Web Tasarım

Şanlıurfa Web Tasarım

Şanlıurfa’da wordpress tabanlı web siteniz için WNM Yazılım firmasından Şanlıurfa wordpress uzmanı hizmeti alabilirsiniz. Firmanın uzmanına sitenizle alakalı ne talep ettiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylece deneyimli web tasarım uzmanları sitenizi en kullanışlı hale getirecektir. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek kaliteli içerikleri sizler için hazırlar.

Şanlıurfa Web Sitesi Güvenlik Hizmeti

WNM Yazılım firması güvenlik kapsamında yaptığı çalışmalar ile sitenizin güvenliğini en yüksek seviyeye çıkarmaktadır. Bireysel siteniz, e-ticaret siteniz veya firmanıza ait kurumsal sitenizin güvenlik tedbirlerini tam olarak aldınız mı? Eğer güvenlik tedbirleri konusunda bilgili değilseniz, web sitenizin nasıl bir risk altında olduğunu biliyor musunuz?

WNM Yazılım web ajansı, wordpress web siteniz için en kaliteli güvenlik prosedürlerini uygulamaktadır. Böylece web siteniz korsan saldırılarına, virüslere karşı güvenli hale gelecektir. Ayrıca ajans sizlere güvenlik adına yapabileceğiniz bazı seçenekleri anlatacaktır. Çünkü sizlerin uygulayabileceği güçlü şifre veya farklı kullanıcı adı gibi alternatifler bulunmaktadır.

WNM Yazılım firması, Şanlıurfa için web sitenizde güvenlik zafiyeti olup olmadığını kontrol eder. Ardından ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak güvenlik desteği sağlar. Burada önemle vurgulamamız gereken nokta wordpress sisteminin kendine ait güvenli bir yapısı vardır. Çünkü wordpress sisteminin yapımcıları yeni çıkan virüslere ve saldırılara karşı teknik önlemler almayı ihmal etmemektedir.

WordPress tabanlı sitenizde güvenlik ayarları yapmak ve daha fazla güvenlik önlemleri almak istiyorsanız, WNM Yazılım web ajansı ile iletişime girebilirsiniz. Çünkü ekstra güvenlik önlemleri uzman kişilerin müdahalesini gerektirmektedir. Şanlıurfa’dan wordpress güvenlik konusunda tedbir almak için WNM Yazılım sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Uygun Fiyatlı Site Kurulumu

Firmalar ve şahıslar için yapılan web sitelerinde tasarımlar ve ihtiyaçlar değiştiği için fiyatlarda değişkenlik gösterir. Ayrıca wordpress web sitenizi yaptırdığınız firmaya göre de fiyatlar değişir. Büyük ve markalaşmış bir web tasarım firmasından hizmet almak ile küçük ve ismi duyulmamış bir firmadan hizmet almanın ücreti farklı olur.

Siz web sitenize ne kadar özellik ve işlevsellik katmak isterseniz, sitenin tasarım maliyeti de o ölçüde artar. Standart bir kurumsal web sitesi dışında sitenizde ekstra özellikler isterseniz sizden daha fazla ücret talep edilir. Bu arada sizden çok cüz’i miktarda ücret talep edip profesyonel web sitesi yapacak firmalara kanmamanız önemlidir. Çünkü kaliteli bir web sitesinin belli bir maliyeti olur.

Web sitenize dil modülü yerleştirmek isterseniz bu ödeyeceğiniz fiyatı artıracaktır. Bunun yanında sitenizde wordpress entegrasyonu işlemlerinden ödeme veya üyelik sistemi gibi yazılımlar isterseniz, ödeyeceğiniz fiyatta değişiklik olur. WNM Yazılım profesyonel web sitenizi istediğiniz şekilde makul bir fiyatla tasarlar. Bunun için ajansla iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Şanlıurfa Site Bakımı | WordPress Ajansı

WNM Yazılım firması sizlere düzenli bakım, yedekleme, tema, güvenlik, plugin güncelleme konusunda destek vermektedir. Firma Şanlıurfa için kişisel bloglar, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için periyodik bakım hizmeti sunmaktadır.

WNM Yazılım firması zor zamanlarda çözemediğiniz problemlerinizi çözecektir. Ayrıca acil durumlarda hemen ajansa ulaşarak destek alabilirsiniz. Ajanstan aylık bakım hizmeti alarak yaşadığınız bakım problemlerini en aza indirebilirsiniz. Urfa için wordpress uzmanından destek alarak problemlerinizi hızlıca çözebilirsiniz. Böylece siz yapmanız gereken işlere odaklanırsınız.

Web sitenizde wordpress ’in yeni sürümleri yayınlandıkça, site altyapısının yeni sürüme yükseltilmesi gerekmektedir. Aktif eklentilerin son sürümlerine güncellenmesi yapılmalıdır. Ayrıca güncelleme sonrası oluşabilecek sorunların tespit edilip giderilmesi önemlidir.

Web sitenizde kullanılan aktif temanın yeni sürüme güncellenmesi gerekmektedir. Ardından ortaya çıkabilecek işlev bozuklukları giderilmelidir. Geliştirme düzeyinde olmayan bugfix yani hata düzeltmeleri yapılmalıdır. WNM Yazılım web site destek kapsamında yukarıdaki teknik çalışmaları da sizlere sunar.

Paylaş
Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.

İlgili Makaleler

Google Değerlendirme Notu
5.0
207 yoruma göre
js_loader