WordPressWordPress Temaları

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

15 Yorum

İnternet aleminde WordPress ile yeni tanıştıysanız eğer, başlangıç olarak WordPress’i, tanımak amaçlı ilk olarak en iyi ücretsiz WordPress temaları arasında beğenebileceğiniz bir ücretsiz tema işinizi görecektir.

Tabiki arama motorları üzerinde ücretsiz temalar şeklinde aramalar yaptığınızda karşınıza binlerce wordpress teması çıkıyor ve bütün bu ücretsiz WordPress temaları arasında seçim yapabilmek bir hayli zor oluyor.

Bu durumda web sitesinde nasıl bir tema kullanmamız gerekli. En iyi ücretsiz tema hangisi ücretsiz WordPress temaları arasından en iyisi hangisi.

Bütün bu sorunları ortadan kaldırmak adına binlirce ücretsiz WordPress temaları arasından en iyi 10 ücretsiz temayı sizler için bir seçerek bir başlık altında topladım. Bu ücretsiz WordPress temalarının listesi;

1- Newsanchor WordPress Teması

NewsAnchor Free WordPress Theme
NewsAnchor Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın ilk teması Newsanchor.

Newsanchor. WordPress teması güzel ve şık bir görünüme sahip ve ücretsiz versiyonunda header kısmında slider bulunmaktadır.

Premium sürümünü satın aldığınızda diğer bileşenlerini ve özelliklerini kullanmak şansınız da olacaktır. Tema ayarları kısmından yazı fontu tema renginde değişiklikler yapabilirsiniz. 

DEMO | İNDİR

2- Greatmag WordPress Teması

preview greatmag
Greatmag WordPress Themes

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın bir sonraki teması GreatMag.

GreatMag WordPress Teması güzel ve şık bir görünüme sahip kolay kullanım yapısı ile ücretsiz blog teması olarak sunulan başarılı bir temadır. Sabit menüsü, Google font seçenekleri ve temiz kod yapısı ile dikkat çekmeyi başaran temalar arasındadır. Bu şekilde modern ve ücretsiz bir blog teması bulmak zordur.

DEMO | İNDİR

3- Colormag WordPress Teması

Colormag Free WordPress Theme
Colormag Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın sıradaki teması ColorMag

ColorMag WordPress Teması listemizde yer alması gereken temalardan. CorlorMag teması güzel ve şık sadeliği ile öne çıkan WordPress Haber Teması.

ColorMag WordPress Haber Teması, ücretsiz temalar arasında en çok tercih edilen ve indirilen temadır. Bir çok ücretli temadan bile daha iyi diyebiliriz. Sosyal medya etkileşimi yüksek olan bu tema artı SEO uyumlu olup görsel açıdan da yukarda da belirttiğim gibi güzel ve şık tasarımı sahiptir.

DEMO VE İNDİRME

4- Sparkling WordPress Teması

Sparkling Free WordPress Theme
Sparkling Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın sıradaki teması Sparkling.

Sparkling kişisel blog teması ücretsizdir. Bu temanın Premium sürümü mevcut değildir. Temanın header kısmında büyük slider alanı bulunmaktadır. Kişisel blog için tam uygun bir temadır.

Header alanında ki sliader kısmının altında yazılar büyük bir şekilde listeleniyor ve temanın bu özelliği de bence gayet güzel.

DEMO VE İNDİRME

6- Shopisle WordPress Teması

Shopisle Free WordPress Theme
Shopisle Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizin sıradaki teması ShopIsle.

WordPress E- Ticaret teması ShopIsle harika bir tasarıma sahip artı güzel ve şık bir tema. Anasayfa tasarımı başarılı olan bu temanın eksi yönleri ise ürün sayfasının ve footer alanın büyük ve boş kalması bu temayı kullanmak isterseniz ürünü ziyaretçilerinize uygun bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir.

Eğer online alışveriş sitesi kurmayı düşünüyor ve bu konuda çok fazla deneyime sahip değilseniz ve wordpress dünyasına yeni atmışsanız ücretsiz WordPress e-ticaret teması ShopIsle kullanmanızı tavsiye ederim.

