Arnavutköy Web Tasarım

Web tasarımlarını estetik bir çizgide buluştuğunu hayal edin. Tasarım fikirlerinin belirli ilkeler doğrultusunda düzenlenip bunları uygulamaya yani tasarımın yazılıma dönüşmesine web tasarım denir. Arnavutköy web tasarım içinde estetik çizgiyi bozmadan aktif kullanabileceğiniz web sitesi çıkarır. Bu uygulamadan hemen sonra web tarayıcısı yardımıyla, son kullanıcılar internet üzerinden web sitelerine erişebilirler. Siteniz ister düşünme aşamasında olsun ister orta ölçekli bir işletme sahibi olun sizlere WNM Yazılım olarak bir profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız. Bunu nasıl yapıyoruz?

Arnavutköy Bölgesinde Uygun Fiyatlı Site Tasarımı

Web tasarım firmasını doğru seçmek çok önemlidir. Doğru bir firma ile yola çıkmak sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Hedeflerinizi anlayan, işinize sizin gibi sahip çıkacak bir firma, günün sonunda sizi mutlu eder. Hedefleriniz konusunda size rehber olacak, yazılım geliştirmenin yanı sıra SEO ve strateji geliştirmede de yetenekli olan bir web tasarım firması ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bu yolda belirleyeceğiniz site tipi dahil olmak üzere, web sitesinin sayfa sayısı, kullanılan SEO teknikleri, e-posta altyapısı, yönetim panel özellikleri ve hosting kalitesi fiyatı belirleyen önemli unsurlardır. Buğra Yazılım Danışmanlığı’nda sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı site tasarımı imkânı sunuyoruz.

İnternet Sitesi Dizaynı | Arnavutköy

İnternet sitesi dizaynında tamamen özgün içerikler üretiyoruz. Böylece alanınızda, rakiplerinizin bir adım ötesinde oluyorsunuz. Daha açıklayıcı olmamız adına sizlere internet sitesi dizaynı yaparken kullandığımız belli ana hatlardan bahsetmek isteriz. Bunlar şu şekildedir:

Düzen

Kaliteli bir çalışma için düzen en başta gelir. Web tasarımında kullandığımız grafikler ve metinleri belli düzende oluşturuyoruz. Bunu yapmamızdaki temel sebep kullanıcılara rahatlık sağlamasında. Siteye ilk bakışta aradıklarını bulma imkanına sahip olabiliyorlar.

Renk

Web tasarımında renk seçimini, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte birlikte ilerliyor, her adımı birlikte atıyoruz. İsterseniz web sitenizin siyah beyaz bir renkte görünmesini tercih edebilirken isterseniz sizin ya da kuruluşunuzun kişiliği ya da markasını yansıtan bir renk seçebilirsiniz.

Fontlar

Tasarım kalitesini seçeceğiniz yazı tipiyle arttırabilirsiniz. Web tarayıcılarının en çok bilinen fontları web-güvenli yazı tipi sayesinde okunaklı görünmesinden dolayı bu fontlarla çalışmaya özen göstermekteyiz.

Grafikler

Grafikleri birçok farklı şekilde kullanabiliriz. Bunu yaparken, logo ya da fotoğraflardan yararlanılabileceği gibi clipart veya simgeleri de kullanabiliriz. Çok sıkışık yapıda olması demek kullanım kolaylığını azaltır. Kullandığımız grafik boyutlarının sayfanın açılış hızını yavaşlatmayacak şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

İçerik

Sitenin vereceği mesajı geliştirmek için sıklıkla içerik ve tasarımı bir arada kullanırız. Kullanıcıların sitede daha çok vakit geçirmesini sağlamak için onları şaşırtan ve heveslendiren cümleler önemlidir.

Yukarıda sıraladığımız her hat ile size profesyonel hizmet sunmaktayız. WNM Yazılım’ta işler alanında uzman kişiler tarafından yürütülür. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sonuçtan son derece tatmin olursunuz.

Arnavutköy Profesyonel Site Tasarımı | 2022

WNM Yazılım Danışmanlığı’nda bizimle çıktığınız yolculuktaki ilk adım da amaçlarınızı dinliyoruz. Sizi şu an olduğunuz konumdan daha ileriye taşımak için özverili çalışan site tasarımı ekibimiz bulunmaktadır. Oluşturduğumuz kullanıcı dostu Arnavutköy web tasarımı sayesinde siteniz güzel ve görsel olarak etkileyici hale geliyor. Peki kullanıcı dostu web tasarımında hangi ara yüzleri kullanıyoruz gelin birlikte bakalım.

  • Navigasyon
  • Multimedya
  • Teknoloji
  • Uyumluluk
  • İnteraktif

Yukarıda sıraladığımız her ara yüz kullanıcı dostu web tasarımında olmazsa olmazlarıdır. Web tasarımı mimarlık gerektiren bir süreçtir. Web sitesi içindeki menüler ve kullanılan navigasyon araçları, kullanıcının yaptığı aramaların sonuçlarına bakılarak oluşturulmalıdır. Ayrıca bilgilerin kavranılabilirliği açısından kullanıcılara video ve ses uyaranlarını site içinde bulundurabiliyoruz. Böylece, onların site içinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlamış oluyoruz.

Kullanıcıların kolay bir şekilde erişebilmesi ve sitenize bağlanmada sorun yaşamaması çok önemlidir. Bunun için sorunsuz çalışan bir web sitesi geliştirmekteyiz. Son olarak tasarım içine kullanıcı tecrübesi eklemek çok faydalıdır. Böylece kullanıcı katılımını arttırırken kamuoyu katılımını da arttırmış oluruz. Ziyaretçilerinizle etkileşimde olmanız için e-posta formlarını kullanabileceğiniz gibi e-bülten kayıtlarını da kullanabilirsiniz.

Profesyonel hizmet için sitemizde bulunan fiyat teklifi al butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Paylaş
Öne çıkan web sitesi tasarım çalışmalarımıza bakın
1.000’den fazla müşteri için oluşturduğumuz güzel web sitelerinden bazılarına göz atın.
WordPress desteği ve bakımı sunuyoruz
WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından desteklenen planlarla devam eden bakımın stresinden kurtulun.

İlgili Makaleler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Google Değerlendirme Notu
5.0
206 yoruma göre
js_loader