaki insanlara hitap eden bu sektörün müşterilerine ulaşabilmesi için web sitesi gereklidir. Yoksa hedef kitlesine ulaşması mümkün olmaz. Sadece sitenin olması yetmez, görünür olması gerekir. Görünür olmak için web sitesinde gerekli hususlar yerine getirilmelidir. Bunun için de sağlık turizmi web tasarım hizmeti veren şirketlerden kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır. WNM Yazılım olarak size hem teknik destek sağlıyor hem de dijital yolculuğunuza emin adımlarla başlamanıza olanak tanıyoruz.

Sağlık Turizmi Alanında Dijital Pazarlama Nasıl Yapılmalıdır?

1)    Minimal ve dikkat çekici tasarım

Sağlık turizmi için yapılan web sitelerinde daha çok sade ve yalın tasarımlara yer vererek, mesajınızı net iletmeli ve devamlı güncel olmalısınız.

2)    Web Siteniz Tüm Cihazlarda %100 çalışmalı

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile, masaüstü yani bilgisayarların kullanımı oldukça azaldı. Bu nedenle Mobil uyumluluğu mutlaka önemsemelisiniz.

3)    Online sohbet ve Randevu formu

Kullanıcılar mail ya da form bırakmak yerine, anlık olarak karşılarında bir sorumlu görmek istiyorlar. Bu nedenle iletişim formlarıyla data elde edip aynı zamanda da canlı iletişime geçmelisiniz.

4) Google Optimizasyonu Yapın

Web sitenize hizmetlerinizle alakalı doğru SEO yapılarak organik olarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Google aramalarında ilk sıralarda yer almanız, sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik olacaktır.

5) Sosyal Medya’da aktif olun

Düzenli bir şekilde doğru tasarım ve iletişim diliyle paylaşımlar yapın. Sosyal medya kanallarında özellikle içerik pazarlaması unsurlarını sonuna kadar kullanın.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için bize ulaşın.

Web tasarım blog yazıları