DEMO VE İNDİRME

6- Travelify WordPress Teması

Travelify Free WordPress Theme
Travelify Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemimideki sıradaki ücretsiz tema Travelify. Worpress Travelify Teması gezi bloglaro için muhteşem bir temadır. Gezi blogları siteleri için uyumlu olan bu temayı dilerseniz başka alanlarda da kullanma şansınız var. Tema tamamen ücretsizdir. Header kısmında büyük bir slider kısmı bulunmaktadır. Bu özelliği ile resimlerinizi göz önüne getirme şansınız daha yüksek olup tanıtımlarınızı çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Yazılar sliderın altında listeleniyor. Eğer bir gezi bloğu web sitesi kurmayı düşünüyorsanız denemenizi öneririm.

DEMO VE İNDİRME

7- Meris WordPress Teması

Meris Free WordPress Theme
Meris Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizde sıradaki tema Meris. WordPress Meris Teması kurumsal web sitelerinizde kullanabileceğin muhteşem bir wordpress kurumsal firma temasıdır. Ücretsiz WordPress Meris Teması tamamen responsive olup birçok iş modelin uygun ücretsiz WordPress kurumsal temasıdır. Yemek, Spor, Seyehat gibi iş alanlarına uygun olan mersi temasını denmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

DEMO VE İNDİRME

8- Alizee WordPress Teması

Alizee Free WordPress Theme
Alizee Free WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizde sıradaki teması Alizee. WordPress Alizee Teması şıklık arayanlar için güzel ve farklı konsept tasarıma sahiptir. Ücrestis WordPress Teması Alizee blog yazarlarının tercih edebileceği ve WordPress dünyasına yeni katılanlar için ilk deneyimlerini bu tema ile yapmalarını kesinlikle tavsiye ederim. Temanın renk ve font desteğinin bulunması kendinize özel olarak yapılandırma imkânı da veriyor. Hız ve SEO uyumu ile öne çıkan bu tema yeterli değerlere sahiptir. Küçük bloglar için faydalı olacağına inanarak tavsiye ediyorum.

DEMO VE İNDİRME

9- Llorix One Lite WordPress Teması

Llorix Free WordPress Theme
Llorix Free WordPress Theme

Sona yaklaştığımız En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizdeki bir diğer tema Llorix One Lite. Ücretsi Llorix One Lite WordPres Teması şirket tanıtımlarının yapılabileceği siteler için şık ve sade bir biçimde tasarlanmış olan başarılı bir ücretsiz WordPress temasıdır. Özel alaları ile çalışan profilleri, yapılan işleri ve marka tanıtımları gibi alanlar eklemenize için kolaylık sunuyor. Blog özelliği standart kalsa bile küçük ölçekli işletmelerin markaları için oluşturabileceği şık bir konsepte sahip.

DEMO VE İNDİRME

10- Ample WordPress Teması

Ample Free WordPress Theme
Ample Free WordPress Theme

Evet En iyi Ücretsiz WordPress Tema listemizin sonuna geldik ve son olarak sıradaki tema Ample. Ücretsiz WordPress Temaları arasında yer vermen yapamayacağım temalardan biriside WordPress Virtue teması. Ample temasının öne çıkan özellikleri ise kusursuz bir şekilde simetrik tasarıma sahiptir. Çok amaçlı kullanabileceğiniz tam duyarlı temiz bir tema. profesyonel görünümlü bir blog oluşturmak için sınırsız seçenek sunuyor.

Tümüyle responsive ve mobil uyumlu olan ücretsiz virtue WordPress teması birçok iş alanında uygun olarak tasarlanmış konsepte sahiptir.

Umarım En İyi Ücretsiz WordPress Temaları Yazımı Beğenirsiniz. Faydalanabileceğiniz Güzel Bir Yazı Olmasını Umuyorum.

DEMO VE İNDİRME

Paylaş

15 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.
Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader